Yerleşme kanamasımı adetmi?

isra67

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2020
329
175
26
Hanımlar 13 gün önce kadar Rahim Filmi çekildim,ve adet günüme henüz 4 gün var.. Bugün itibariyle bir iki parmak kan geldi,dedim herhalde regl oldum.. Ama aksam üzeri tekrar baktıgımda kahverengi siyaha dönük akıntım oluyor azar azar.. Sizce yerleşme mi yoksa adetimmi sökülmeye çalışıyor?
Normalde kan gelirse devamı gelmesi gerekir,ama az kahverengi devam ediyor anlayamadım fikri olan paylaşabilirmi?
Rahim filmi sonrası vücüdumun tepkiside olabilirmi?

Benim bazen adet olmama yakın böyle kanamalarim oluyor ama çok bilgim yok.

Canım 2 düşük yaşadım 3 hamilelik geçti başımdan.. 3 hamileliğimde de yerleşme kanaması adete yaklaşık 5 6 gün kala geldi bende.. Ama rengi siyah değildi.. Yani sonradan siyaha dönük kanama dediğiniz için bana pek yerleşme kanaması gibi gelmedi.. Benim kanamam pembe renkli biraz da kırmızıya dönük birşeydi.. Lekelenme şeklinde olmuştu..hatta belki miktar olarak lekelenmeden de az diyebilirim.. Ama tabi bende böyle oldu diye herkeste öyle olmaz herhalde.. Fikir olsun diye söylemek istedim

Canım 2 düşük yaşadım 3 hamilelik geçti başımdan.. 3 hamileliğimde de yerleşme kanaması adete yaklaşık 5 6 gün kala geldi bende.. Ama rengi siyah değildi.. Yani sonradan siyaha dönük kanama dediğiniz için bana pek yerleşme kanaması gibi gelmedi.. Benim kanamam pembe renkli biraz da kırmızıya dönük birşeydi.. Lekelenme şeklinde olmuştu..hatta belki miktar olarak lekelenmeden de az diyebilirim.. Ama tabi bende böyle oldu diye herkeste öyle olmaz herhalde.. Fikir olsun diye söylemek istedim
Çok teşekkür ediyorum paylaşımınız için,sanırım benim rahim filmi sonrası bir tepkime.. devamında da reglim gelicek diye düşünüyorum.. bebekleriniz içinde çok üzüldüm rabbim tüm isteyenlere nasip etsin..

Merhaba bende bu ay rahim filmi çekildim normalde adetlerim düzensiz ama adet günüme 2gün kala 4gündür kahverengi lekelenmem var bir damla geliyor hergün daha gelmiyor sizin sonucunuz ne oldu acaba regl oldunuz mu

Merhaba bende bu ay rahim filmi çekildim normalde adetlerim düzensiz ama adet günüme 2gün kala 4gündür kahverengi lekelenmem var bir damla geliyor hergün daha gelmiyor sizin sonucunuz ne oldu acaba regl oldunuz mu
Ben regl oldum canım

X