Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Yoğun Saç dökülmesi

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

Ays deenur20

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2022
7
11
26
Merhabalar korona sonrası yoğun saç dokulmesk yaşıyorum kan tahlillerimde Demir eksikliği ve b12 eksikliği çıktı ilaçlara başladım 1 aydır kullanıyorum düzenli olarak ayrıca doktorum esamed adında bir şampuan verdi ve şampuanın etkisinden mi bilmiyorum daha da arttı dökülmem özellikle duşta.Benim gibi sıkıntı yaşayan ve bu marka da saç ürünleri kullanan varmı acaba bildiğiniz kür maske önerebilir misiniz gerçekten baya depresyona soktu beni bu durum kizlar 🥺🥺

Merhabalar korona sonrası yoğun saç dokulmesk yaşıyorum kan tahlillerimde Demir eksikliği ve b12 eksikliği çıktı ilaçlara başladım 1 aydır kullanıyorum düzenli olarak ayrıca doktorum esamed adında bir şampuan verdi ve şampuanın etkisinden mi bilmiyorum daha da arttı dökülmem özellikle duşta.Benim gibi sıkıntı yaşayan ve bu marka da saç ürünleri kullanan varmı acaba bildiğiniz kür maske önerebilir misiniz gerçekten baya depresyona soktu beni bu durum kizlar 🥺🥺
Ahh şu covid belası bir bitemedi. Bitemediği gibi bir sürü hasar bırakıyor. Birçok arkadaşımdan duydum ama böyle bir etkisi olduğunu. Karanfil lavanta kürünü dene canım. Bir de saç için takviye kullan. Tiroid hastalığımdan benim de hormonlar hep değişken ve D vit. B12 eksikliği vardı ilaçlarla hallettim. Dediğim gibi bir de kürle tablati kullandım ben faydasını gördüm. Hatta çok uzun saç istediğimden kullanmaya devam ediyorum :-)

Duşta kaç tel dökülüyor saçınız kızlar? Mesela saçı dökülmeyenlerin hiçmi dökülmüyor yada kaç tel dökülüyor?

100 telden fazladır artık kel kalicam diye çok korkuyorum tekrardan kontrole gidicegim inşallah haplar etkisini gosterirr

Aynı kan değeri eksiklikleri bendede var. İlaçlarını asla bırakma doktorum bana schüssler tuzlarını verdi durdu dökülmem bi dene istersen

X