Gebeliğe Hazırlık Yerleşme kanaması

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Insallah rabbim gonlune gore verir. Isteyen herkesin gonlundekini versin insallah. Benim icin bugun bi mucize oldu. Umutsuzca verdigim kan testinin sonucunun bi yanlis anlasilmadan negatif oldugunu sandim saglik ocaginda. Ama degerim cikmamis ben negatif anlamisim. E nabizda baktigimda 10bin degerini gorunce sok oldum. Sagliknocagini aradim hemen yanlislikmi var diye. Siz yanlis anlamissiniz degeriniz cok yuksek hamilesiniz deyince hemsire elim ayagim titredi. Hala gozyaslarimi tutamiyorum. Tup bebege ragmen vermeyen rabbim zamanini beklermis meger. Emin olmak ici belki yanlis girilmistir diye bir de idrar testi aldim. Onda da cok belirgin cift cizgi cikti. Allahim korkuyorum dis gebelik olmasin diye yain sabahtan kadin doguma gidecem. Rabbim umudumu verdigini daim etsin. Kim istiyorsa muradini saglikla nasip etsin.
Aminnn 🤲🤗 ayy çok mutlu oldum, bu haber beni çok mutlu etti. Rabbim ne kadar büyük dimi, herşeyin bir zamanı varmış demekki. Bugün güzelce abdest alıp, seccadenize koşun bence. Ellerinizi açın Rabbime bolca dua edin. İnşAllah hakkınızda hayırlısı olur. Bende çok suphedeyim yarın bende sağlık ocağına gitmeyi düşünüyorum inşAllah. Hadi bakalım yarın güzel haberler bekliyorum sizden. Benim kan testim negatif çıksa bile sizlerin mutlu olmasına yavrusuna kavuşmasına çok sevindim 🤗🤗❤️❤️

Aminnn 🤲🤗 ayy çok mutlu oldum, bu haber beni çok mutlu etti. Rabbim ne kadar büyük dimi, herşeyin bir zamanı varmış demekki. Bugün güzelce abdest alıp, seccadenize koşun bence. Ellerinizi açın Rabbime bolca dua edin. İnşAllah hakkınızda hayırlısı olur. Bende çok suphedeyim yarın bende sağlık ocağına gitmeyi düşünüyorum inşAllah. Hadi bakalım yarın güzel haberler bekliyorum sizden. Benim kan testim negatif çıksa bile sizlerin mutlu olmasına yavrusuna kavuşmasına çok sevindim 🤗🤗❤️❤️
Amin allah razi olsun. Rabbim isteyen kjm varsa saglikla nasipler etsin. Siz de şüphede kalmayin. Olursa da olmazsa da hayirlisi deyip verinkani. Rabbim ummadigi anda mucizelerini gösteriyo. Sizin de mucizeninizi versin jnsalah

Amin allah razi olsun. Rabbim isteyen kjm varsa saglikla nasipler etsin. Siz de şüphede kalmayin. Olursa da olmazsa da hayirlisi deyip verinkani. Rabbim ummadigi anda mucizelerini gösteriyo. Sizin de mucizeninizi versin jnsalah
İlk idrarla yaptığım güzel çıktı ama sonradan yaptığım test negatif çıktı. Sabahki yaptığımı hiç bişi yemeden içmeden yapmıştım. Ama az önce yaptığım testte bişi çıkmadı. Öncesinde meyve suyu falan içmiştim, bisiler yedim. Yanılma ihtimali var mı testin? Yada daha yeni olduğu için ve ilk idrarla olmadığı için çıkmamış olabilir mi?

İlk idrarla yaptığım güzel çıktı ama sonradan yaptığım test negatif çıktı. Sabahki yaptığımı hiç bişi yemeden içmeden yapmıştım. Ama az önce yaptığım testte bişi çıkmadı. Öncesinde meyve suyu falan içmiştim, bisiler yedim. Yanılma ihtimali var mı testin? Yada daha yeni olduğu için ve ilk idrarla olmadığı için çıkmamış olabilir mi?
Yeni ise gebelik ilk idrarla daha güvenilir olurmus. Aabahki ilk idrarinizla yapin. Gun icinde yaptiginiz yaniltabilir.

Benim reglimi 31 e gore hesqplarsam 1 gun gecti. Hala bi adet gorme durumum da yok. Aeada bi kasik agrisi geliyo geri gidiyo. Dayanamadım test verdim valla. Ogleden sonra belli olacak sonucum. Hayirlisi allahtan olursa da olmazsa da. Cok umudum yok acikcasi ama varsa da soeun yasamayim diye kan verdim. Rahim anomalim var cunku
Belli oldu mu testiniz? Sağlık ocağına mi verdiniz ne zaman belli oluyor

Belli oldu mu testiniz? Sağlık ocağına mi verdiniz ne zaman belli oluyor
Hamile değilim arkadaşlar. 0.1 çıkmış ve az önce baktım kanamam olmuş. Gecikmeden gitmek istemiyorum daha 😔💔

Eklentiler

• IMG_20210413_161231.jpg
    IMG_20210413_161231.jpg
    12,8 KB · Görüntüleme: 196
Bat 17 Nisan... Akşamüstünden beri az az lekelenmem oluyor,adet mi oluyorum 6 gün var daha nedir anlayamadım 🤦 normalde düzenli 28-30 günde bir adet olurum. Afedersiniz külota bulaşmayan ama sildikçe gelen bı pembelik
Msrhaba canm benimde bat 17 si bugun cok kücük pembe bi akinti geldi sabahtan sonra birdaha gelmedi ortalama yumurtlama tarihimden beri sol kasıkta batma var halen devam ediyor ben adeti bekleyecegim ama sen ne yaptin test falan yaptinmi merak ettim 🥰

Rabbim ikimizinde yardımcısı olsun. Galiba kahverengi leke yerleşme kanamasıymış öyle okumuştum. İnşAllah hayırlı haberler alirsiniz. Yinede içinizi ferah tutun, olmasa da Rabbime sığının, bolca dua edin. Elbet bir kapı açacaktır inşAllah. Bende şuan ümit etmek istemiyorum çünkü negatif sonuç almak insanı çok üzüyor. Kanama gelince çok ağladım, insan dua ediyor umut bağlıyor, gece gözlerine uyku girmiyor. Çok zor sabırla beklemek, Rabbim yardimcimiz olsun 🤲
Merhaba kızlar öncelikle sizlere bu ay içerisinde yaşadığım değişikliklerden bahsedicem hamile miyim henüz bilmiyorum ama belirtiler kafamı karıştırıyor. Eşimle 1 senedir çocuk istiyoruz. Genel kontrol için doktora gittiğimde çikolata kistim olduğunu öğrendim ve sadece ilişki sırasında çok nadiren ağrı yaşıyorum. Adetlerim genelde düzenli bazen döngü bazen 28 bazen 31 günde olabiliyor. Gittiğim doktor ameliyat ddi ama ben olmak istemedim yumurtalık rezervini düşürebiliyormuş ameliyat. Başka bir doktora gittiğimde önce çocuk ddi ve vitaminler verdi birde yasmin doğum kontrol hapı kullandım 1ay kisti baskılamak için daha sonra 21 mart adet oldum ve 12. Günden itibaren 1hafta boyunca 2günde bir ilişkiye girdik 20.günümde idrardan sonra sadece peçeteye gelen kahverengi lekelenme oldu 2gün sürdü 2.günün akşamına kesildi. Bununla birlikte karın gurultusu bazen midem kaynar gibi ve kasıkta bazen küçük küçük batmalar, şiddetli bel ağrısı sağ tarafta daha yoğun bir ağrı yaşadım. Bel ağrısı benm genelde adet olduğum 1. Ve 2. Günlerde olur göğüslerim şişer ve ağrır ama göğüste tık yok. Bugün 25. Günümdeyim belimde hala ağrı var ara ara sümüksü akıntım oluyor. Henüz adetime 5 gün falan var sizce durum nedir bu belirtileri yaşayanlar varmı doğum kontrol hapınında etkisi olabilir mi acaba ?

MerhBa kizlar sabah test yaptim ilk idrarla drgil böyle cikti öglene dogru kahve rengi leke geldi az bu testin güvenilirligi varmi görüyomusunuz ? Adetmi oluyorum acaba ? Takvime göre 2 gün gecikti , ama yumurtlamaya göre 2 gün var daha reglime

Eklentiler

• Screenshot_20210419-171251_Kadnlar Kulb.jpg
    Screenshot_20210419-171251_Kadnlar Kulb.jpg
    27,4 KB · Görüntüleme: 148
  • Screenshot_20210419-171301_Kadnlar Kulb.jpg
    Screenshot_20210419-171301_Kadnlar Kulb.jpg
    26 KB · Görüntüleme: 150
MerhBa kizlar sabah test yaptim ilk idrarla drgil böyle cikti öglene dogru kahve rengi leke geldi az bu testin güvenilirligi varmi görüyomusunuz ? Adetmi oluyorum acaba ? Takvime göre 2 gün gecikti , ama yumurtlamaya göre 2 gün var daha reglime
Ben çizgi göremedim canım 🤷🏼‍♀️ Yumurtlamayı baz almak daha mantıklı. 2 gün bekleyip testi tekrarla istersen.

Ilk resimde hafif silik ikinci cizgi cikmis gibi. Bilemedim. Eminolmak icin kan verin

Arkadaşlar az önce çok az kan tarzı bişi geldi. Bende tam emin olamadım. Saç kılı kadar ince bikaç tane kan gibi bişi gördüm peçetede. Yani kılcal damar gibi görünümü vardı. 3-4 gün var adete. Yerleşme kanaması olma ihtimali var mı? Ama sizce de adete çok yakın olur mu bu kanama. Biraz daha bekleyeceğim bakalım devam edecek mi
Aynısını ben de yaşadım adete iki gün kala damar gibi birşey gördüm sonra adet günümde kahverengi akıntı başladı şimdi hala devam ediyor ve bir gün gecikti bakalım hayırlısı ama ben de yok hissediyorum

Arkadaşlar az önce çok az kan tarzı bişi geldi. Bende tam emin olamadım. Saç kılı kadar ince bikaç tane kan gibi bişi gördüm peçetede. Yani kılcal damar gibi görünümü vardı. 3-4 gün var adete. Yerleşme kanaması olma ihtimali var mı? Ama sizce de adete çok yakın olur mu bu kanama. Biraz daha bekleyeceğim bakalım devam edecek mi
Benimde adetimden 2 hafta sonra oldu çok hafif pembe lekelnme sonra adete döndü bir kaç gün bu akşam test yaptm böyle oldu Allah'ım isteyen herkese nasip etsin herşeyin hayırlısı

Eklentiler

• IMG_20210503_011804.jpg
    IMG_20210503_011804.jpg
    88,4 KB · Görüntüleme: 152
X