Yerleşme kanaması mııı?

anneolmakk

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2021
15
-15
Adetimden 9 gün önce açık pembemsi az bir kanama yaşadım ondan önce kahverengi akıntılarım oluyordu regl olurum diye düşündüm ama olmadım bel ağrım ve kasık ağrım ara sıra geliyor rahimde batma hissediyorum reglime 4 gün var sizce yerleşme kanaması olabilir mi

Adetimden 9 gün önce açık pembemsi az bir kanama yaşadım ondan önce kahverengi akıntılarım oluyordu regl olurum diye düşündüm ama olmadım bel ağrım ve kasık ağrım ara sıra geliyor rahimde batma hissediyorum reglime 4 gün var sizce yerleşme kanaması olabilir mi
Yerleşme kanaması adet zamanında olur ama bi test yapın

Merhaba arkadaşlar benim bi sorum olacaktı adetime 12 gün kala eşimle korunmasız birlikteliğim oldu ve şuan adetime 2 gün var ama koyu renkte lekelenmem geldi çok az da kan rengine yakın lekelenme var ve her iki kasık tarafında da batmalar ve kramplar var ara ara oluyor yardımcı olurmusunuz hamile olabilir miyim çok istiyoruz 🙏🏻

Selam. Bayanın durumu gıbı b bir durum yasamissinz sanirim. Sonuc ne oldu acaba. Bende regle 9 gun kala pembe kahve leke gordum devami gelmedi. Merak ediyorum bu nedir diye.
Baya zaman geçti sizde sonuç ne oldu acaba ben de aynı 9 gün kala akıntı oldu normalde hiç olmazdı

X