Yerleşme kanamasi olabilir mi?

BirMucizeOlsunb

GebeKalmaPesinde
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2022
2.243
727
26
Gecen ay bat 29 temmuzdu ben se 16 temmuzda lekelenmeye basladim 26 temmuzda lekelenmem bitti( bunlara ek olarak kasigimda batmalar oldu pıt pıt atiyordu ve gaz hali vardı- ve yumurtlama lekelesi oldugunu düşündüğüm icin iliskiw girdim 2 3 kere)

bu ayda bat uygulamalara gore 16-19 agustos gözüküyordu. Benim tabi sular seller gibi seffaf bazen beyaz akintim oluyordu ne yanma vardi ne kasinti ne agri sağlı sollu kasik batmalari bel ağrısı ki tutulmus gibi agridi siskinlik gaz hali vardi gogus büyümesi ve meme ucu şişkinliği (ben göğsümden ameliyat olmustum meme ucum icine kaciktir hep oynayinca belirgin olur) Ama ben regl olamadim 19u ve 20 sinde test yaptim belli belirsiz biseyler gordum gibi oldu yada hayal gördüm bilmiyorum kan vermek istemedim artık korkudan. Sonrasında peçeteyle sildiğimde hafif bi leke gördüm tek nokta gibi pembemsi gibi. Sonrs yine sildim sarı kahvemsi bi akıntı geldi. Ama kiloduma vs bi daha gelmedi leke

Yerleşme kanaması olma ihtimali yüksek. Testte silik çıksa bile kanda artık ne olduğu belli olur 19undan sonra 1 ay geçmiş sonuçta

Yok 19 u bu ayin 19 u yani bat 19 Ağustos 2 gun gecti

Ahh pardon tarihleri karıştırmışım. Ama evet yine kan da çıkar. İsterseniz birkaç gün daha bekleyin varsa iyice yükselsin değer.
16-26 arası bir dönemde yumurtlama yaşadıysanız ve ilişkiniz denk geldiyse kanda çok rahat anlaşılır. İlişki üstünden 10 gün geçince beta hcg yükselmeye başlıyor

Estağfurullah, insallah vardir inşallah

Adetim gecti inşallah olmam da gebeliktendir bunlar, kan vermedim yoksa diye korkuyorum yarın bi daha test yapiyim ona göre veririm
Bence direkt kan testi verin eger imkaniniz varsa. Negatif cikinca acaba dogru mu degil mi diye kafayi yiyor yine insan. Pozitif ciksa bu sefer de acaba gercek mi degil mi diye. En net olani kan testi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…