YOK MU ANKARADA YA DA ESKİŞEHİRDE SAĞLAM BİR FALCI BİLEN?

subuti

Guru
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2009
82
57
Herkese selam,
Ankarada ya da Eskişehirde iyi fal bakan birini arıyorum. Turuncuya gittim tırt gidip de boşuna para vermeyin internet cafe gibi olmuş saçma sapan bi mekan. Sonra hülyam cafeye gittim sakarya da. Orada lina vardı iyiydi ama evlenip gitmiş. (Klasik hikaye) Hülya hanım iyi bakıyormuş diye duydum ama cafenin sahibiymiş fal bakmıyor dediler. Yine orada iranlı bi kadın var aklına geleni söylüyo uydurup uydurup. Sakın gidip de baktırmayın tuhaf da bi adı vardı zaten anlarsınız. Türkçesi de bozuk.

Benim tecrübeler bu kadar var mı sizin bildiğiniz adam akıllı fal bakan? Ankaradaki falcılar konusuna yazacaktım ama aşırı şişmiş takip etmesi çok zor o yüzden yeni konu açayım dedim.

Herkese selam,
Ankarada ya da Eskişehirde iyi fal bakan birini arıyorum. Turuncuya gittim tırt gidip de boşuna para vermeyin internet cafe gibi olmuş saçma sapan bi mekan. Sonra hülyam cafeye gittim sakarya da. Orada lina vardı iyiydi ama evlenip gitmiş. (Klasik hikaye) Hülya hanım iyi bakıyormuş diye duydum ama cafenin sahibiymiş fal bakmıyor dediler. Yine orada iranlı bi kadın var aklına geleni söylüyo uydurup uydurup. Sakın gidip de baktırmayın tuhaf da bi adı vardı zaten anlarsınız. Türkçesi de bozuk.

Benim tecrübeler bu kadar var mı sizin bildiğiniz adam akıllı fal bakan? Ankaradaki falcılar konusuna yazacaktım ama aşırı şişmiş takip etmesi çok zor o yüzden yeni konu açayım dedim.
Birazdan buralar alev alır ☺

yüksel cad 8/2 limon pazarı üstü meryemle huriye var şahsen ben kefilim 05301681449 buda numarası

Baktırmanızı tavsiye etmem musallatları olan insanlar dedikleride çıkmıyor sizde rahatsız oluyosunuz. Sizde lütfen numaralarını verip durmayın insanlara musallat etmeyin
Siz baktırdınız mı? Musallatları olanlar iyi fal bakar genelde ama bunlar bilemiyor mu?

Ben baktırdım da çıkmadı dedikleri. Anda idare ederler ama 1 tane biliyosa 10 tane atıyor ama gelecek çıkmıyor

Ne zaman baktırmıştınız acaba? Önerebileceğiniz başka bir falcı var mıdır?

Geçen yıl mayıs gibi. Önerebileceğim şuan için yok bende arıyorum dediklerinin hepsi çıktı diyebileceğim falcı yok maalesef 🥺

X