Yerleşme kanaması mı?

bilmemki_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2017
15
2
Birleşme olmadan üstüne boşalma ile ilişki yaşadıktan 17 gün sonra erken gebelik testi yaptım bir iki dakika içinde negatif çıktı.

•ilişkinin ilk günü ella kullandım.
•Üç gün sonra regli oldum 9 gün sürdü. (Normalde 7 gün adet olurum.)

Diyeceksiniz ki regli olmuşsun ne hamileliği ama reglim bitince 4 gün sonra dün akşam çamaşırımda açık renkli az miktar kanama gördüm şok oldum bugün ise az kahverenginde kıvamlı leke vardı. Bir de hamilelik boyunca adet gördüğünü söyleyenler var bu yüzden endişeliyim.

Adet takvimine göre 6 gün içinde reglim geliyor.
Acaba ellanın yan etkisi mi yoksa yerleşme kanaması mı kızlar? Lütfen bilgisi olan yardımcı olsun.

birleşme olmamış test negatif çıkmış üstüne regl olmuşsunuz ama hiçbiri sizi ikna edememiş belli ki biz boşa uğraşıyoruz bebek sahibi olabilmek için ne kadar kolaymış meğer :))

birleşme olmamış test negatif çıkmış üstüne regl olmuşsunuz ama hiçbiri sizi ikna edememiş belli ki biz boşa uğraşıyoruz bebek sahibi olabilmek için ne kadar kolaymış meğer :))
Size hak veriyorum. Öyle bir konu ki başa gelince insan bildiği doğrularıda görmüyor. Bebek sahibi olmak isteyen insanlar için kırıcı bir konu olduysa özür diliyorum.

Acaba erken mi test yaptım, adet gördüğü halde hamile kaldığını söylenler var aslında test yaptıktan sonra içim rahattı ta ki dünkü o lekelenmeyi görünce yine şüphe düştü içime.

Size hak veriyorum. Öyle bir konu ki başa gelince insan bildiği doğrularıda görmüyor. Bebek sahibi olmak isteyen insanlar için kırıcı bir konu olduysa özür diliyorum.

Acaba erken mi test yaptım, adet gördüğü halde hamile kaldığını söylenler var aslında test yaptıktan sonra içim rahattı ta ki dünkü o lekelenmeyi görünce yine şüphe düştü içime.
hamile olma ihtimaliniz yok içiniz rahat olsun hamile kalmak o kadar kolay değil özellikle birleşme olmadan imkansız

Canım aynı durum başıma geldi ben de daha kötüsü kondom yırtılması oldu... Hemen ella aldım akabinde 2 gün sonra adet oldum fakat bir sonraki ay bir iki damla kan geldi ve kesildim. Hamilelik testi yaptım negatif geldi buna rağmen hala korkuyorum :d umarım bir an önce ocak ayı için adet olurum... ve umarım sen de olursun

X