Yerleşme kanaması

33bykus

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2022
15
2
25
Adete 2 gün kala pembe leke başladı bugün 2. Gün yarın adet günüm göğüs ağrısı çok fazla çatlama iğnesi oldum bu ay yerleşme kanaması olabilir mi adet zamanida göğüs ağrısı yaşarım normalde ama adetten bir gün önce kahverengi leke gelir bu sefer pembe gibi geliyo yaşayan var mı bu durumu #gebelikbelirtileri #yerleşmekanaması #pembeleke

Adete 2 gün kala pembe leke başladı bugün 2. Gün yarın adet günüm göğüs ağrısı çok fazla çatlama iğnesi oldum bu ay yerleşme kanaması olabilir mi adet zamanida göğüs ağrısı yaşarım normalde ama adetten bir gün önce kahverengi leke gelir bu sefer pembe gibi geliyo yaşayan var mı bu durumu #gebelikbelirtileri #yerleşmekanaması #pembeleke
Yerleşme kanaması olabilir ama yerleşme kanaması çok az olur yaklaşık 3 4 günde biter adet gibi yoğun olmaz. Siz de buna dikkat edin eğer öyleyse kan testi verin

Yerleşme kanaması olabilir ama yerleşme kanaması çok az olur yaklaşık 3 4 günde biter adet gibi yoğun olmaz. Siz de buna dikkat edin eğer öyleyse kan testi verin
Evet lavaboya gidince çok az peçeteye geliyo çok açık renk pembe gibi sanki geliyo iki gündür

Evet lavaboya gidince çok az peçeteye geliyo çok açık renk pembe gibi sanki geliyo iki gündür
Evet yerleşme kanaması da adetten genelde 2 - 5 gün arasında başlar kiminde pembe renk olur kiminde kahverengi çok hafif karında ağrı hissedebilirsin ama regl gibi ağrısı yoğun olmaz. Yarın veya enn geç diğer gün bitmesi gerek bu lekelenmenin eğer yerleşme kanamasıysa ve mesela regl kanaması gittikçe koyulaşır kırmızı rengi alır ama yerleşme kanamasında bunlar olmaz. Sizin dediğinize göre yerleşme kanaması gibi duruyor ama bazen adet döneminden önce biliyorsunuz ki böyle lekelenme tarzı kanamalar oluyor.

Evet yerleşme kanaması da adetten genelde 2 - 5 gün arasında başlar kiminde pembe renk olur kiminde kahverengi çok hafif karında ağrı hissedebilirsin ama regl gibi ağrısı yoğun olmaz. Yarın veya enn geç diğer gün bitmesi gerek bu lekelenmenin eğer yerleşme kanamasıysa ve mesela regl kanaması gittikçe koyulaşır kırmızı rengi alır ama yerleşme kanamasında bunlar olmaz. Sizin dediğinize göre yerleşme kanaması gibi duruyor ama bazen adet döneminden önce biliyorsunuz ki böyle lekelenme tarzı kanamalar oluyor.
Aay inşallah öyledir canım test yapsam pazartesi gününe kadar olmazsam çıkar mı ki

Ağrı da oluyo siddetli değil arada adet başlıcak gibi oluyor geçiyor gibi ama göğüs ağrısı çok var o yüzden adet olucam diye düşünüyorum çünkü her ay göğüs ağrısı oluyor adet öncesi gebe kalmış olsam olmazdı galiba bilmiyorum ki😞😞

Aay inşallah öyledir canım test yapsam pazartesi gününe kadar olmazsam çıkar mı ki
Bence erken. Pozitifi göremeyebilirsiniz çünkü yerleşme kanamasıysa bebek şuan tutunmaya çalışıyor hcg hemen kana karışmamıştır. Bence bekleyin bayramdan sonrasını inşallah pozitifi görürsünüz ☺️

Ağrı da oluyo siddetli değil arada adet başlıcak gibi oluyor geçiyor gibi ama göğüs ağrısı çok var o yüzden adet olucam diye düşünüyorum çünkü her ay göğüs ağrısı oluyor adet öncesi gebe kalmış olsam olmazdı galiba bilmiyorum ki😞😞
Evet hamilelik ağrıları zaten regl ağrıları gibi oluyor benziyor yani. Ben de öyleydim bende yerleşme kanaması olmamıştı ama ağrılarım her an regl olcakmışım gibiydi. Bel ağrısı çok vardı ben de bir de göğüs hassasiyeti çok olmuştu

Benimde kendimce takip ettiğim yumurtlama günümden 6 gün sonra akıntıyla karışık lekelenmem oldu günde bir kez ertesi günde sadece kan ama çok az bikere geldi kesildi 3 gün oldu gelmedi bişey beyaz akıntı devam ediyor beklenen adet günüme 3 gün kaldı acaba bnmki yerleşme olablr mi sizce ilk defa böyle lekelenme oldu geçen ay hsg çekilmiştim

Benimde kızlar adete 3 gün var bugün açık pembe az kan gelmiş kasıklarım ağrıyor midem bulandı ama böyle erken den adetim gelmezdi günüm şaşmaz ama bilemedim gebelik olabilirim ya az rahimde sancı oluyor ama

Kızlar hayırlı bayramlar adetime 7 gün var dün gece 3 gibi saat bişey geldiğini hissetimm kasık bölgemde felaket ağrı girdi iki kere bişler aktığını hissettim bi yarım saat sonra wc ye gittim çok hafif kahve leke geldi iç çamaşırımı değiştirdim ve bir iki damla geldi üç nokta gibi çok az yerleşme kanaması sı acaba

Benşmde dün birden günlük pedde farelerim çok açık pembe kanama gördüm ama dünden beri birşey gelmedi adet olsa dökülürmüşsün yerleşmemi bilmiyorum testte yapmadım daha adetime 3 gün var diye

Ben test yaptım böyle çıktı çok çok zor görünen çizgi var gibi geldi bana ama

Eklentiler

• IMG_2652.png
    IMG_2652.png
    797,8 KB · Görüntüleme: 146
X