Yerleşme kanaması

serife12

Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2020
81
19
26
Hanımlar meraba aranıza yeni katıldım fikirlerinize çok ihtiyacım var. Polikistik over sendromun var geçen ay doktor omepe-Q10 ve folik asit verdi. Her ay adetim bi iki gün geçikmeli olur fakat bu ay takvimime göre 25 martta olmam gerekiyodu akşam wcye gittim peçeteye sildiğimde lekenme şeklinde kan geldi koyu borda renginde hasta oldum sandım pet taktım sabah baktığım da hiç kan gelmemiş tekrar peçeteye sildiğimde soluk pembe ve kahve rengi tonları devam etti 4 gün sürdü ağrı çok azdı bugün sabah test yaptım negatif çıktı acaba erken mi yaptım hamile olabilrmiyim? 😔 adet kanaması gibi değildi yani yok denecek kadar az

yerleşme kanaması adetten önce veya adet gününde olur diye biliyorum ama bunun dışında yeterli bir bilgim yok, belki geç yumurtlamışsınızdır ve geç hamile kalmışsınızdır. inşallah öyledir🙏🏻

Ne tesadufturki bende ayni ilaclari/ vitaminleri kullaniyorum ve camurumsu adet goruyorum ikidir. Ilkindr hic aci hisetmedim, bu sefer sancim var ve sanki bicak sokuyolarmis gibi.. Acaba follik asitle yada omepayla bi alakasi varmi durumun? Subattan belli duzenli kullaniyorum ve yani sira microgynon. Onun yan etkisi diye dusunmustum.. Kafamda deli sorular🥴

Ne tesadufturki bende ayni ilaclari/ vitaminleri kullaniyorum ve camurumsu adet goruyorum ikidir. Ilkindr hic aci hisetmedim, bu sefer sancim var ve sanki bicak sokuyolarmis gibi.. Acaba follik asitle yada omepayla bi alakasi varmi durumun? Subattan belli duzenli kullaniyorum ve yani sira microgynon. Onun yan etkisi diye dusunmustum.. Kafamda deli sorular🥴
Ben omepa bi kutu içtim sizdemi lekelenme oldunuz. Ben lekelenmeden sonra bi daha gelmedi gelirmi diye bekledim ama bu ayki adetimi bekliyorum bakalım Nisan 30 sıralarında

Merhaba! Arkadaşlar bişi sorcam adetim 2 gün geçti normalde çok düzenlidir test yaptım negatif fakat pembemsi bi akıntı oldu sonrasında kahverengi lekeye dönüştü ama az yoğun değil sizce neden böyle bilgisi olan varmı

Kızlar selam ben de şuan aynı durumu yaşıyorum. Aranızda hamile olan var mı? Adetime 12 gün var. Bu ay klomen kullandım ve bugün kahverengi lekelenme yaşıyorum. Yerleşme kanaması olabilir mi?

Sanırım bu aylarda herkesde aynı durum var bende de hafif lekelenme oluyor sonra nornal akıntıya dönüyor sonra tekrar kahverengi peçeteye silince görülen sonra yine rengi açılıyor

Sinirim bozuldu gerçekten🙁 bütün hormonlarım birbirine girdi bide üstüne bu lekelenme kafamı çok karıştırdı. Yerleşme kanaması mı diye düşünmekten çatlıcam 😕 inşallah bebişlerimiz bize tutunmaya çalısıyodur 🙏🏼

Aynı şeyi şuan ben yaşıyorum inofolic kullanıyorm bayadır. En son adet 18 nisan . 13 mayısdan beri az az lekelenme şeklinde kqnama yaşıyorum . Gün içinde bir geliyor bi bakıyorum gelmiyor ama hala devam ediyor anlamadım neyin nesi

Aynı şeyi şuan ben yaşıyorum inofolic kullanıyorm bayadır. En son adet 18 nisan . 13 mayısdan beri az az lekelenme şeklinde kqnama yaşıyorum . Gün içinde bir geliyor bi bakıyorum gelmiyor ama hala devam ediyor anlamadım neyin nesi
Senin adetin yaklaşmış yine canım benimki 30 nisandı. Geçen pazar klomen bitti çok erken yumurtladım geçen hafta pazartesi pikti ve haftayı iyi değerlendirdik. Bu kadar kısa sürede yerleşme kanaması olur mu bilmiyorum ama adet günüme de çok var. Kafam çok karışık senin gibi. Lekelenme bittikten üç gün sonra gebelik belli oluyo diyolar. İnşallah sen de gebesindir:)

Hiç bilmiyorum aynen kafalar karışık bakalım sonuç ne olacak. Allah hepimize nasip etsin güzel haberler alırız inşallah🌺🌺

Merhaba, benmde adetime bi iki gün kala basladi kahve pembe akintilar bu sabah artti adet sandm ama suan yine azaldi. Adetim normalde baslayinca 3 gün yogun gelir böyle hic olmamisti daha önce. Bu ay ilk bebek denemesi oldu. Bilemiyorum kafam cok karisik.. sizde durum ne acaba

Adet oldum sonrasında yine klomen ve çatlatma iğnesi kullandım . Bugün 8. Gün beklemedeyim :) sen neler ypıyosun?
Ben o lekelenmeden sonra adet oldum fakat geçen ay gecikti söktürü kullanıcam bugün doktora gittim klonun verdi allahım şifa olsun inşallah bunsefer olur

X