Yılbaşı eğlencesi maddiyat?

Fiyat gayet iyi bence, en sıradan yerde bile bir tabak yemek 200liradan başlıyor artık. Bütçem yok dersen olur gitme tabi de paran varsa eğlen gitsin malum körle yatan şaşı kalkıyor o pintiyle takıla takıla sen de yumruğunu sıkıp yalar oldun be Rachel hfdhfdhdfhfdh
Ay yok o zaten kendi de eli açık değildi, derdi adam cimri çıktı bana yedirmiyor kısmıydı 😅

Fiyat gayet iyi bence, en sıradan yerde bile bir tabak yemek 200liradan başlıyor artık. Bütçem yok dersen olur gitme tabi de paran varsa eğlen gitsin malum körle yatan şaşı kalkıyor o pintiyle takıla takıla sen de yumruğunu sıkıp yalar oldun be Rachel hfdhfdhdfhfdh
😁😁
Bende de var biraz cimrilik aslında😁

Yani normalde pahalı derdim ama eşim ve 2 çocuğumla balık yemeye gittik geçenlerde,alkol falan yok içinde,2 çeşit meze,karides tava 1 büyük levreğe bundan epey fazlasını ödedik.
Şimdi canlı müzik vardır,yiyecek cesidi fazladır,alkolde varsa normal fiyat bu sanki. Daha pahalı yerlerde vardır. Ha bütçenizi çok zorlayacaksa gitmeyin ama imkan varsa bekarken gezip tozma taraftarıyım ben,bende öyle yapmıştım,iyi ki yapmışım diyorum 2 ćocuktan sonra. Ayarlayamıyorum artık zira bu tip eğlence falan. Balığın yanına icki bile içmedim çocuklar var diye,bekar olsam 2 tek rakı icerdim. Öyle bir bağlıyor elini ayağını çocuk. Gidin eğlenin,gençsiniz,anı kalır size.
İyi eğlenceler.

alkol falan varsa ve keyifli geçecekse normal
ama 2500 liraya sınırsız alkol olmaz bence. bende bi günde 2500 lira harcayan biri değilim
ama yılbaşı senede bi kere oluyor
yılbaşında dışarıda program yapmam ben genelde evde olurum
evde arkadaşlarla sınırsız alkol, abur cubur ve güzel yemeklerle daha keyifli geçiriyorum

Siz mi ödüyorsunuz, cimri sevgiliniz mi? Zorda kalmamak için bence önlem alın, o rakamı hazır edin. Adam ödüyorsa sonra sizden isteyebilir.

adam yurtdışında değilmiydi nasıl ödesin zaten kendisi ödeyeceği için soruyor.. yoksa mekanın ne önemi var arkadaşlarla olduktan sonra her şekilde eğlenir insan.

X