Dudak Makyajı Yeşil ruj - Sihirli ruj

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
sihirli rujun cilde zararı olabilirmi diyen bayanlar tonlarca para döktüğümüz kozmetik ürünleri kimyasal dolu ama pazar farkı büyük diye övgüyle söz ediyoruz.Benim teyzem de annemde yıllardır sihirli ruj kullanıyorlar çok şükür her hangi bir sağlık problemleri yok.Ben de kullanmaya başladım inanın onlarca rujum var ama en beğendiğim o ruj.

bu rujda zararlı kimyasallar olduğunu duydum. bence kullanmayın, neyden yapılıyor belli değil, markası yok, domuz yağından mı balina yağından mı yapılmış belli değil...markası olan gayet güzel kalıcı rujlar var, max factor, rimmel london, maybelline, golden rose bunları kullanıyorum ben ve kalıcılık açısından memnunum

bu rujdan bende de var ama rengi biraz cırtlak duruyor bende kendime göre çözüm ürettim koyu kırmızı ruj sürüp üstüne bunu sürüyorum sabitliyor , alttaki renk kalıcı oluyor rengini beğenmeyenlere tavsiye ederim :KK1:

bende de var.. arkadasım getırmıstı. rengi cok cırtlak resmen ıgrenc duruyo ve cok bellı oluyor.. ben baska ruj surup bunu üzerinden geciyorum daha hoş oluyor

gecen annem türkiyeye gidince ondan istettim.cok güzel.rengi baya cirtlak kalem le boyamis gibi oluyor ama olsun.ne parlak nede bisi dudakla bütünlesiyor.cok güzel.keske baska renkleride olsa:p ucuzluk pazarlarinda satiliyor hep 2,5 3 tl ye.oralardan alin.fazla para vermeye gerek yok :KK70:

2.5 tl ye almıştım.çokta memnunum çünkü dudaklarımla çok oynayan bi insanım rujlarım hiç durmaz çıkar.ama bu çıkmayan rujlardan.tam bana göre tavsiye ederim herkese:)

X