Yerleşme kanaması

Kızlar iğne sonrası adetiniz gecikti mi? İğneden sonraki 16. Günüm hala adet olmadım, doktor tarlusal verdi. Sürekli ilaç kullanmaktan sinirlerim yıprandı. Civanperçemi adaçayı aspirin içiyorum üç gündür , sizin durumunuz nedir?

Hanımlar meraba aranıza yeni katıldım fikirlerinize çok ihtiyacım var. Polikistik over sendromun var geçen ay doktor omepe-Q10 ve folik asit verdi. Her ay adetim bi iki gün geçikmeli olur fakat bu ay takvimime göre 25 martta olmam gerekiyodu akşam wcye gittim peçeteye sildiğimde lekenme şeklinde kan geldi koyu borda renginde hasta oldum sandım pet taktım sabah baktığım da hiç kan gelmemiş tekrar peçeteye sildiğimde soluk pembe ve kahve rengi tonları devam etti 4 gün sürdü ağrı çok azdı bugün sabah test yaptım negatif çıktı acaba erken mi yaptım hamile olabilrmiyim? 😔 adet kanaması gibi değildi yani yok denecek kadar az
Kaç gün sonra adet oldunuz kanamadan sonra ?

Ne tesadufturki bende ayni ilaclari/ vitaminleri kullaniyorum ve camurumsu adet goruyorum ikidir. Ilkindr hic aci hisetmedim, bu sefer sancim var ve sanki bicak sokuyolarmis gibi.. Acaba follik asitle yada omepayla bi alakasi varmi durumun? Subattan belli duzenli kullaniyorum ve yani sira microgynon. Onun yan etkisi diye dusunmustum.. Kafamda deli sorular🥴
Adet oldunuz mu bu şikayet sonrası

Merhaba, benmde adetime bi iki gün kala basladi kahve pembe akintilar bu sabah artti adet sandm ama suan yine azaldi. Adetim normalde baslayinca 3 gün yogun gelir böyle hic olmamisti daha önce. Bu ay ilk bebek denemesi oldu. Bilemiyorum kafam cok karisik.. sizde durum ne acaba
Durumunuz nedir adet mi oldunuz bu belirtilerden sonra ?

X