Yoğun bakımda yatan annem öldü....

Kızlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.Allah dualarımızı kabul eder inşallah.
Nur yüzlü anneciğim...
Çocukluğumuzu hatırladımda birden ne çok acı çektiğimiz geldi aklıma.Bizleri sevmeyen babamızdan kurtulmak için erken yaşta evlendim annecim.Evden çıkarken tek üzüntüm vardı oda seni acı hatıralarla dolu evimizde bırakmak.Ben evlenerek kurtuldum belki anne ama sen son nefesine kadar ızdırap çektin.Anlatacak, ağlayacak o kadar çok konu varki benim canım annem düşündükçe duramıyorum hep ağlıyorum.Hele son günlerin geliyorda aklıma annem daha bir kahroluyorum.2 sene yatağa mahkumdun.Yediğin içtiğin sayılıydı.O halde bile herkese iyilik düşünürdün ya benim nur yüzlü annem.Yokluk günlerinde bile kapıya gelene yemek verirdin.Hiç birşey bulamazsan ekmek verirdin canım annem.Bu dünyada kimseyi kırmadın hep sen kırıldın.ıçine attın dertleri.Zaten sayısız hastalığında o dertlerden çıktı.Allahtan tek dileğim var senin cennette olmandır.Rüyama girdiğindede demiştin ya kızım ben çok iyiyim mutluyum diye inan annem sen öldüğünden beri ilk kez bu kadar içim rahatladı.ınşallah doğrudur.Rüyamda senin kokunuda duydum annem bilsen içim nasıl cız etti.Sen öldükten sonra eşarplarına, kazaklarına kıyafetlerine sarıldım sırf o kokuyu duymak için.Senin yokluğun farklıymış be anneciğim.Hiç kimse hiçbir kimse senin gibi olamıyormuş.Hani bana hep derdin ya kızım ben ölünce ağlamayın sevinin annem kurtuldu diye.Ah annecim nasıl sevineyim sen gittikten sonra içime kor düştü ve her geçen gün dahada çok yanıyor.Seni çok özledim canım annecim.Sokakta anne kız yanyana görünce nasıl imreniyorum bilemezsin.Seninle çarşı pazar dolaşamadık, doya doya pikniklere gidemedik kısacası anne kız ilişkisini yaşayamadık annem.ıçimde o kadar çok keşke varki.Şimdi özlemimi mezarına gelerek gidermeye çalışıyorum.Çiçekler diktiğim o toprağın altında olduğuna hala inanamıyorum anneciğim.Hep söylüyorum, yine söyleyeceğim mekanın cennet olsun , kabrine nurlar yağsın, Allah kanatlarının altına alsın seni....Bütün yazdıklarımı melekler okusun sana...Seni çooook ama çok sevdiğimi bil olurmu.....Hülyasenağlamasenağlamasenağlama

Bu nasil bir acidir... ölümün yüzü buz gibi. Gözyasi icinde El-Fatiha. Günahlari af mekani cennet Peygamber efendimiz komsusu olsun
sana da canim allahtan sabirlar

ßasınızz sağolsun Mekanı Cennet olsun ..
Raßßim dayanma gücü sabır versin ..

başın sağolsun arkadaşım. Annen nur içinde yatsın. rabbim taksiratlarını affetsin...Ben de bir fatiha okudum Allah kabul etsin...

mekanı cennet olur inş..allah geride kalanlara sabır versin cnm..

Annenin mekanı cennet olsun, başın sağolsun, duamı yolladım Allah kabul etsin:Saruboceq:

allah rahmet eylesin başınız sağ olsun

off çok üzüldüm ya..
başınız sağolsun Allah mekanını cennet etsin. fatiha okuyacağım..

mekani cennet olsun teyzemizin.. geride kalanlara sabir versin yücce rabbim..senağlama
El Fatiha..

X