Ygs lys kitaplarimi veriyorum

bernaa20

Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2015
55
5
28
Universite sinavina hazirlanirken cok sayida kitap almisim dershaneden de vermisler coguuu bos yarari olucagini dusundugum birine vermek isterim sadece kargoyu odemesi benim icin yeterlidir

Birilerine yarari dokunur diye vermek istiyorum cok var cunku geri donusume atmak istemiyorum amacim satmak filanda degil eve yeni tasindim yer kapliyor lavantakokucuklu
deme kiz oyle, benimki sevgi gostergesiydi, seninki hakaretvari olmus :KK53:

facebook da arama kısmına freecycle istanbul ve ya nerede yaşıyorsanız örneğin freecycle ankara yazın orada resimlerini paylaşın bir sürü talibi çıkar eminim.
bu gruplar ücretsiz ihtiyaç fazlalarının ihtiyaç sahiplerine verildiği gruplar orada daha çok ihtiyacı olan birine verebilirsiniz.

C
facebook da arama kısmına freecycle istanbul ve ya nerede yaşıyorsanız örneğin freecycle ankara yazın orada resimlerini paylaşın bir sürü talibi çıkar eminim.
bu gruplar ücretsiz ihtiyaç fazlalarının ihtiyaç sahiplerine verildiği gruplar orada daha çok ihtiyacı olan birine verebilirsiniz.
cok tesekkur ederim

Universite sinavina hazirlanirken cok sayida kitap almisim dershaneden de vermisler coguuu bos yarari olucagini dusundugum birine vermek isterim sadece kargoyu odemesi benim icin yeterlidir

Merhabalar. Acaba kitaplarınız hâlâ duruyor mu ? Eğer öyle bir durum olursa geri dönüş yaparsınız umarım. Teşekkürler.

X