Gebeliğe Hazırlık yerleşme kanaması

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

nyks_42

❣️❣️❣️
Kayıtlı Üye
25 Mart 2018
1.235
1.425
Slm kızlar .. Yerleşme kanaması hakkında çok konu açılmış. Ama hem yeni bir konu olsun , hem de yeni hamile arkadaşların deneyimlerini öğrenmek istedim..
Bu ay ovulasyon takibi yaptım ve geçen hafta yumurtlama günümdü. Bugün lekelenme oldu kahverengi lekelenmeler... Adet olacak gibi de ağrım var. Ve hesaplamalarıma göre adetime 14 gün var daha. Geçen ay da bir kimyasal gebelik yaşadım. Bu durum sizce yerleşme kanaması olabilir mi? Yoksa regl düzenim mi bozuldu ?

Canım geçen hafta yumurtladıysan 14 gün kalmamış olması lazım emin misin? Yumurtlamadan 14 gün sonra regl gelir çünkü. Soruna gelirsek ben yerleşme kanaması yaşamadım sadece yumurtlamada kahverengi akıntım olmuştu ve öncesindeki ay kimyasal yaşadığımı düşünüyorum. Düşünüyorum çünkü testler pozitifti kan veremeden regl olmuştum. Sonraki ay belirtimde yumurtlamadan sonraki bir hafta aşırı uyuma ve göğüs ağrısıydı son hafta birden kesilmiş sonra katlanarak geri geldi şuan bile hamile sutyeni aldım da rahatım çok acıyor. Umarkm gereksiz şeyler yazmamışımdır :)

Canım geçen hafta yumurtladıysan 14 gün kalmamış olması lazım emin misin? Yumurtlamadan 14 gün sonra regl gelir çünkü. Soruna gelirsek ben yerleşme kanaması yaşamadım sadece yumurtlamada kahverengi akıntım olmuştu ve öncesindeki ay kimyasal yaşadığımı düşünüyorum. Düşünüyorum çünkü testler pozitifti kan veremeden regl olmuştum. Sonraki ay belirtimde yumurtlamadan sonraki bir hafta aşırı uyuma ve göğüs ağrısıydı son hafta birden kesilmiş sonra katlanarak geri geldi şuan bile hamile sutyeni aldım da rahatım çok acıyor. Umarkm gereksiz şeyler yazmamışımdır :)
cnm bnm adetim geç gelir her zaman o yüzden 14 gün vardr diye hesapladım. Bir de 29 ağustosta kmyasal yaşadım ve 3 eylülde kanamam oldu 5 gün sürdü. Kimyasaldan sonra reglim düzene girdyse belki böyle bir şey olabilir. Bekleyip göreceğiz bakalım. Her işte br hyr vardr demek lazım

merhabalar kızlar
konunun üzerinden zaman geçmiş ama tecrübesi olan arkadaşlar yardım edebilirlerse çok çok sevinirim
reglime yaklaşık 12 gün kala regl olacakmisim gibi ama regl günlerime göre daha hafif olan kasik sancilarim oldu
reglime 9 gün kala peceteye akinti ile karışık bir şekilde pembe bir leke gelmişti
onun ertesi günü yani reglime 8 gün kala da iç çamaşırımda kahverengi ama çok çok acik kahverengi akintim oldu.
kahverengi akintimdan 2 gün sonra yani reglime 5 gün kala da çok hafif bir kanamam oldu 5 dakika sürdü ve kesildi. hafif kanamam bugün gerçekleşti ve hic sancim olmadi. normalde ben iki regl arasi hic sanci çekmem regl olduğum gün çok çok sanci çekerim. bu ay yaşadığım hic bir şeyi daha önce yaşamadım. bilen birileri varsa ve yardımcı olurlarsa eger çok sevinirim kızlar lütfen kafam çok karışık :110::110:

X