Gebeliğe Hazırlık Yerleşme kanaması ne zmaan olurr

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

aysebuse

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2023
6
0
23
Arkadaşlar geçen cuma sevgilimle buluştuk 2 gün kaldık ve birlikte olduk. Korunmadık ilişki sırasında. Cumartesi ertesi günü hapı içtim. İlişki sırasında çok ağrım olmuştu hala da ağrıyor bugün biraz kanamam oldu acaba yırtılma gibi bişey oldu da o mu kanıyor yoksa yerleşme kanaması mı olabilir. Korkmaya başladımm. Yaşayan varsa yazabilir mi? Yerleşme kanaması 7 veya 6 gün gibi kısa bir sürede olur mu

Keşke korunsaydınz ertesi gün hapı yerine ben o hapı 2 defa kullanmak zorunda kaldım doktor tavsiyesiyle ve şuan hormonlarım mahfoldu 7 aydır çocuk için uğraşıyorm o hap herşeyi mahfediyor hormonlarınızı etkilemişte olabilir kanama sebebi yerleşmede olabilir tam emin değilim
Arkadaşlar geçen cuma sevgilimle buluştuk 2 gün kaldık ve birlikte olduk. Korunmadık ilişki sırasında. Cumartesi ertesi günü hapı içtim. İlişki sırasında çok ağrım olmuştu hala da ağrıyor bugün biraz kanamam oldu acaba yırtılma gibi bişey oldu da o mu kanıyor yoksa yerleşme kanaması mı olabilir. Korkmaya başladımm. Yaşayan varsa yazabilir mi? Yerleşme kanaması 7 veya 6 gün gibi kısa bir sürede olur mu

Keşke korunsaydınz ertesi gün hapı yerine ben o hapı 2 defa kullanmak zorunda kaldım doktor tavsiyesiyle ve şuan hormonlarım mahfoldu 7 aydır çocuk için uğraşıyorm o hap herşeyi mahfediyor hormonlarınızı etkilemişte olabilir kanama sebebi yerleşmede olabilir tam emin değiliiliş

Keşke korunsaydınz ertesi gün hapı yerine ben o hapı 2 defa kullanmak zorunda kaldım doktor tavsiyesiyle ve şuan hormonlarım mahfoldu 7 aydır çocuk için uğraşıyorm o hap herşeyi mahfediyor hormonlarınızı etkilemişte olabilir kanama sebebi yerleşmede olabilir tam emin değilim

6 yıldır beraberiz her ilişki sonrası hap kullanıyordum hiç böyle bişeyle karşılaşmadım. İlk defa böyle bir şey yaşıyorum

6 yıldır o hapı kullanıyor olmanız hormonlarınızda geri dönüşü olmayan bir bozulmaya yol açacak yüksek ihtimal. Belki de bebek sahibi olmanızı da engelleyecek felaket tellallığı yapmak istemiyorum. Yüksek oranda hormon içeriyor çünkü.

X