yine kv ve takıntıları :D

papatyaskk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2020
196
69
kızlar merhaba ;
direk konuya gireceğim malum yasaklardan dolayı bayram gezmelerine gıdemedık ve kv gili görüntülü aradık aynı şekilde annemleri de aradık neyse.. ertesi gün kv bana msj çekmiş gelen bayram msjlarını siliyordum sağol sende gelınım olarak msj atmışssın bazı şeyler değişmiyor konuştuk ya dicen ama bizde konuştuklarımıza msj da atttık yazmış ben şok ...
eşime önce annemlere msj atıp atmadığını sorarak konuya girdım ve konuştuk dıye msj atmadım dedı haklı olarak..
bende annen böyle böyle yazmış dedım
konuştuk diye yazmadım de geç dedı bana .. kızlar allah aşkına bu kadınla nasıl baş edilir aynı zamanda hamileyim bide uğraştığım şeylere bakar mıısnız... kvsı böyle takıntılı olaan bırı var mı neler yapıyor da görmezden gelıyor allah aşkına ...

kızlar merhaba ;
direk konuya gireceğim malum yasaklardan dolayı bayram gezmelerine gıdemedık ve kv gili görüntülü aradık aynı şekilde annemleri de aradık neyse.. ertesi gün kv bana msj çekmiş gelen bayram msjlarını siliyordum sağol sende gelınım olarak msj atmışssın bazı şeyler değişmiyor konuştuk ya dicen ama bizde konuştuklarımıza msj da atttık yazmış ben şok ...
eşime önce annemlere msj atıp atmadığını sorarak konuya girdım ve konuştuk dıye msj atmadım dedı haklı olarak..
konuştuk diye yazmadım de geç dedı bana .. kızlar allah aşkına bu kadınla nasıl baş edilir aynı zamanda hamileyim bide uğraştığım şeylere bakar mıısnız... kvsı böyle takıntılı olaan bırı var mı neler yapıyor da görmezden gelıyor allah aşkına ...
Allah sana sabır versin güliyim mi ağlayım mı bilemedim çok takma bebeğine odaklan ☺️

kızlar merhaba ;
Kayınvalidesi takıntılı olmayan var mı kuzum 😇 çoğu böyle inan. Hep bir ego savaşları var. Hep bir pohpohlanma takıntısı. Hayatımızda onlardan başka önceliğimiz onlardan başka derdimiz onlardan başka önemsediğimiz olmasın istiyorlar

Bu ne yaa gerçek mi bu ?
Kurban bayramında tam evinin karşısındaki billboardlara "İYİ BAYRAMLAR HAYATIMIN ANLAMI" yazdır =)))
Bence uçağın arkasına bağlatıp gezdirsin evin etrafında :KK70:

i-love-you-written-in-the-sky-wallpaper-preview.jpg

takılan ben değilim kı kv :KK70:

Nasil başa cikabilirim diye konu aciyorsaniz siz de takiliyorsunuz iste. 😂

Başa cikalacak bisey yok "he he tamam tamam" diyip geciyorsun boyle durumlarda ve kaynanayi kendi haline birakip caninin istedigi gibi davranmaya devam ediyorsun.
Benim Kvde ne zaman gorussek aramiyorsun diyip dururdu, gorumce ordan cikardi gelmiyorsunuz, cocuk dayisini tanimiyor artik geyiği cevirirdi. Umurumda olmazdi.

Onlar oyle yaptikca hiç aramamaya devam ettim, gelmiyorsunuz diyip laf sokunca daha sık gitmedim. :)))) Bu kadarcikkk.
Hatta eşim ablalarindan birini bu bayram aramadi bile sirf bu laf sokmalarindan dolayi.

Laf sokuyorsa dışlayin, daha çok aramayin, daha cok gitmeyin kendine gelir. Gelmezse de uygun mesafedesiniz demektir.

Aynı benim ki. Başlarda böyle komik gelip he deyip geçiyordum ama takıntıları boyut değiştirip kavgaya hakarete evrildi. Çok çok uzun zamandır görüşmüyorum o şekilde baş ediyorum

Cvp vermeyin bence bırakın kalsın msjı boşverin .. biz de aynı şekilde hatta kv görümcemlerdymiş görümcem aradı görüntülü ( altlıüstlü oturuyorlar kv tlfnu eski tlfn ) konustuk oradan bayramlaştık bitti ekstradan kv aramadık aynı şekilde benm aileme de öyle görüntülü aradık abimler annrmler fln bitti . Kv bana bişy deseydi cvp vermez güler geçerdim açıkçası boşverin..

kızlar merhaba ;
Benimde aynı böyle bi konum var bizimkilerde surat yaptı ama deme cesaretinde bulunamadılar deselerdide diceğim şey konuştuk ya anne derdim. Sizde öyle diyin :)

Bu kadına mektup, mail, telgraf, duman yoluyla ne kadar iletisim yontemi varsa, hepsiyle bayramini kandilini butun ozel gunlerini kutlamalsın 😂😂
:KK70:::KK70::KK70:
bi zamanlarda da kandilde msj atmıştım cvp vermedı el gıbı msj atmışım aramamışım öle dedı :KK70:
şaka gıbı dengesız kadın benı buldu böylesı..

X