Yerleşme kanaması

Benimde bata 3 gün var elimde erken gebelik testi yoktu bunu yaptım çok az bir gölge görüyorum sizce var mı yorumlar mısınız 🫢
Ben göremedim çok canım ama daha adetin gecikmemiş geciksin iki üç gün sonra yap bence sende yerleşme kanaması oldu mu

Bir çizgi görünüyor hafiften umarım pozitif olur sunucunuz yarın sabah tekrar yapın varsa koyulaşır inşallah
Benimde bata 3 gün var elimde erken gebelik testi yoktu bunu yaptım çok az bir gölge görüyorum sizce var mı yorumlar mısınız 🫢

Arkadaşlar merhaba bende de aynı durum oldu 3-4 mayıs gibi adet günüm olacaktı ama 25 nisanda bir lekelenme yaşadım önce aşırı açık pembe peçeteye geldi adet oldum sanıp şaşırdım hatta normalde 34 günde bir falan oluyor. Neyse ped taktım pedi doldurmayacak kadar kahverengi akıntı oldu bir gün sadece bir daha da ped kullanmadım bugün de beyaz bir akıntım var anlamadım dün erken gebelik testi yaptım ama negatifti

Herkese merhaba, Mart ayında laparoskopi oldum ve kis alındı. Sonrasında düzenli bir şekilde Nisan ayının 2 sinde regl'i oldum 9 unda bitti 14 ünde çok az bir lekelenme geldi yapışkan ovulasyon testi yapıyordum zaten yumurtlama falan oldu o leke de yumurtlamadan dolayıdır dedim ve o gün kesildi. Sonra 20 sinde tekrar geldi ama ne leke kadar az ne de regli kanaması kadar çok doktorum tahlil istedi verdim her şey normal dedi. Hala devam ediyor. 24 ünde yazmistim doktora 1 hafta daha devam ederse gel dedi ki devam edecek gibi gidicem çok canımı sıktı yumurtlamayi da takip edemicem saçma sapan bir şey oldu bu. Başına gelen var mı ?

Eklentiler

• IMG-20240424-WA0007.jpg
    IMG-20240424-WA0007.jpg
    64,9 KB · Görüntüleme: 11
Benim de benzer şekilde, akıntı formunda bir kez kahverengi, bir kez de pembe leke oldu. 1 Kez diyorum çünkü çok az miktarda, ancak lavaboda tuvalet kağıdında fark edilebilecek kadar, tek seferlikti. SAT 13 Nisan'dı. Bahsettiğim lekelerin ilki 1 Mayıs, ikincisi 2 Mayıs'ta oldu. 1 Mayıs itibariyle de hala kasıklarımda, belimde regl olacakmışım gibi ağrı var ve yorgun halsiz hissediyorum, fakat BAT 12-13 Mayıs. Tüm bunların yanında, çocuk beklentimiz olmadığı için bununla ilgili bir çaba sarf etmedik ve süreç boyunca hep korunduk, temkinli davrandık. İnternetten araştırdığımda yerleşme kanaması - implantasyon kanaması olabileceğini gördüm. Yumurtlama dönemi gecikmiş olup bu belirtileri yaşamış olabilir miyim? Ya da gebelik var ise bu belirtileri bu kadar erken yaşayanlar var mı? Eğer implantasyon ise kan testinde en erken ne zaman çıkar?

X