yerleşme kanaması

GXUXLCEZA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2007
972
6
kızlar yerleşme kanaması olarak bilinen implantasyon kanaması ne kadar sürüyo bi bilgisi olan varmı.ben 17 sinde adet olama lazım ama 3 gündür lekelenme gibi akıntım oluyo.koyu kahverengi ve ara sıra geliyo.ne olabilir bu sizce adetim erkenmi geldi.hee bide geçen ay yani 17 aralıkta oldugum adetimde 15 güne yakın sürdü ama kan olarak degil son 1 haftası kahverengi olarak geldi.geç olurum die düşünürken erkenmi geldi.senağlamakafamçokkarıştı

benim 7 gun surdu ve tam adet olabilecegim gun basladi. ben hamile oldugumu bile anlamamistim ilk uc gun, sonra normal yemek yemiyorum bir test yapayim dedim oyle anladim. ama hep lekelenmeydi, hicbir zaman ciddi kanamaya donusmedi. sanirim bu kanama (lekelenme) olayi kisiden kisiye cok degisiyor. bana doktor, %20-25 kadinlar da gorulur. yarisi dusukle sonuclanir demisti. kanamanin siddeti artmiyorsa sanirim cok ciddi sorun olmayabiliyor. ama gecen aya bakarak adet duzenin de bozulmus olabilir (benim neredeyse hic duzenli olmamistir, sanirim bu bazi insanlar icin normal ) Cok anlamadim hamile kalmak istiyor musun yoksa istemiyor musun ? Hayirlisi olsun ins. canim. istersen evde bir test yap, en azindan icin biraz rahat eder. ya da imkanin varsa kan testi yaptir kesin sonuc icin. hersey gonlunce olsun :1hug:

evet canım istiyorum hamile kalmayı ama 1 buçuk senedir olmuyo.bu defa böle oldu ne bileyim geçen aydan bi bozukluk olabilir dedigin gibi.midemde bulanıyo yemek yedikten sonra sanki her am istifra edecek gibi bogazımda duruyo yediklerim çok gazım var bide.neyse hayırlısı sahibinden.

evet canım istiyorum hamile kalmayı ama 1 buçuk senedir olmuyo.bu defa böle oldu ne bileyim geçen aydan bi bozukluk olabilir dedigin gibi.midemde bulanıyo yemek yedikten sonra sanki her am istifra edecek gibi bogazımda duruyo yediklerim çok gazım var bide.neyse hayırlısı sahibinden.

bence hamile değilsin.normal adet kanaman.benim 1 damla gelmişti.herkeste bu miktar değişiyor. ama umarım en kısa zamanda hamile kalır, sağlıkla bebeğini kucağına alırsın

bende yerleşme kanaması çok az oldu gün bile sürmedi.ama bulantı için biraz erken genelde 6. 7. haftada başlıyor.seni üzmek istemem ama bence bi kan testi yaptır kesin sonucu alırsın.

Konu güncelliğini yitirdiğinden kapatıyorum yerimseniben
Bölüm sorumlusu (moderatör) ile irtibata geçebilirsiniz herhangi bir problemde..

X