Yine kimyasal :'( yine düşük

Ayy onada kıyamaıyprum harap oldu benle :KK43: hamileyim diye gözünden sakındı o kadar doktor için yol yaptık gittik geldik şimdi çok güzel uyuyor nasıl kıyayım ona o_O
Peki ya bebiş sağlıklıysa tutunma kanamasıysa bebişe kıymış olmuyo musun canım? Ağrın yoksa sabah git en azından

Esim muayne oldu sonuclari gostermedik daha adet sıkıntilari sol tarafimda agri bendendir diye dusunyrm
Düşünme öyle bak benimkide bahane zamanını bekliyor bunlarda olmamasına bi şekilde vesile oluyor. Ayyy allahım düşük geçirirken karamsarlıktan moral verme moduna nasıl geçtim öyle :KK64:

İlac verdiler azaldi ama durmadii sen moral verme moduna girdin hamile kalabilysn bende hic bisey yok
Canım inan buda zor seviniyorsun 1 hafta olmadan düştüğünü öğreniyorsun :KK43: hep düşük olacak sanıyorum bundan sonra şöyle karnı burnumda hayal bile edemiyorum kendimi :'( bu 4.düşüğüm

Çok merak ediyorum kimyasal gebelikte benim gibi hamilelik belirtileri yaşanlar var mı?

canim.benim.iki.kimyasal.gebelikten sonra tup bebekle.dogan 1 kizim.var. benimde kanimda pihtilasma varmis tup bebek yaparken.ogrendik tedaviye baslar baslamaz.claxene 4000 igneye basladik ve onun sayesinde tutundu senin doktor.neden.keseyi beklemis anlamadim. kimyasallardi karnim.cok agrirdi ve adetim.gecerdi beta hcg yukselir kese filan gorunmeden dusmustu benim Alah yardimcin olsun

canim.benim.iki.kimyasal.gebelikten sonra tup bebekle.dogan 1 kizim.var. benimde kanimda pihtilasma varmis tup bebek yaparken.ogrendik tedaviye baslar baslamaz.claxene 4000 igneye basladik ve onun sayesinde tutundu senin doktor.neden.keseyi beklemis anlamadim. kimyasallardi karnim.cok agrirdi ve adetim.gecerdi beta hcg yukselir kese filan gorunmeden dusmustu benim Alah yardimcin olsun
Allah bağışlasın darısı bize inşallah canım :) baya araştırma yaptım heterozigot olup 1 geninde dahi olsa 0.4 lük iğne kullanmış hepsi. Şimdi bi doktor daha bulduk şu düşüğü atlatayım gidicem iğne versin bana yoksa kendim alıcam artık :KK43: ama şunu tam çözemedim hamilelik düşündüğüm ay yumurtlama tarihinden 2 hafta önce mi başladam iğneye yoksa yine önce coraspin kullanıp hamile olduğumu öğrendiğimde mi iğne kullanmalıyım şimdi bunu kendi çabamla araştırıyorum. Allahım tez zamanda bizlerede hayırlısıyla annelk duygusunu tattırsın.

Çok garip bu sefer kahverengi akıntım başladığında değerim 70 di ve 2 gün sonra kanama başladı nasıl bu kadar çbuk sıfırladı anlamış değilim :KK43:

X