Yerleşme kanaması olabilir mi reglim gelmeden

Aslında önemli olan yumurtlama zamanının bilinmesi o bilindiği zaman 15-16 gün sonra çıkıyormuş testte. Yumurtlama takipi için kullanılan uygulamalar yanılıyor en garanti test yapmak benim bu ay uygulama da 10u gözüküyordu ama testte 8inde çıktı. Tahmini olarak yumurtlamanın üzerinden kaç gün geçti
Yaptım onuda 1-2 ocakta pik gördüm değerlendirdik 30.01.02 günlerini canım daha 15 gün geçmedi inşallah geçince giderim ama ara ara kasık ağrım var kabızım afedersiniz ve bugün başlayan baş dönmem var iki kere oldu aniden oldu geçti sabırsızlıkla bekliyorum bakalım 🙏 Rabbim isteyenli herkese nasip etsin içinde de bize ❤️

Kuzum çikolata kisti olup hamile kalanlar var folik asit falan başla istersen bende de bir sorun yok bende kalamıyorum nasip Allah ne zaman dediyse o zaman olcak diyip beklememiz lazım biliyorum zor ama başka çaremiz yok gönlünü ferah tut
Teşekkürler canım🙏 Rabbim isteyen herkese nasip eder inşallah

Yaptım onuda 1-2 ocakta pik gördüm değerlendirdik 30.01.02 günlerini canım daha 15 gün geçmedi inşallah geçince giderim ama ara ara kasık ağrım var kabızım afedersiniz ve bugün başlayan baş dönmem var iki kere oldu aniden oldu geçti sabırsızlıkla bekliyorum bakalım 🙏 Rabbim isteyenli herkese nasip etsin içinde de bize ❤️
3-4 gün sonra kanda çıkar muhtemelen bende 8inde gördüm piki heyecanla bekliyorum amin inşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin❤️🙏🏼

Kuzum çikolata kisti olup hamile kalanlar var folik asit falan başla istersen bende de bir sorun yok bende kalamıyorum nasip Allah ne zaman dediyse o zaman olcak diyip beklememiz lazım biliyorum zor ama başka çaremiz yok gönlünü ferah tut
Doktorum folik asit vermedi canım , haklısın Rabbim ne zaman nasip ettiys çok fazla yormadan olur ins tez vakitte isteyen hrkes n

Doktorum folik asit vermedi canım , haklısın Rabbim ne zaman nasip ettiys çok fazla yormadan olur ins tez vakitte isteyen hrkes n
Banada vermedi ama çocuk isteyenler üç ay öncesinden başlaması gerekiyor ve gebeliğin başlangıcında da veriliyor zaten o yüzden dedim faydasını gören çok arkadaşım var

Banada vermedi ama çocuk isteyenler üç ay öncesinden başlaması gerekiyor ve gebeliğin başlangıcında da veriliyor zaten o yüzden dedim faydasını gören çok arkadaşım var
Kullanıyordum aslında ama doktorum bıraktırdı gebeliği engelyblr dedi canım bilmiyorum bende bıraktım ondan dolayı

Kızlar merhaba reglimin ilk gününden sayarsak 20. Günüm bugün eşimle bu süre zarfında 4-5 kere korunmasız ilişki yaşadık ve adetten bir gün öncede aynı şekilde dün gece ilişkiye girmek istedik fakat kasıklarım ağrıyo diye sadece denedim olmadı sabah kalktığımda ise üç damla kahverengi akıntı gördüm düşünüyorum acaba yerleşme kanaması olabilir mi diye ayrıca sürekli kasık ağrım oluyor ve bazende sol kasığımda pıt pıt diye atmalar oluyor bazen yanma bazense kasılma gibi ve ayrıca bazen midem bulanıyor ve üç dört gündür karnım çok şiş ve afedersiniz kabızlık yaşıyorum . Bugün ovülasyon testi yaptım resimdeki gibi çıktı ve iki gündür inanılmaz derecede başım ağrıyor 5.5 aydır deniyoruz fakat olmuyor acaba bi sorunmu var diye düşünmüyor değilim cevap verirseniz çook sevinirim 🙏😊 biraz uzun oldu kusura bakmayın lütfen 🙏
Merhaba bu lekelenmeyle ilgili diğer yazıları okudum sanırım benim durumuma en yakın senin durumun. Bende 14 aralık gibi adet oldum. Bu ay 13 ünde hafif leke gelmeye başladı. Karnımda sürekli gurul gurul gece bile uyuyamadım. Afedersin gaz gibi ama kabızlık da var. Hâlâ leke şeklinde geliyor test yapmak istemiyorum. Çünkü dahe önce bende çok negatif gördüm :KK43: ama böyle bi durumu ilk difa yaşıyorum. Normalde adetim 3 veye 4 gün gecikir lekeden sonra sonra hemen kanama olur nolcak böyle bilmiyorum
Senin durumun nasıl oldu onu öğrenmek istiyorum

Merhaba bu lekelenmeyle ilgili diğer yazıları okudum sanırım benim durumuma en yakın senin durumun. Bende 14 aralık gibi adet oldum. Bu ay 13 ünde hafif leke gelmeye başladı. Karnımda sürekli gurul gurul gece bile uyuyamadım. Afedersin gaz gibi ama kabızlık da var. Hâlâ leke şeklinde geliyor test yapmak istemiyorum. Çünkü dahe önce bende çok negatif gördüm :KK43: ama böyle bi durumu ilk difa yaşıyorum. Normalde adetim 3 veye 4 gün gecikir lekeden sonra sonra hemen kanama olur nolcak böyle bilmiyorum
Senin durumun nasıl oldu onu öğrenmek istiyorum
Kuzum aynen bende öyleyim dün test yaptırdım 0.100 çıktı normal döngüme göre 5. Gün gecikmem ama geçen ayki gecikmeme göre 2. Günü gecikmemi yaşıyorum şuan başım ağrıyor şuan ben adet olucam sanıyorum ama akıntım kesilmeden olmazdım bekle istersen çarşamba günü ilk idrarla test yap inşallah vardır bende yapıcam aynı şekilde inşallah ikimizde hamişizdirr 😍🥰🥰🙏

Kuzum aynen bende öyleyim dün test yaptırdım 0.100 çıktı normal döngüme göre 5. Gün gecikmem ama geçen ayki gecikmeme göre 2. Günü gecikmemi yaşıyorum şuan başım ağrıyor şuan ben adet olucam sanıyorum ama akıntım kesilmeden olmazdım bekle istersen çarşamba günü ilk idrarla test yap inşallah vardır bende yapıcam aynı şekilde inşallah ikimizde hamişizdirr 😍🥰🥰🙏
Amin inşallah canım hakkımızda hayırlısı. Heran adet olucam zannediyorum biraz da ağrım var bilmiyorum. Bekleyip görcez hayırlısı neymiş :KK66: Bizde çok istiyoruz eşimde azosperm teşhisi kondu sonra azda olsa sperm çıktı. Eğer hamileysem bizim içun mucize olcak inşallah :)

Amin inşallah canım hakkımızda hayırlısı. Heran adet olucam zannediyorum biraz da ağrım var bilmiyorum. Bekleyip görcez hayırlısı neymiş :KK66: Bizde çok istiyoruz eşimde azosperm teşhisi kondu sonra azda olsa sperm çıktı. Eğer hamileysem bizim içun mucize olcak inşallah :)
Ayyy inşallah hamilesindir inşallah 🙏🙏🙏❤️

gebelik belirtileri genelde 6. Haftada yani 1.5 aylıkken başlar. Pıt pıt atma dediğiniz şeyden kastınız bebeğin hareketi ise o yaklaşık 20. Haftada yani 5 ay bitince... en ufak şeyleri belirti olarak düşündükçe kendinize eziyet ediyorsunuz. Stres yaptıkça da olmaz inadına. Azcık oluruna bırakın... inşallah hamilesinizdir ama burdan bunu söylememiz mümkün değil. Yumurtlama kanaması da olabilir 🤷🏻‍♀️
Siz hiç yaşadınız mı yumurtlama kanaması? Benzer durum ben yaşadım da.

Evet çok yaşadım. Bazen her ay bazen 2-3 ayda bir mutlaka olurdu. Aynı regl gibi ama miktar olarak daha az kanamalı, 3-4 gün süren kanamalar oluyordu.
Adetimin bittiği gün değerlendirdik,iki gün sonrasında, saatler sonra kahverengi ve pembemsi leke geldi sadece peçeteye gelen,

Bu takvimde bu yumurtlama lekelenmesi olabilir mi ne dersin?

Adetimin bittiği gün değerlendirdik,iki gün sonrasında, saatler sonra kahverengi ve pembemsi leke geldi sadece peçeteye gelen,

Bu takvimde bu yumurtlama lekelenmesi olabilir mi ne dersin?

Benim sadece peçeteye gelecek kadar az olmuyordu ama tabi herkeste farklıdır 🤷🏻‍♀️ Yumurtlama lekesi olabilir. Bebek istiyosanız mutlaka değerlendirin,
Bana doktorum öyle demişti.

X