Çatlaklar Yok mu %100 çözüm buldum diyen yıllardır? Ve benim tecrübelerim

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

emneee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2011
7
2
merhaba bayanlar,kahve limon hani yapanlar diyor ya azalttı etkisi olmadı ama yumusacık oldu...6 ay yaptım bende etkiisi:hiç bir fark görmedim rejene2 tüp bitirdim hiç bi işe yaramıyo..jenovi tüp bitirdim hiç bi işe yaramıyo..ixora 2 kutu bitirdim salyangoz kremi hiç bi işe yaramıyo..acnelyse hametan medacasol 3lüsü 2 ay kadar kullandım soymadı bile..dermaroller alerjı yaptı haftada 1kez 6 ay kadar kullandım en ufak küçülme olmadı..ozonlanmş zeytin yagı kremi 1 kutu ı ıh.. behpanten +mentol duymustum burda yok olmadı.. aklınıza gelebilecek tüm bitkisel yagları denedm lavanta kakao badem bebe yagı ceviz yagı cilek yagı havuc yagı gül yagı cay agacı yagı gliserin portakal limon hodan yagı aklıma gelenler bunlar bi bu kadar daha vardır yaglarla tecrübelerim 6 aydır devam ediyor en sonnda hepsini deneyip fayda görmeyince diplernde kalanları karıstırdım spreyli bi ktuya her aksam bastıra bastıra 15er dk masajla yediriyorum beyazlıklarında renk koyulasması oldu ama derinlik aynı bunu diz kapagı arkamda denedm bu yagları denemeden önce deli cesartide denebilir acneylseyi 1 hafta her aksam kulak çöpü yardımyla catlakların içine yedırdım bu hafta boyunca medacasol sürmedm sonra sürmeye basladım gerildi kızardı soyuldu sandımki kurtuldum tüm soyulmalar 10gün içnde bttiğinde sevgili çatlaklarım yernde öylece duruyordu yaglarla tecrübem o zaman basladı işte. birde aha peelingm var sadece gögüslerime 15günde bir uyguluyorum memnunmuyum şimdiye kadar saydıklarımın içnde en memnun oldugum bu. kullanımında sürer sürmez yıkayın yazıyor yine bir deli cesareti göstererek yıkamadım ve hiç sanmadı bile sonucta tca kadar etkili diil bu. 2gün üst üste üstüne baska bişey sürmeden yine kulak çöpü yardımı bile catlak içlerime sürdüm önce cilt geriliyo epey kuruyo 2günün sonnnda her aksam behpanten sürüyorum soyulma bitene kadar soyulma genelde 4-5 gün sonra baslıyor..su an 3.uygulamamdaym derinlikleri gtti cok hafif beyazlar kaldı bacaklarıma da yaglar zıyan olmasın maksat :) yaglar bttkten sonra uygulamayı düşünüyorum. 3 ay sonr Düğünm var ve ciddi anlamda bitecegine umudum da var :) ha bide yorum yapan arkadaslar yaslarını catlak olusumunun nedenlerini yazarlarsa daha iyi muhakeme ederiz gibi geliyo:) ben hemen yazayım 25 yasındayım lise döneminde boy atma sürecinde kalcamda diz kapagı arkamda ve gögüslermde olştu bu yaklasık 5 yıldır çözüm arAdıgım catlaklar..daha denediğim bi sürü sey oldu hatrladıkca yazmaya calısırım..ama tavsiyem su ki kremlere onca paralar dökmeyn inann bir etkisi yok çatlaksız günler dilerim :):KK54:

X