Yeşim Ceren Bozoğlu son görüntüsüyle şaşırttı

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.001
Bir dönem verdiği kilolarla adından söz ettiren güzel oyuncu formunu koruyamadı.
6_30174695956b31e04c914e.jpg

Hızlı bir kilo verme sürecine giren ve sosyal medyadan deneyimlerini paylaşan ünlü oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu son görüntüsüyle herkesi şaşırttı.

Sosyal medya hesabından kilo verme süreciyle ilgili notları paylaşan ünlü oyuncu formunu koruyamadı.

2,5 ayda yaklaşık 20 kilo veren Bozoğlu, önceki akşam Etiler'de Saray Muhallebicisi'nde görüntülendi.
1_173730420156b31dbe5fdfe.jpg

Mekanda arkadaşları ile yemek yiyen ve sohbet eden oyuncu, çıkışta kendisini görüntüleyen gazetecileri görünce kahkaha attı.

Rol aldığı dizilerde uzunca aldığı fazla kiloları ile konuşulan oyuncu, geçtiğimiz aylar tekrar kilo vermişti.
3_17829783256b31dbe7df09.jpg

Yoğun spor temposundan sonra yaklaşık 30 kilo veren oyuncu, formunu koruyamadı.

Yemek sonrası görüntülenen oyuncu, bir kez daha fazla kiloları ile dikkat çekti. Kalabalık arkadaş grubu ile oradan ayrılan oyuncu, spor giyim tarzı ile yürüyüşe çıktı. (Milliyet)
2_60525033456b31dbe4e284.jpg

Nuran rolü için bi kilo aldı pir aldı.. haliyle kilo yapıştı bırakmıyo vücut meyilli zaten

vücut müsaitse her zaman dikkt etmek lazım.. bu haberlerden sonra diyete başlar tekrr :)

Ben gittim insanda bitiyor aynen bende öyle 1 ayda 10 kilo verdiğimi bilirim ama işte korumak gerek
Ben seni hep profilindeki fahriye gibi düşünüyorum:KK68: boşver hayallerde dal gibisin:KK37: aslında bana bakınca çok kilolu değilim 1.68 74 kg ama ben manken gibi olmak istiyorum iki çocuklu anne gibi görünmek değil:cool:

Bu kadını iyi bir aktris. Kilo sorunu da belki hastalığı vardır ancak kendiyle barışık olduğu fotolardan belli.

Şişmanken oyunculuk teklifleri geliyor bence ondan zayıflamıyor , kilo verse ne yapacak işsiz kalıyor.

X