Yeşil kaka- fotograflı

ddemir93

Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2022
257
302
31
Merhaba , bebegim 2 aylik. Sadece anne sutu ile besleniyor. 4 gundur kakası yesil. Neden olabilir acaba? Bu durum ile karsilasan var mi ?
Doktoruna pazartesi goturucem ama endiseleniyorum

Eklentiler

• IMG_2924.jpeg
    IMG_2924.jpeg
    80,9 KB · Görüntüleme: 582
Merhaba , bebegim 2 aylik. Sadece anne sutu ile besleniyor. 4 gundur kakası yesil. Neden olabilir acaba? Bu durum ile karsilasan var mi ?
Doktoruna pazartesi goturucem ama endiseleniyorum
Gayet normal bu formda sarı ve yeşil şekilde olur anne sütü alan bebeğin kakası. Önsütü biraz fazla almıştır:)

Benim bebeğim de 20 günlük.. bizde de aynı yeşil kaka normal yani sebebi ne olabilir acaba

Çocuklarınız usutmus olabilir. Yeşil kaka ayni zamanda üşütme habercisidir.

Merhaba bebeğinize ne dedi doktor
Merhaba normal dedi. Zaten gecti 2 hafta sonra. Yemenle alakali olabilir dedi anne sutu icen bebeklerde olurmus. Alerji diyebilmek icin kanli kaka olmasi lazimmis tek basina yesil kaka bisey ifade etmez dedi

Merhaba normal dedi. Zaten gecti 2 hafta sonra. Yemenle alakali olabilir dedi anne sutu icen bebeklerde olurmus. Alerji diyebilmek icin kanli kaka olmasi lazimmis tek basina yesil kaka bisey ifade etmez dedi
Benim bebeğimde amip çıkmış maalesef

Cok fazla beslenen bebeklerde oluyormuş. Bize doktor normal demişti osman gönülal in videolarına bak istersem onda da vardi yeşil kaka

Merhaba sizce bu kaka normal mi
Mesajinizin ustunden biraz zaman gecmis. Doktora gittiniz mi bilmiyorum ama cok mukuslu. Yedigi birseyle alakali da olabilir ama asiri mukus genellikle enfeksiyonla iliskilendiriliyor.bir doktora gosterin bence

Hayır değil aslında sürekli öyleyse değil benide usutmustur yediğin etkilemistir dediler sürekli olunca laktoz intolaransi çıktı tıbbi mama kullandik

X