Yerleşme kanaması , üstüne görme ????

2. Ay adet olmayinca test yaptım meger o zaman da hamileymisim. 😆 Tabii gogsumde hassasiyet ve duygusallik da vardi. Ikinci gebeligimde oldu bu. Ilkinde tek bir yerlesme kanamasi olmuştu. Hamile misin?

herkese merhaba , regl günüm 4 gün geçti ve 2 gündür bir gün kahverengi bir gün açık pembe renk sürüntü şeklinde akıntı geldi ama çok az , peçeteye sildiğimde hiçbişey yok idrar testi yaptım negatf hamile olabilir miyim ? yerleşme kanaması olma ihtimali nedir başına gelen var mı destek olursanız sevinirim teşekkürler

herkese merhaba , regl günüm 4 gün geçti ve 2 gündür bir gün kahverengi bir gün açık pembe renk sürüntü şeklinde akıntı geldi ama çok az , peçeteye sildiğimde hiçbişey yok idrar testi yaptım negatf hamile olabilir miyim ? yerleşme kanaması olma ihtimali nedir başına gelen var mı destek olursanız sevinirim teşekkürler
Canim kanina bakmadan anlaşılmaz kan vermeni öneriyorum tek çözüm bu🤷‍♀️

dün erken gebelik testleri varya ondan yaptım ona da tek çizgi kan veremedim vakit bulup bii türlü hep olumsuz düşünyorum pcos var ya bana cok uzak gelyor o yüzden bu arada pcos olmama rağmen adetlerim hep düzenli oluyor benim , hayırlısı artık perşembe doktora gidicem dua ederseniz sevinirim

dün erken gebelik testleri varya ondan yaptım ona da tek çizgi kan veremedim vakit bulup bii türlü hep olumsuz düşünyorum pcos var ya bana cok uzak gelyor o yüzden bu arada pcos olmama rağmen adetlerim hep düzenli oluyor benim , hayırlısı artık perşembe doktora gidicem dua ederseniz sevinirim
Sende bana dua et canım bende yarın gidecem ikimizden de güzel haberler gelir inşallah 🙏🥰

Yerleşme kanamasi , ustune gorme biraz bahseder misiniz kizlar yasayan varsa?
Ben geç döllenme yaşamış birisi olarak yerleşme kanamasını adet tarihinden 1 hafta sonra gördüm. Düzenli Pamuk kullandığım için akıntımdan haberdarım. Yerleşme kanamam 1 hafta sürdü ilk baş kahve geldi sonra pembeleşmeye başladı son günde 4 defa damla olarak kırmızı kan gördüm korkup doktora gittim herşey normal gözüküyordu ama sonradan öğrendik ki bebeğin eşi rahme yapışmış 10+5 haftalıkken kanamam başladı iç kanama geçirmişim 20+5 haftalıkken iltihaptan suyum patladı ve düşük yaptım benim yaşadığım durum buydu ama yerleşme kanaması yaşayıp sağlıklı doğum yapan da çok var. Hakkınızda hayırlısı olsun

X