Yerleşme mi yoksa adet kanaması mı lütfen cevap verin

Asdfdsa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2021
36
4
Merhaba arkadaşlar cumartesi günü erkek arkadaşımla ilişkiye girdim ve salı günü idrarımı yaptıktan sonra peçeteye kahverengi leke gelmeye başladı ama çok az bir şekilde ve 2 gündür bu şekilde devam ediyor adet günüme 6 gün var daha sizce bu yerleşme kanaması mı yoksa adetim yaklaştığı için söküleceğim için mi yardımcı olurmmusunuz lütfen kafayı yemek üzereyim

Yumurtlama gununu hesaplamak icin ilk adet oldugun gunle sonraki adet olacagin gunleri iyi bilmek lazim. Eger duzensiz adet oluyorsan erken yumurtlamis olabilirsin.

Yumurtlama gununu hesaplamak icin ilk adet oldugun gunle sonraki adet olacagin gunleri iyi bilmek lazim. Eger duzensiz adet oluyorsan erken yumurtlamis olabilirsin.
Ama içime boşalma olmadı yine de şüphe duymalı mıyım kusura bakmayın yoruyorum sizi de ama

Oldu ama üstünden 15 gün falan geçmiştir bu arada teşekkür ederim
15 gun gectiyse diger iliskinin uzerinden yerlesme kanamasida olabilir adet baslagicida olabilir.
Kurunma yonteminiz nasildi saglamsa eyer korkmayin ama oyle kendini tutdu bosalmadiysa biraz suphe duyun

Gecenlerde birisi yazmisti gruba. Surtunme yontemiyle birliktelik olmus ve hamilelik testleri pozitifti. Her ihtimali dusunmeniz gerekiyo. Erken gebelik testi alip deneyin

Merhaba, benim de benzer şekilde, akıntı formunda bir kez kahverengi, bir kez de pembe leke oldu. 1 Kez diyorum çünkü çok az miktarda, ancak lavaboda tuvalet kağıdında fark edilebilecek kadar, tek seferlikti. SAT 13 Nisan'dı. Bahsettiğim lekelerin ilki 1 Mayıs, ikincisi 2 Mayıs'ta oldu. 1 Mayıs itibariyle de hala kasıklarımda, belimde regl olacakmışım gibi ağrı var ve yorgun halsiz hissediyorum, fakat BAT 12-13 Mayıs. Tüm bunların yanında, çocuk beklentimiz olmadığı için bununla ilgili bir çaba sarf etmedik. İnternetten araştırdığımda yerleşme kanaması - implantasyon kanaması olabileceğini gördüm. Yumurtlama dönemi gecikmiş olup bu belirtileri yaşamış olabilir miyim? Ya da gebelik var ise bu belirtileri bu kadar erken yaşayanlar var mı?

Merhaba arkadaşlar cumartesi günü erkek arkadaşımla ilişkiye girdim ve salı günü idrarımı yaptıktan sonra peçeteye kahverengi leke gelmeye başladı ama çok az bir şekilde ve 2 gündür bu şekilde devam ediyor adet günüme 6 gün var daha sizce bu yerleşme kanaması mı yoksa adetim yaklaştığı için söküleceğim için mi yardımcı olurmmusunuz lütfen kafayı yemek üzereyim
canım selam sanmıyorum gebelik olduğunu içini ferah tut adetim erken gelmiş olabilir mevsim geçişindeyiz biraz daha adet olmazsan kaset test yapabilirsin evde ama hiç sanmıyorum rahat olabilirsin 🤍

X