yine kafamı karıştırdı bu eski sevgili..

ahso

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2013
362
66
Kızlar 9 ay önce beni terk etmişti adını anmak istmedigim şahıs. Gerçi tam terk etmek sayılmaz ortak karar gibi bi şeydi neyse..

9 aydır hiiçç görüşmedik konuşmadık. Facemde durur öyle selam bile vermez.

Bi kafe açmış bu geçen ay açtıgı günden beri faceden yazmaya başladı. gelsene bi kahve ikram ediyim insan bi hayırlı olsuna gelir niye gelmiyosun şu bu.
en az 5 kere yazmıştır 1 aydır. Gelmek zorunda degilim falan dedim o zamanda trip atıyo çocuk gibi.

Amacı ne olabiir sizce ben bi anlam veremedim. Gitmeli miyim sizce?

Ne diye hala çagırıyo. Ben şahsen birini terk ettiysem onun yüzünü bile görmek istemem. Kararsızım şu an gitsem duygularım depreşebilir bilmiyorummm :KK14::KK14:

Kızlar 9 ay önce beni terk etmişti adını anmak istmedigim şahıs. Gerçi tam terk etmek sayılmaz ortak karar gibi bi şeydi neyse..

Bi kafe açmış bu geçen ay açtıgı günden beri faceden yazmaya başladı. gelsene bi kahve ikram ediyim insan bi hayırlı olsuna gelir niye gelmiyosun şu bu.
en az 5 kere yazmıştır 1 aydır. Gelmek zorunda degilim falan dedim o zamanda trip atıyo çocuk gibi.

Ne diye hala çagırıyo. Ben şahsen birini terk ettiysem onun yüzünü bile görmek istemem. Kararsızım şu an gitsem duygularım depreşebilir bilmiyorummm :KK14::KK14:

çok haklısın çok çok...................................................................

Gitme..
Bitmiş gitmiş biriyle ne muhabbetim olabilir.
Arkadaşlarımlada başka cafede buluşabilirim senin cafene gelmem de.
Yapışmış ya şuna bak oyun oynucak aklı sıra :KK51:

sana nispetmi yapmaya çalışcak anlamadım yani bence gitme ya cafede sevgilisiyle falan görürsen daha çok üzülüceksin sırf seni daha çok üzmeye çalışıyo bence hiç gitme pişman olursun... yada sevgilin oldugun da tak koluna git valla hayırlı olsuna birgün süper olur :KK34:

Son düzenleme:
sana nispetmi yapmaya çalışcak anlamadım yani bence gitme ya cafede sevgilisiyle falan görürsen daha çok üzülüceksin sırf seni daha çok üzmeye çalışıyo bence hiç gitme pişman olursun... yada sevgilin oldugun da tak koluna git valla hayırlı olsuna birgün süper olur :KK34:

bana da nispet yapmaya çalışıyo gibi geldi. Çünkü beraber oldugumuz dönemde hep bi iş sıkıntısı çekti bi yerde tutunamadı. Bak gör ben de artık işimi kurdum demeye çalışıyo onu göstermeye çalışıyo gibi geldi. Ama yine de bana ilginç beni bu kadar görmek istemesi. Altından saçma salak bi şey çıkarsa yine en çok üzülen ben olucam.

bana da nispet yapmaya çalışıyo gibi geldi. Çünkü beraber oldugumuz dönemde hep bi iş sıkıntısı çekti bi yerde tutunamadı. Bak gör ben de artık işimi kurdum demeye çalışıyo onu göstermeye çalışıyo gibi geldi. Ama yine de bana ilginç beni bu kadar görmek istemesi. Altından saçma salak bi şey çıkarsa yine en çok üzülen ben olucam.

bence de canım amacı bu olsa gerek... seni üzmek.. ama dediğim gibi gidiceksen bigün sevgilini koluna takıpta git... onunla masada gülüp eglenirken sen... o çok sinir olcaktır emin ol :)) bence giidiceksen mutlu mesut git sakın öyle tek başına sırf onu görmek için gitme...

Önce kendiniz bunu isteyip istemediğinize karar vermelisiniz. Eğer eski sevgilinize karşı bazı fuygularınız kaldıysa ve ona bir şans daha vermek istiyorsanız gidin derim, belki pişman olmuştur sizi özlemiştir geri kazanmak istiyordur. Bence ayda 5 kere mesaj atıp trip falan yapıyorsa size karşı boş değildir, bunu öğrenmenin en iyi yolu da gidip bir yüzyüze konuşmak derim. En azından gidip durumun ne olduğuna bakarsınız. Ama eğer ona karşı en ufak bir şey hissetmiyorsanız veya onunla bir gelecek düşünmüyorsanız gerek yok. Karar sizin.

pişman olmuş barışmak istiyor olabilirmi?
boşta kalmıştır muhtemelen

sizile iletişime geçmek istediği görüşmek istediği çok açık. sizi bilmem ama ben olsam asla gitmezdim. çünkü o benim arkadaşım değil eski sevgilim. eski sevgiliyle sanki bi arkadaş gibi kafesine gitmek muhabbet etmek bana pek doğru gelmiyor açıkçası. ama yinede karar sizin. belkide amacı yeniden kafanızı karıştırmak ve başarmış :KK1: siz yinede iyi düşünün

..............................

X