Yine baba evindeyim

Halhala

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2015
1.429
894
34
Merhaba eski konularımi bilenler bilir esimle esimin ailesi yüzünden evlendigimizden beri sorunlarimiz var . Kaynim yeni evliken agza alınmayacak seyler söyledi esimin yaninda esim hic müdahale etmedi bende hesap sorduğumda ise edebinle dursaydinda abim sana laf etmeseydi dedi . Cocuk olmasa ben seni durdurmam bu evde dedi eger anneme laf edersen kafani koparirim vs surekli bana kötü seyler soyledi. Gorumcem bisuru laf etti bana umrunda olmadi oda onunla birlikte oluo benim dedikodumu yaptı . Annesi ceyizime herseyime laf etti . Hamileligim ağlamakla stresle geçti zor bir hamilelik geçirdim saglik problemleri nedeniyle ama bide bu olaylar daha da zorlaştırdı hic yanimda olmadi . Her zaman bağırdı cagirdi sonra da özür diledi affettim . En az 20kere oldu bu hemen kavganın ardindan özür dileme.
Ailesinden bana kötülük eden kötü laf huzurumu bozan kim varsa başına cok kotu seyler geldi . Madem bu kadar huzursuzdun neden cocuk yaptin demeyin olacagi varsa oluyor ben bakarken karşıydim hemen cocuk yapmaya ama yapmam dedigim ne varsa yaptim .
Artik esim benimle hic konusmuyor sohbet muhabbet etmiyor . Diyorum ben cok gencim ayni evin icinde sessiz sedasız oturmak istemiyorum bir ses bi muhabbet istiyorum diyorum ben boyleyim ne konusayim aklima bisey gelmiyor diyor . Aksam işten gelir yemek yer sonra o oturma odasina ben yatak odasina ayrı otururuz . Bana hic demezki neden yanimda oturmuyorsun yatak odasinda yalnız oturuyorsun diye . Sürekli tv telefona bakar birsey sorsam cevap vermez . Birseye cvp vermesi icin 3 -4 kere tekrarlarim anca cvp verir sitem edincede duymadim der . Benim ailemden herkese kötü sözler söyledi kimse benim evime gelip gitmez . Ama onun ailesi nden birileri her hafta bizde bana gelir menu siparişi verir sunu sunu yap diye sanki ben yapmıyorum gibi.
En ufak bi tartışmada babam bize ev aldi daha ne yapsın (evi dugunu kendi yaptı kb nin 5 kurusu gecmedi ama nedense babam aldi diyor) benim esyam benim evim der durur . Esim yataga isemis bana geldi söyledi bende temizlenmez dossegin icine geçmiştir bağırdı cagirdi napiyim yenisini alamam sen bana ne kızıyor sun vs diye aksam oldu isiyosam kendi malima isiyorum begenmiyosan yatma dedi.
En son dün abisi geldi 5 cesit yemek yaptim cay yemek vs abisini eve bıraktı yolda beni aradi askim bisey ister misin disardan diye bende yok dedim eve geldi surat 5 karis birşeyler soruyorum cvp vermiyor yada kisa cevaplar veriyor bende neyin var vs dedim bisey yok dedi basım cok ağrıyor dedim cvp vermedi bende beni bi tarafına sallamyorsun dedim cvp vermedi iceri sigara içmeye çıkıyordu duymuyor musun dedim ne diyorsun dedi bende sitemli sitemli yok bisey dedim oda gitti sormadi bile neye sitem ediyorsun diye sonra yatak odasina gittik sen böyle bana cvp vermeyince basim agriyo sinirleniyorum strese giriyorum dedim hic yuzume bakmadan banyoya gitti peşinden gittim yuzunu yikiyordu dedjm herhalde yıkayıp gelecek cvp verecek sonra geldi hic cvp vermeden oturma odasina gitti telini aldi geldi cvp gene yok .
Bende sinirlendim niye cvp vermiyorsun va derken bana cevap vermiyor sam sende gelip bana bisey söyleme seninle konuşmak
Zorunda miyim dedi bende ben bi ömür böyle yasayamam dedim yasama o zaman dedi . Ben yuvamiz yıkılmasın bebek babasiz büyümesin diye uğraşıyorum senin yaptığına bak dedm umursamadı annemi aradim ben geliyorum boşanacagim diye annem cocuk var arada gelme konusmazsa konusmasin sende konusma onunla otur evinde dedi. Bende bağırdım öldüreceğim kebdimi diye bicagi aldim elime esim geldi aldi elimden .
Beni annemlere birak ben seninle olmak istemiyorum dedim ben boyle bi sebep yüzünden seni birakmam dedi sonra ben babami aradim geldi beni aldi . Bebegin beyniyle ilgili ciddi bir saglik problemi var kimlik hastane kagitlari evde kaldi aradim kimlik vs evde kalmis bebek yarin hastaneye gidecek anahtari ver dedim ben kimligi getiririm dedi bende evde esyalarim var anahtari ver evini soymam merak etme dedim ev umrumda degil dedi anahtari verdi bende sabah eve gittim bikac esya bebek bezi vs , babamin taktigi ve onun aldigi bir tane bileziği aldim eve geldim aksam aradi işyerinde unuttum anahtari ver dedi verdim geri getir bebek yarin hastaneye gidecek bebek arabası lazım dedim yuZume bakmadan gitti . Sosyal medyada profil resmini degistirmis ikimizin resmini koymus bende sikayet ettim engelldim. Boyle iste ne yaptığı belli degil bir yuzume bakmıyor bir cok iyi davranıyor 1.5 sene oldu evleneli biktim ama bir yanimda çocuk var diyor bilmiyorum. Benim sucum ne kusurum ne ?
Birlikte olmak istediği zaman sabahtan iyi davramaya ilgilenmeye başlıyor sonra ertesi gun gene ayni biktim artk .

Esinizin ailesinin yanindan uzaklasmasi gerek ömür boyu cekilecek bir durum değil birlikte psikoloğa gitmeyi teklif edin kisilik bozukluğu falan olabilir... Kendinizi öldürmeyi aklinizdan bile gecirmeyin Allah kuluna cekemeyecegi derdi vermezmis... Hakkinizda hayirlisi olur insallah... Allah yardimciniz olsun....:KK69:

Esinizin ailesinin yanindan uzaklasmasi gerek ömür boyu cekilecek bir durum değil birlikte psikoloğa gitmeyi teklif edin kisilik bozukluğu falan olabilir... Kendinizi öldürmeyi aklinizdan bile gecirmeyin Allah kuluna cekemeyecegi derdi vermezmis... Hakkinizda hayirlisi olur insallah... Allah yardimciniz olsun....:KK69:
Kendimi öldürmek istemiyorum zaten artik eskisi kadar üzülmüyorum da bebegim var ömür boyu onun yanında olacağım oleceksemde onun bana ihtiyaci kalmadigi zaman olmeliyim

Allah sabir versin. Degisirim der sonrasi yine ayni. Sadece boyle bi adamla 1 omur gecmez. Iyi dusun.

Çocuğu babasız kalmasın diye mutsuz bir evliliği devam ettiren bütün kadınlar sonunda kendileri gibi mutsuz, psikolojik sorunları olan, aileden dertli çocuklara sahip oluyor. Her çocuk anne baba Bir Arada ister elbette ama sizin gibi arasında iletişim kalmamışım ebeveynlerin yanında büyümesi onu daha kötü etkiler. Allah size sabır versin, kişilik bozukluğu olan bir insanla birliktesiniz. İyice düşünüp kararınızı öyle verin

anne ve baba boşanınca cocuklar babasız veya annesiz kalmıyor ülkece bi şunu idrak edebilsek keşke. mutsuz ortamda bu çocuk dahada mutsuz olmayacak mı babası olacak kişi annesinin yüzüne bile bakmıyor ilgilenmiyor. boşansanız en azından belirli aralıklarda görür çocuğu sanki böyle çok mu faydası var. kendiniz diyorsunuz hep tv veya telefonda diye.

Eşinizin huyunu bile bile neden şartları zorluyorsunuz ayrıca dövmemiş kovmamış gereksiz güç denemesi için neden evden gittiniz bunun sonu boşanma değil birkaç güne evinize dönersiniz yanlış çıkış yapmışınız

Ailenin yanında daha mutlu olacagini sanıyorsan yaniliyorsun bunu diyebilirim sadece.. yani boşanacak bisey goremedim ben ortada ama bilmiyorum
İşediği yatağı temizleten bi adam dan bir ömür ne bekleyebilir; saygı yok, sevgi yok, destek yok, yok da yok. Kendimize değer vermeyi öğrenmeliyiz.

Sizin anahtariniz yok mu? Madem ayrilma karati aldiniz esyalarinizi tek seferde almanizi oberirim. Parca parca esua almak icin aramak açık kapi birakmak demektir. Ben naz yapiyorum, don desen donerim, esya anahtar bahane demektir. Once ne istiyorsunuz ona karar verin? Donecekseniz de boyle git gel yapmayin. O evden bir kere cikin bir daha donmeyin. Yoksa nasilsa her seferinde gidip gidip tekrar donuyor diye dusunur ve sayginliginiz kalmaz artik.

Eve hazır gitmişken her şeyi alsaydın keşke.
Yol yapmışsın, kapıyı Aralık bırakmışsın tekrar iletişim olsun diye.
Anacın ayrılmak değil, kendini özletmek
Herseyi toplamam imkansiz onkadar cok esya varki puset bebek arabası kıyafetler kisisel iht. Vs

X