Yoğun bakımda yatan annem öldü....

başınız saolsun bıraz gec gordum ama duada ettım nur ıcınde yatsın uzulme aglama hep dua et

canım malesef olmadı.....

Klasik cümleler söyleyip seni avutmak istemiyorum..Şu an ne desem boş olduğunuda biliyorum...Ama her şerde bir hayır vardır diye düşünüyorum...Lütfen kendini üzüp mahvetme canım...Belki bir sonrakinde olur veya olmaz ama her gelişmeyi kabul etmeliyiz...Allah gönlündekini nasip etsin sana canım... :Saruboceq:

cnm başlığı okuduğum an tüylerim diken diken oldu allahım kimseye göstermesin bu acıyı sana da sabır versin ne diyelim takdiri ilahi. bende 9 ay önce anneannemi kaybettim annem hala çok kötü çok düşkündü ben anneme daha düşkünüm allahım onu ayrımasın benden düşünemiyorum bile yazarken bunları ağlıyorum çok zor allahım kimseye yaşatmasınn gerçekten çok çok üzüldüm inş kolay atlatırsın acısını unutamazsın ama alışırsın gerçi annem gün geçtükçe daha özlüyorum diyor off çok zor allahımmm sana bol bol sabır versinn güç kuvvet versinn

basin sagolsun canim , Allah rahmet eylesin geride kalanlarada bol sabir ihsan etsin insaallah.......

Allah annene ve sana uzun ömürler versin Allah hiiç ayırmasın sizi inş.Anneciğimi kaybedeli yarın tam 3 ay olacak.İlk günler inanamıyordum, hep bir umut taşıyodum nedenini bilmediğim meğer acının tazeliğindenmiş.Ölümü yakıştıramadım melek anneme...Herkesin annesi ölürdü belki ama benimki ölemezdi hep böyle düşündüm..Ölümü konduramadım halada öyleyim..Onsuz günler çok zor geçiyor acısı yokluğu içimde hala..Her sabah uyandığımda aynı acıyı tekrar tekrar yaşıyorum..Gün geçtikçe artık yok o öldü diye itiraf ediyorum kendime.Kimi zaman kabullenip takdiri ilahi diyorum kimi zamanda engel olamıyorum gözyaşlarıma..Resimlerine bakıyorum onu her özlediğimde..İnanırmısın evinde hala kokusu var annemin..Ben annemin kokusunu özledim , ona sarılmayı , öpmeyi , sesini, masumluğunu, o kimselerde olmayan saflığını özledim..Bak yine ağlıyorum ama napiim kolum kanadım kırıldı..Anne bu yaa yeri dolarmı kim doldurabilirki...O toprağın altında yatarken ben nasıl rahat yatağımda uyurumki..Yağmur yağdığında mezarına koşup üstüne battaniye bile örtesim geliyor üşümesin melek annem diye..3 ay oldu ama ben ilk günkü acıyı atamıyorum içimden hep ağlamak haykırmak istiyorum anne nolur gel sana çok ihtiyacım var seni çok özledim diye..Ona sarılarak ağlamak istiyorum günlerce belki aylarca...Çok zor tarif edilmez bir acı..Annenin demişliği özlem başlıyor belli bir süre sonra..Evet çok özledim annemi hemde çok..Anneciğime en son acil serviste baygınken dokunmuştum..Kendinde değildi annem doktorlar müdahale ediyorlardı ve ben ellerini tuttum annem ben geldim yanındayım diye o an ellerimi sıktı 2-3 kere...Bir dahada tutamadım ellerini..O an vedalaşmışız meğer sonradan anlıyorum..Son yolculuğunda yıkanırken buz gibi bembeyaz tenine dokunuşumlada toprağa verildi zaten...Allahım mekanını cennet etsin melek annemin.Canım kusura bakma biraz uzun oldu yazdıklarım ama yaram taze dokundukça kanıyor....Bütün herkese söylüyorum LÜTFEN ANNELERİNİZİN KIYMETİNİ BİLİN LÜTFEN............ senağlama senağlama senağlama

canım benim çok iyi anlıyorum seni benimde annem meleğim göz bebeğim beni bırakalı 3 sene olucak nerdeyse ama hala inanamıyorum..hala başım sıkışınca kızım rahatsızlanınca yada bişeye ihtiyaç hissettiğimde nerdesin annem diye çok ağlıyorum..yaram çok taze dokundukça kanıyo demişsin ama o yara hiç kapanmıyo tatlım..ben ne anneler günü gelsin istiyorum ne bayram gelsin istiyorum...ikinci bir çocuğa bile cesaret edemiyorum annem yanımda yok diye.......çok zor çok...ama yapacak bişey de yok rabbim bizden daha çok seviyomuş...

canım ben ikinciye başlıycam 1 ay sonra toparlanıyorum yavaş yavaş....sen nasılsın iyisindir inşallah.....

inşş cnm inşş cnm ne demek senın ıcındekılerını dokmen gerekıyor kendınle konusmmalısın anlatmalısın daha cok yenı canm daha cok ozleyeceksın annemde hep bekledı gelır mı acaba dıe ama yok gelmıyo kım yakıstırabılır kı annesıne olumu allahım kımseye gostermısın daha cok zor gunler senı beklıyor dayanıklı olman lazım bır muddet daha bu acıları yasayacaksın sonra az da olsa dınıcek acın daha dogrusu alısmak zorunda kalacaksın yokluguna eger cocukların varsa allah senı onlara bağıslasın ayırmasın sızı. cnmmm mekanı cennet olur ıns annemde anneannemı en son yogun bakıma gıderken gormustu ellerını tutmustu buz gıbıdı o da aynısını dıo son gorusumdu vedalasımızdı unutamıo o anı hep o var gozunun onunde cnm ne zaman dertlesmek ıstersen sıkıldıgında bana ulasabılırsın her zaman dınlerım aglama cnm aglamak ıı dııl derler rahatsız olurmus yatan bol bol yasın oku dua et bak bılıo muusn bılmıyorum bı hoca solemıstı bıze hem 3 fatıha 1 ıhlas hem 10 fatıha 1 ıhlas okuyacakmısın neden 10 tane okunuyor bılmıorum ama vardır bı bıldıgı bılmıyorsan ıı olmustur okursun sende...

canım ben ikinciye başlıycam 1 ay sonra toparlanıyorum yavaş yavaş....sen nasılsın iyisindir inşallah.....

Allah gönlündekini versin canım..Başarısız deneme hiç olmayacağını göstermez...Hep olumlu düşün..Beyin ne düşünürse vücut onu uygular..Kendini hep motive et..Güzel şeyler düşünki güzel sonuçlar al..Keşke elimden bişi gelsede sana yardımcı olabilsem...Bu arada sağol iyiyim canım.... a.s.

Ah arkadaşım seninde başın sağolsun toprağı bol olsun mekanı cennet olsun anneciğinin...Acımız ortak birbirimizi çok çok iyi anlıyoruz...Anneler gününün, bayramların önemi kalmadı benim için.Bende anneyim benimde yavrularım var onlar olmasa çok daha zor olurdu herşey..Anneler gününde içim cız etsede yavrularımın sevgisiyle ayakta kalıyorum..Ben annemin mezarını sularken çocuklarım bacağımın dibinde bana sarılıyolar...Hayat bu her acıyı tadıyoruz işte..Dayanmak zorundayız bol bol dua etmekten başkada yapacak bişeyimiz yok zaten...Umarım gerçek hayatlarında mutludurlar... :Saruboceq:

Canım benim bana destek olduğun ve acımı paylaştığın için çok tşk ederim..Dua ediyorum canım ruhuna yolluyorum..Çok zor be canım annenle aynı şeyleri yaşamışız hemen hemen...Ne güzel senin annen var Allahım ayırmasın..Nasıl imreniyorum bilsen annesi olanlara...O yüzden diyorum işte kıymetini bilin ve elinizden geldiği kadar üzmeyin...Gönüllerini alın..Of bile demeyin diyor ya Allah gerçekten of bile demeyin...Allah sağlıklı huzurlu uzun ömürler versin anneciğinle sana ve tüm sevdiklerine....

aynen bunu annemdende duydum cnm annesi olanları kıskanıyorum bakamıyorum onlara diye ahh ahh çok haklısın cnm çokkk ne demek cnm rica ederimm

basın sagolsun mafoldumben
mekanı cennet olsun güzel annecinin :çok üzgünüm:
Allah sabır versin dayanma gücü inş :teselli:
duamıda gönderdim Allah kabul etsin inş

başın sagolsun çok zor bir durum ALLAH sabır versin ben 1 sene arayla hem babamı hemde eşimi kaybettim gerçekden çok acı ama yapacak tek şey onlara dua etmek elden başka bişey gelmiyor

başın sagolsun çok zor bir durum ALLAH sabır versin ben 1 sene arayla hem babamı hemde eşimi kaybettim gerçekden çok acı ama yapacak tek şey onlara dua etmek elden başka bişey gelmiyor

Canım Allah sanada sabır versin..Acılar büyük belki ama Allah sabrını veriyor...Yattıkları yer nur olsun...Onlar yattıkça Allah sana ve sevdiklerine uzun ömürler versin...

Başınız sağolsun..
Bende annemi kaybedeli yıllar oluyor..
Ama annenin yeri doldurulamaz..
Bambaşka bir sevgi..
Allah sabır versin..(

başın sağolsun,allah sabır versin...
yattığı yer nur olsun...ne denebilir ki başka...hayattaki en büyük acılardan biri bu...
allah sabır versin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…