Yiğenimi Sürekli Arıyor Mesaj Atıyor..

elifcik3435

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2018
46
11
38
Eski Konum: https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/takintili-sevgili-yorumlarinizi-okutacam.1073620/

Kızlar, yiğenimin TAMAMEN AYRILIK kararı alması ile beraber kız iftira attı. Eski görüştüğü kızla sağa sola gittiğine otelde sağda solda kaldığına dair iddialarda bulunuyor.. sms arama messengerdan falan çocuğu arayıp durmuş. Birde çocuğa demişki eski görüştüğün kıza ulaştım sordum korktu ve yeni sevgilisi ile bir birlerini takipten çıkarttılar ayrıldılar. Kızın ailelesine ulaşacam ben yandıysam herkes yansin gibi saçma sapan şeyler demiş. Yiğenimi sıkıştırdım geçmişte böyle bir saçmalık yaptın mı diye ASLA DEDİ GİTSİN ARAŞTIRSIN İSTERSE SORSUN İSPAT GETİRSİN DEDİ....

Bu olaydan öncede eski sevgilisine numarasını verdiğini söylemiş yiğenim ile tartışırken sırf TAHRİK etmek için.

Sırf çocuk ayrılmasın diye BLÖF mü yapıyor anlamıyoruz.. Çocuğu dinlemeden yargıladı bir de iftira attı şimdide amacı nedir.. sürekli yiğenime ilişkimizin başında beni aldattın diyormuş.. madem aldattıysa çocuk 15 aydır bu çocukla ne diye görüştün gezdin dolaştın hediyelerini kabul ettin hediye aldın diye sormazlar mı ya..

Bugünde bu kızın kız kardeşi yazmış. Yiğenim whatsapda durum paylaşınca Ablamla bir sorununuz mu var ?v.b gibisinden kardeşim de hiçbir mesajına cevap vermeyincede " Demekki başka bir kızla sorunun var abi seni olgun biri sanmıştım " demiş... onun da numarasını silmiş yiğenim..

X