Dudak Makyajı Yeşil ruj - Sihirli ruj

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

Cahide_Nazli

Guru
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2008
89
0
slm kızlar baktım sitede çocukluğumuzun yeşil rujundan eser yok hemen bu konuyu açtım. hatırlar mısınız sarı dore tırtıklı bi dışı wardı. içinde de koyu yeşil bi ruj. weee sürünce bi kaç dk içinde pesbembe olrdu. opuyorumnanaktan üstelik bi kaç gün boyunca da geçmezdi.çok da doğal durudu zemuszemus şimdilerde üretiliyor mu bilmiyorm. ama en kısa zamnda üretiliyorsa da almayı düşünüyorum.paylaşımlarnızı bekliyorum sewgiler... sengözlerimebaksanab

Son düzenleyen: Moderatör:
hatırladım arkadaşım yaaa....nostalji yaptırdın şimdi.ama rengi çok cırtlak olurdu küçük oldugum için kullanamazdım.ühü ühü ama şimdi kullanabilirim .yok zannedersem.

annemin arkadaşlarında vardı:asigim:çok özenirdim küçükkenhihoyyytbüyüyünce bende alcam derdim:dilcikar:dudağı yeşil yaptığını düşünürdüm:bbo:ya evett bende istiyorum onlardan bendesüprizzzzz

:smiley-cool:şimdilerde mavisi sarısı her rengi çıkmış. nette 4,5 tl ye satılıo :1shok:. ama hepsi o eski yeşl rujun etkisini gösterr mi blmem :1closedeyes: bu arada rengini kırmızıya dönüştüren de warmşşş. bzm zamanmzda tek pembeye dönşrdü rengi de tek yeşldi. şimdi o da tenolojiye kurban gtmş hihoyyyt

X