Gebeliğe Hazırlık Yerleşme mi hastalık mı lütfen acil yardımm :((

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

papatyakiz1

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2019
300
296
Merhaba kızlar bir onceki konumda bahsetmıstım. Son adet tarıhım 22-27 subat,
yumurtlama 8 mart
ve beklenen adet tarıhı 23 mart
16sı gece afedersınız ılıskı sonrası silince peceteye pembe kahve hafif leke geldi.
Banyo yaptım gece ve sabahında bısey yoktu beyazdı yani.
Dun de18i gece yine ilişki sonrası silince yok denecek kadar az uçuk pembe renk gördüm normalde hep bakardım beyaz olurdu sonrasında ya da bugun yıne hıc lekem falan olmadı ılk defa boyle bır durum yasıyorum.

Bunun dısında kasık agrım kaşıntım farklı bır akıntı koku vs yanı hıc bır şikayetım yok cok şükür. Adetime 4 gün var hep günü gününe olurum Hormonlarım normal kan testı yaptırmıstım. Kist yok onada baktırdım. Şayet yerlesme ise anlık bir lekelenme olarak yasanır mı lütfen yardımcı olun

Merhaba kızlar bir onceki konumda bahsetmıstım. Son adet tarıhım 22-27 subat,
yumurtlama 8 mart
ve beklenen adet tarıhı 23 mart
16sı gece afedersınız ılıskı sonrası silince peceteye pembe kahve hafif leke geldi.
Banyo yaptım gece ve sabahında bısey yoktu beyazdı yani.
Dun de18i gece yine ilişki sonrası silince yok denecek kadar az uçuk pembe renk gördüm normalde hep bakardım beyaz olurdu sonrasında ya da bugun yıne hıc lekem falan olmadı ılk defa boyle bır durum yasıyorum.

Bunun dısında kasık agrım kaşıntım farklı bır akıntı koku vs yanı hıc bır şikayetım yok cok şükür. Adetime 4 gün var hep günü gününe olurum Hormonlarım normal kan testı yaptırmıstım. Kist yok onada baktırdım. Şayet yerlesme ise anlık bir lekelenme olarak yasanır mı lütfen yardımcı olun
O kanama azda olsa bazen olabiliyor kan testi verin madem şüpheniz varsa

bugun ilişki sonrası leke olmadı baya bekledim sildim beyazdı. hastalık olsa her ilişki sonrası olmaz mıydı ve baska belirtiler

Mesajlarınızı okuyunca kendi durumumu buldum resmen . Benimde adetime 15 gün varken kahverengi akıntım oldu 3 gün devam etti . Şuan 12 gün var . Sabah test yaptım tek çizgi çıktı :KK43: . Ama kasıklarımda ağrı ve ateşim var . Mide bulantısı vs . yaşamadım .
Beklemek çok üzüyor . 12 gün nasıl geçicek diye gün sayıyorum . Umarım ben de hayırlı haberler alırım

Gebelik oluşmuş ama tam tutunamadan adetle atıldı :KK43: adetim 3 gün gecikmisti yani kimyasal gebelik oldu. O günler de de şiddetli migrenim tutmuştu basım gözüm sırtım öyle ağrıyordu ki hep yatıyordum birde tansiyonum düşüktü hepsini gebeliğe verip sabrediyordum. Adetimin 3. Günü Dr randevum vardı betaya baktiracaktim. Sabah erken uyandım ama öyle hafiftim ki ağrılarım geçmiş rahat hissediyordum camasirima baktım afedersiniz kirmizi yıkıldım sonrasında muayene yapıldı vs beta düşmüş son 2 gündür de yoğun kanamam oluyor koyu renkli ve parcali hiç böyle olmamisti. Rabbim tez zamanda mübarek günlerin hürmetine yavrularımızı kucagimza ver amin

Bir çok kadın nerdeyse %70 bunu yaşarmış ama farkında olmazmış kağan kocatepeyi takibediyroum diyorki adet gecikmeden test yapmayın sonra üzülürsünüz. Kimyasal gebelik de şunu görmüş olduk demekki hamile kalabiliyoruz böyle demişti doktor

X