istanbuldaki bütün falcilari denedik nerdeyse...sonuc:) burda

Ben telefondan bi arkadaşın önerisiyle tarot baktırdım 10 dk baktı ve oturup şok oldum dedikleri bir ay içinde gerçekleşti gerçekten her ay baktırdık arkadaşlarımızla aynı zamanda mükemmel fikirlere sahip danışman olarakta öneri alıyoruz bu kadar memmun kaldığım birisi olmadı daha önce sanırım bazı şeyleri var:))))
Merhaba bana numarasını atar mısınız?

selam arkadaslar,

uzun süre önce yazmistim burda fallar hakkinda ve okudukca tekrar herkesi dürüstce bilgilendirmek istedim. yillardir gitmedigmiz falci kalmadi istanbulda, ve sonuc olara sunu demek isterim,hepsi fos aslinda, gercekten kitap yazma vaktim geldi ama destekleyenim yok, neler gördük, kimlerle karsilastik inanilmaz, cok ciddiye almamak gerek, bizim icin hobi oldu, gittigimiz yerde fal kapamak. liste yapacagim simdi ama aklimdan bir cogu gitti:)
Bakirköy:
laf cafe: cigdem halil andac ve digerleri---sira her zaman cok, millet deli gibi cigdem icin gelir sabahtan siraya girer, ama inanin bana dedikleri hic bir sey cikmadi , ani bilirler o kadar yani abartilcak bisey yok, sadece hos bir ortam iyi insanlar ve biraz hos sohbet o kadar.
emel cafe ve yanindaki yigit--- tamamen ticari amacli ve sahtekarlik bence, o yigit oönceden barda calisan bir cocukmus sonradan falci olmsu ne hikmetse, komik ötesi, su fali daha detayli diyerek 30 tl yerine 70 tl yi dayiyoarlar insanlara ama hepsi hikaye,para tuzagi.
duygum cafe-- iki gay var, ani biliyorlar ama gelecek ordada fosss
suna ablayida yillardan beri tanirizi , müsterisi boldur ama o da foss
deja vu_ yigit sadece har fbilir, 6 dakika bakar ve onunda dedigi cikmaz, orda bi abla var o da tamamen felaket, bi nagehani begendim orda,
bakirköyde geriye kalan kim varsa hepsi 5 para etmez, gidip 20-30 tl vermeye degmez hic birine.

elmira miydi neydi, burda o kadar övdüler 70 tl ye bskiyordu gecen yil evde bi bodrum katinda, iki agresfi cocugu var, ona verdigimiz parayada yazik gercekten, 0 sonuc, yol zaman ve para kaybi.

Zeytinburnunda yumurta fali bakan kadin( ismini unuttum)----beni artist ypati tv ye cikican dedi, o an zaten dedim, hadi canim hadi, para kaybi o da.
Taksime gelince kisa kesecegim, nerdeyse herkese gittik tek begendigim ve cok mantikli buldugum, symbol cafe toprak idi ve ani cok iyi bilen GS lisesi karsisindaki cafedeki kadin onubnda ismini unuttum.
en büüyk sahtekarda müptela cafenin sahibi, kendine medyum adi veren( aklima gelmedi). gecen arkadasim övdü övdü bi gittik sok oldum, o cocuk yillar önce vandan istanbula gelen ve tasula türkanla nikah yapan cocuk, sonra bosandi fal cafe acti ve medyum olmsu yeni esi ile beraber, neremle gülecegime sasirdim valla arkadaslar, ne kadar aptal yerine konuyoruz bazi zaman inanamazsiniz.
gerisi o kadar bos ki yazmaya gerek duymuyorum.
besiktas symbol cafedeki adama gelinca:))) o kadar övdüler savas beyi, adamin karsina bi oturdum, igrenc uzun tirnaklarina bakmaktan alamadim kendimi, tamamen sacmaladi o da.
nihal hanimi cok begendim, kendisi ukala ve soguk bi tip ama baktigi fal cok iyidi, cikar mi bilmiyorum henüz yeni.
birde asiye var orda, o da mantikli bakiyor, yani sacmalamadi ena zindan.
kadiköydekilerde foss hepsi, biri 100 tl ye bakyirodu evde, arkadasim gitti, ama allahim yuh dedim 100 tl ve bu kadar sacmalik.
ataköydeki travesti cansu ise, harleri saya saya bi hal oldu, millette bu senin kismetin ben ona enerji yolicam seni arayacak diye diye bi hal oldu, ne gelen var ne giden cevremdeki arkadaslara.

yani liste uzar gider arkadaslar, ama ben bu saaten sonra topraga giderim belkide nihale dedikleri az da olsa cikarsa.
söyle bir gercek var, eger falci bu admala bu is olmaz derse, emin olun onlar hep cikar, ama o senin kaderin evleneceksin hersey güzel olacak dedikleri nedense cikmyior.
ben bu konuda artik profesyonelim kizlar, beni kimse yiyemez fal konusunda, :KK3:
Dilersen yardımcı olabilirim tarot okuyucusuyum kendime bakamıyorum bende kaybettiğim bir falcimi arıyorum bulamıyorum ama yorumuma ve hislerime güvenirim fiyatlarında uçuk degil

X