Yine ben Allah rızası için sadece fikirleriniz lazım

elfshnn8

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2017
280
-16
Merhaba daha önce konumdan bilebilirsiniz belki eşimle babam arası bi tartışma olmuştu sonra düzeldi çok şükür ailem arasında problemler yok ve aksine bize maddi manevi çok destek oluyorlar Problemim şu kv hastanede fizik alıyor bikaç sağlık sorunu var tekerlekli sandalye yaşamaya mahkum gibi bişey doktor dediki günlük işlerini kendin yapabileceksin ama her gün boyun bacak basit hareketleri yapman ve birinin sana yaptırması lazım dedi ben her gün gidip yapamam siz olsanız yapar mıydınız düşünün gençsiniz kendi hayatınız sporunuz eşiniz yaşantınız dertleriniz varken her gün her gün kv bakacaksınız .. terapist tutsak çok pahalıymış eşimle sanki yakında yine bu kv konuları nedeniyle kavga çıkacak gibi hissediyorum sanki içimden bi şekilde boşanacaz gibi düşünceler geçiyor neden böyle bilmiyorum siz olsanız ne fikir veirrdiniz

Merhaba daha önce konumdan bilebilirsiniz belki eşimle babam arası bi tartışma olmuştu sonra düzeldi çok şükür ailem arasında problemler yok ve aksine bize maddi manevi çok destek oluyorlar Problemim şu kv hastanede fizik alıyor bikaç sağlık sorunu var tekerlekli sandalye yaşamaya mahkum gibi bişey doktor dediki günlük işlerini kendin yapabileceksin ama her gün boyun bacak basit hareketleri yapman ve birinin sana yaptırması lazım dedi ben her gün gidip yapamam siz olsanız yapar mıydınız düşünün gençsiniz kendi hayatınız sporunuz eşiniz yaşantınız dertleriniz varken her gün her gün kv bakacaksınız .. terapist tutsak çok pahalıymış eşimle sanki yakında yine bu kv konuları nedeniyle kavga çıkacak gibi hissediyorum sanki içimden bi şekilde boşanacaz gibi düşünceler geçiyor neden böyle bilmiyorum siz olsanız ne fikir veirrdiniz

Nasıl kendi anneme hiç gocunmadan bakacaksam, kayınvalidemede bakarım.
Ben bakamıyorsam eşim bir şekilde çaresine bakmalı.

Kaç saat yaptırcaksınız ki hareketleri en fazla 1 saattir sonrasında kadın da sıkılır zaten . Yakınsa bence gitmekte sorun olmaz. Sonradan sizin ailenizde bir sağlık sorunu aciliyet çıkınca eşiniz yüzünüze vurabilir. Çalışıyorsanız reddebilirsiniz. Ama çalışmıyorsanız gidin.

Bu işlem günde ne kadar zamanınızı alır onu sorayım. Bir de kv ile aranız nasıl. Eski konularınız bilmiyorum. Bence sorunuzun yanıtı bu sorulara vereceğiniz cevaba göre degisir

Şimdi şöyle özetleyim kv çok iyi biri onla problemim yokken eşim durduk yerde şey diyor bazen işte annemi günde kaç defa aradın kaç defa çıktın ( üst katta ) kaç kere görüştün carr curr bende irreti oluyorum beni yönlendirmesini istemiyorum , günde kaç dk konuştuğum mu kanıt oluyor onu sevip sevmediğime? Kırk dk konuşunca seviyor beş dk konuşunca annesini sevmiyor mu olacağım ? Üstüme bazen çok geliyor o yüzden irreti oluyorum üzülüyorum artık, tek çocuk babası yok

Ne çok abartıyorsunuz bu kendi hayatınız meselesini, hasta bir kadına günde bir saat yardım etseniz incileriniz dökülmez. Kendi anneniz olsa yapmayacak mıydınız.... Bu kadar bencillik fazla ama yahu abartmayın, sizde yaşlanacaksınız bir gün

Günde en fazla bir saat ama düşünsenize bazen yorgun oluyoruz kendimiz bazen günde yarım saat yürümeye erinebiliyoruz doğrumu ben her gün kadına çıkıp nasıl belim yanım ağrıyarak yaptıracağım siz olsanız düşünün? Ayrıca haklı olarak kendi ailemde istemiyor kızım gençsin çabuk yaşlanırsın diyor ben kızım olsa bende böyle düşünürüm

Lütfen Linçlemeyin olayların özünü ve özellikle sinir olduğum yanlarını bahsediyorum zaten. İnsan günde yarım saat spor yapmaya bazen erinirken eğile kalka kadına her gün çıkıp yaptırmak içimden gelmeyebilir değilmi? Bi zorunluluk gibi, kaldıki eşime de yaranamıyorum böyle konularda

Lütfen Linçlemeyin olayların özünü ve özellikle sinir olduğum yanlarını bahsediyorum zaten. İnsan günde yarım saat spor yapmaya bazen erinirken eğile kalka kadına her gün çıkıp yaptırmak içimden gelmeyebilir değilmi? Bi zorunluluk gibi, kaldıki eşime de yaranamıyorum böyle konularda
bazı günler siz bazı günler eşiniz yapsa olmaz mı

İşte çalışmıyorum eşim yüz defa günde sürekli arar artık anneme çıktınmı sporunu yaptınız mı diye bizim özel hayatımız çok azalacak tüm gün aklı çoğunlukla annesinde olacak ben ne yapayım? Ayrıca doktor ömür boyu her gün sporunu yapması lazım diyor hanginiz çekerdi bunu

Komple sorumluluğu almayacağım açıkçası zaten istediğini düşünsün ama bi saatlik fizyoterapist tutmak günde 1500 tl imiş :KK43:

X