Yok ya hayatım böyle devam etmesin bıktım artık

Guzelmiyim diye sormadim aslında bir yorumda görmüşler beni istek attılar kendini göster merak ettim dediler bende gösterdim.
Ne tipler var sen okadarda çirkin değilsin dedi Max bu yani...digeride çirkin değilsin dedi kuru kuru .
ilgi budalası olduğunuzu düşünüyorum, üzgünüm burada her seferinde güzelsin lafı duymak için bu tarz konular açıyorsunuz ve bu çok itici. muhatabınızı çok geriyor yoruyor. kimse kimseyi güzel olduğuna ikna etmekle uğraşmaktan hoşlanmaz, milletin başka gailesi mi yok.

hiç mi hayatta başka vasfınız yok ya? zeki filan diyorlarmış. biraz kullansanız? diyelim ki korkunç derecede çirkinsiniz nolur yani?

ilgi budalası olduğunuzu düşünüyorum, üzgünüm burada her seferinde güzelsin lafı duymak için bu tarz konular açıyorsunuz ve bu çok itici. muhatabınızı çok geriyor yoruyor. kimse kimseyi güzel olduğuna ikna etmekle uğraşmaktan hoşlanmaz, milletin başka gailesi mi yok.

hiç mi hayatta başka vasfınız yok ya? zeki filan diyorlarmış. biraz kullansanız? diyelim ki korkunç derecede çirkinsiniz nolur yani?
İlgi budalası felan değilim yoksa hala fotograflarimi paylasirdim düpedüz çirkinim hatta korkunç dereceye yakın.
Para kazanana kadar böyle bu tiple devam edeceğim yapacak bir şeyim yok.
Çevremde derdimi anlatacağım kimse yok bu yüzden burada anlatıyorum...

gercekten cirkin oldugunuzu düşünseniz aksini ispatlamaya çalışmazsınız. kadın fotoğraf istemiş çok güzelsin filtreli bile olsa vs demiş, aslında filtre değil de bla bla (filtre güzeli değilim mealinde bir şeyler) klasik attention whore (bunun için ceza almak istemiyorum, kalıp bu)

vallahi de billahi de güzel de olsanız şu tavrınızla hiç sevilecek yanınız yok tanımadan nefret ettim ya. bir ara ben de güzelsin diyenlere inanmıyordum travmatik anılarım sağ olsun, ama ben bir yandan da güzel olduğumu kanıtlama gayretine düşmüyordum paylaşmıyordum bile resimlerimi hiç bir yerde. yaş 15’ti bir de tabi

bu siteye 1-2 yıldır yazıyorsun. ben şöyle düşünüyorum saç diplerinden ayak tırnaklarına kadar estetik de olsan bu deli halden kurtulmadığın sürece yanında kimse olmayacak. acil psikiatrik desteğe ihtiyacın var. senaryo yazdığını hatırlıyorum, muhtemelen kafada kurma ve kurduklarını gerçek sanmaya meyillisin. ailenle konuş iyi bir psikiatri doktoruna git.

yani ben güzel bir kadınım elhamdülillah, bu sitede de bir sürü güzel kadın var gördüm. sanmıyorum ki bu kadınlar yolda düz yürüyemiyor sağdan soldan erkekler yolunu kesiyor arabalar duruyor flaşlar patlıyor filan. bana kimse yapmıyor yani, yoksa beni güzelim diye kandırdılar mı? yayaya yeşil yanarken karşıya geçiyorum, arabanın altında kalmaya ramak kalıyor. e bok suratlı bir şeyim ben o zaman???

keşke çirkin ama hoş sohbet bir insan olsaydınız. A desek güzel değilim o yüzden A dediler diyorsunuz. ama sevilmek için milyonlardan fazlasına, yani kendinizi değiştirmeye ihtiyacınız var. CRINGE IYYYY

Kız arkadaşlarım ortama cafede erkek arkadaşlarını çağırdı.
Erkekler hep onlarla sohbet etmek istedi benim yüzüme bile bakmadılar sohbet etmeye calişsamda her erkekli ortamda aynı şeyi yaşıyorum gayet özgüvenliyim konuşkanim halbuki.
Erkeklere özel mesajdan fotoğrafımı yolluyorum nasılım diye soruyorum Instagram'da felan giderin var okadarda çirkin degilsin diyor en fazla yada çirkin değilsin diyor.
Birdahada yazmıyor görüldü atıyor.

Hemcinslerim beni burada pofpofluyor herşey ortada.
Şimdi ben bu estetik parasını bulana kadar 27-28 olurum gencligim elden gidincede ağız burun yaptırmak boy uzattirmak ise yararmi bilmiyorum.
Boyunuz kaç ki ameliyat istiyorsunuz? Fotoğrafınızı atın bakalım gerçekten nasılsınız belki çok büyük estetiklere gerek kalmayacak tavsiyeler veririz

Guzellik algısı herkeste farklıdır, guzelsin dedigimde samimiydim , eşim benimle evlendiginde kocaman egri burnum vardi cok zayiftim ve evlendigimde herkeste bir laf sokmalar kocama iltifatlar eşim guzel karizmatiktir mesela ve beni sevdi yinede, burnumdan ameliyat oldum yuzum degisti bi guzellik geldi , sonra daha da guzel olmak istedim bi daha ameliyat oldum burnumdan ve suan mutsuzum , yani bazen mukemmelik aramamk lazim

Ya valla diğer kadınlara duruyorlar bana durmuyorlar karşıdan karşıya rahat geçmiyorum yol vermiyorlar üzerime üzerime sürüyorlar diyorum ama şu anlamda kadın bir yatayım öyle degilmi karşıdan karşıya geçiyorum valla geçmem için arabayı durduran yok.
Yani sürücüler yeşil ışıkta sana yol vermediği için seni çirkin buluyorlar ve üzerine üzerine sürüyorlar öyle mi?
Başka bir konunda psikolojik rahatsızlıkların saymışsın, ilaçlarını aksatma canım. Her şeyin başı sağlık. Ruh sağlığı koca bulmaktan daha önemli

Eki Görüntüle 3412381 bu tiplerin bile kadın seçmesi gerçekten çok acı...Gerçi böyle erkekte istemem ama yinede insanın ağrına gidiyor.
Ben 1.000 milyon TL yi nasıl bulacağım onu düşünüyorum.
Boy uzatma ameliyatı üstüne birde estetik bukadar tutuyor maliyet en az.
Dalga geçilmek için açılmış konulara benziyor yani inşallah öyledir..

Yani sürücüler yeşil ışıkta sana yol vermediği için seni çirkin buluyorlar ve üzerine üzerine sürüyorlar öyle mi?
Başka bir konunda psikolojik rahatsızlıkların saymışsın, ilaçlarını aksatma canım. Her şeyin başı sağlık. Ruh sağlığı koca bulmaktan daha önemli
Yeşil ışıkta değil normal yaya gecitinde.
Psikojimde bir anormallik kalmadı artık.

yani ben güzel bir kadınım elhamdülillah, bu sitede de bir sürü güzel kadın var gördüm. sanmıyorum ki bu kadınlar yolda düz yürüyemiyor sağdan soldan erkekler yolunu kesiyor arabalar duruyor flaşlar patlıyor filan. bana kimse yapmıyor yani, yoksa beni güzelim diye kandırdılar mı? yayaya yeşil yanarken karşıya geçiyorum, arabanın altında kalmaya ramak kalıyor. e bok suratlı bir şeyim ben o zaman???

keşke çirkin ama hoş sohbet bir insan olsaydınız. A desek güzel değilim o yüzden A dediler diyorsunuz. ama sevilmek için milyonlardan fazlasına, yani kendinizi değiştirmeye ihtiyacınız var. CRINGE IYYYY
Evet çirkinim herkes dış görünüşe bakıyor ben elimde imkan olsa sadece kendimi değiştirmekle guzellesmekle kalmam çoğu insanı öldürüp param ile aklanirim.Erkekleri öldürürum ama.

Bu arada kendimi degsitirmem en fazla yüz olarak 200.000 tl tutuyor milyonlardan daha fazlası değil doktorlarla görüştüm.
Artı boy uzatma ameliyatı ile birlikte 1 milyon TL lazım.
Fazla abartmissin.
Çirkin oldugumu biliyorum karakterde boş bir işe yaramıyor.

bu siteye 1-2 yıldır yazıyorsun. ben şöyle düşünüyorum saç diplerinden ayak tırnaklarına kadar estetik de olsan bu deli halden kurtulmadığın sürece yanında kimse olmayacak. acil psikiatrik desteğe ihtiyacın var. senaryo yazdığını hatırlıyorum, muhtemelen kafada kurma ve kurduklarını gerçek sanmaya meyillisin. ailenle konuş iyi bir psikiatri doktoruna git.
Gidiyorum zaten pek işe yaramıyor güzel olsam dahada iyilesirim.

X