yeşil kahve

ne kadar zamanda ve ne kadar vermişti canımm yaa? yaza nişanım var zayıflamam lazımm:KK43:

kave gibi yapip suzup iciyormus baya bir ise yaramis sen onuyapacana maydonoz kurunu denesene o hakikaten ise yariyor ibrahim saracoglunun hani

ben de çok merak ediyorum nasıl kullanılıyor kilo veren var mıı?

cnm normal bitki çayı gibi yapıyorsun ya bir farkı yok. sıcak suya atıp demliyosun 5 dk falan.

Yalnız ben şahsen içemedim. Midemi bulandırıyo kokusu ve tadı tam tamına iğrenç. :KK14:

Boşuna aldım kaldı. Yengem de kullanıyor. 20 gündür falan sabah akşam birer fincan. pantolonunu küçültmeye götürdü. bir beden kadar küçüldü sanırım.

cnm normal bitki çayı gibi yapıyorsun ya bir farkı yok. sıcak suya atıp demliyosun 5 dk falan.

Yalnız ben şahsen içemedim. Midemi bulandırıyo kokusu ve tadı tam tamına iğrenç. :KK14:

Boşuna aldım kaldı. Yengem de kullanıyor. 20 gündür falan sabah akşam birer fincan. pantolonunu küçültmeye götürdü. bir beden kadar küçüldü sanırım.

Evet tadının çok kötü olduğunu duydum ben de , e işe yaramış aslında bi denemeye değer :)

Arkadaşlar bende 2 yıl öncesine kadar 70 kiloya yakındım düğünümde yaklaşıyordu karaciğer temizliği yada detoks diye geçiyor bi haftalık mesela sadece tüm yeşil sebzeleri katı meyve sıkacagından geçirip sadece sıvı tükettim günde 3 koca bardak ve sonrasında hafta sonunda yanı lavman veya ingiliz tuzu diye bişey var ikiside aynı görevi görüyor bunu yapıp bağırsaklarımı tamamen boşalttım. çok zorlanmadım açlık hıssettiğim zamanlarda ceviz fındık tükettim 3 ay kadar her ay bir sefer bunu yapıp onun dışındada dikkat ettim ekmek ve abur cubur hiç tüketmedim 15 kilo verdim ve hala kilomu koruyorum En Büyük TÜRKİYE tavsiye ederim

X