Yildiz Hisar'da dugun yapan, yada dugune katilan varmi?

Smyrnaist

Guru
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2011
42
5
arkadaslar benim dugunum Eylul'de Yildiz Hisar'da olucak. Ben Turkiyede yasamiyorum, bi kac kisinin tavsiyesi ile tuttuk burayi, sadece gidp gordum mekani yagmurlu ve soguk bir gunde. En son Turkiye'ye geldigimde detaylari gorsumek icin gittim. Ayse hanim cok tatli, her konuda yardimci oldu bize, menude filan anlastik. Bir aksamda gidip eglencesi nasil diye bakalim dedik ( Turkiye'den ayrilacagimiz son aksam) Aman tanrim! yemekler, muzik, garsonlarin ilgisizligi ve suratsizligi...tam bir felaketdi. Daha sonra telefon ile arayarak fikrimi soyledim. Anlayisli davrandilar ve herkonuda yardimci olabiliceklerini soylediler. Fakat bizim icimiz hala rahat degil. Tecrubesi olan arkadaslar paylasirlarsa sevinirim.

canım forumda yıldız hisar la ilgili olarak düğün sırasında restaurantı da dışarıdan gelenlere açık bırakıyorlarmış diye okumuştum bir başlıkta bunu biliyor musun bilmiyorum ama hala böyle mi onu da bilmiyorum tabi sen görüştüysen zaten bilgi almışsındır :KK53:

ben yıldız hisarda düğüne katılmadım ama bizim mezuniyet balomuz orda oldu. yemek olarak tavuklu bir menü vardı ve tavuk kemikli yağlı bir tavuktu bıçakla yemesi zordu beğenmedim yemeği. onun dışındaki ordovr tabağı fln fena değildi. müzikte aynı grupmu var bilmiyorum ama ilk zamanlar böle eski yabancı twist şarkıları oluyor ya onlar çaldı hiç eğlenemedik.sonra tam havaya girdik son 1 saat fln güzel çaldılar ztn 12de bitti diye kestiler müziği. yani manzara süper, mekan süper ondan insan çok özel anlar yaşıyor ama yemek ve müzik konusunu önceden konuşmakta fayda var. açık alanda olmuştu bizim balo ve yan tarafta restaurant açıktı ordanda insanlar oynamaya fln geldi tamamen mekan kapatılmıyor.

benim yakın bi arkadaşımın düğünü olmuştu orda.yemekler berabattı.müzik çok demode tarzda çalıyorlardı.diğer arkadaşların yazdıkları gibi dışardan tanımadığınız insalar yemek yemeye geliyor.oranın sadece manzarası var.başka hiç bir özelliği yok bence.

X