Yıldız düşüklüğü

Nagisss91

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2015
4
2
32
Merhaba canlar,
Bir medyuma gittim ve bana yıldızın çok düşük dedi zaten araştırmıştım önceden bende biliyordum böyle olduğunu yükseltebilirsiniz dedi vekfleri olduğunu ve yapabildiğini söyledi. SiZce işe yarar mı daha önce yıldızı düşük oluşta vekflerle yükselen var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim. Çünkü çöldeki Bedevi kadar şansız ve yorgunum artık

En başta kısmetsizlik olayların sona bir adım kala olamaması yani çok basit şeyler bile son anda karmakarışık oluyor sürekli yorgunluk halsizlik biri vana sendeki şu şey güzel dese ertesi güne ölüsü çıkar aynı zamanda hemen uykum gelir ve başım ağrırbirde arkadaşlık ilişkileri falan hep bir yerde tıkanıyor iş konusunu hiç söylemicem Hani derler ya bi ışık var bazılarında DİE oda yok bende :)))

Yıldız düşüklüğü bende de var . Ben şöyle farkettim kalabalık ortamlarda nazara çabuk geliyorum, bir anda başım ağrımaya başlıyor ve gözlerim aşırı derece sulanıyor, enerjim tükeniyor bazı durumlarda da tansiyonum düştüğü sıklıkla oldu. Normalde hiç baş ağrısı yaşayan birisi değilim ama ne zaman kalabalık bir yere gitsem aşırı derecede etkileniyorum. Bunun çözümü varsa bende bilmek isterim 🙏🏻

X