Yolante Cabau Kimdir

Rline

Guru
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2012
2.217
193
Sneijderin Karısı Yolante Cabau Kimdir Hayatı

Son dönemde türk spor medyasının gündeminde olan Wesley Sneijder Galatasaraya gelir mi bu henüz belli değil ama kendisinin transferinden çok eşinin bu transfere sıcak bakmadığı şu sıralar en çok konuşulan konulardan biri.

Peki kimdir Wesley Sneijderin eşi Yolante Cabau?

Yolante Sneijder Cabau 1985 doğumlu İspanyol Aktrist ve televizyon sunucusudur. Cabau ilk olarak Hollanda yapımları ile televizyon dünyasına merhaba dedi.

Hatta bu yapımlar içinde Türkiyede çekilen bir kısa filmde var. Akademi Ödüllü Hollanda yapımı kısa film Turkse chick'te Türk düşmanlığı yapıldığı söyleniyordu. Son dönemde eşinin tranfer haberlerinden sonra bu kısa film Youtube'dan bile kaldırıldı.

Pek çok yapımda rol alan Yolante Sneijder Cabau 2009 yılında FHM tarafından "En Seksi Hollandalı Kadın" seçildi.

Sneijder'in Eşi Yolante Cabau'nun Resimleri

$Sneijderin_Yolante_Cabau (1).jpg
$Sneijderin_Yolante_Cabau (2).jpg
$Sneijderin_Yolante_Cabau (3).jpg
$Sneijderin_Yolante_Cabau (4).jpg
$Sneijderin_Yolante_Cabau (5).jpg
$Sneijderin_Yolante_Cabau (6).jpg
$Sneijderin_Yolante_Cabau (7).jpg

Wesley Sneijder'in eşi Yolanthe Cabau, kocasının Galatasaray'a transfer olup olmayacağı ile ilgili yeni bir açıklamada bulundu.

Galatasaray'a transferi için kesin kararını vermesi an meselesi olan Wesley Sneijder'in eşi Yolanthe Cabau, sosyal medyada son gelişmelerle ilgili bir mesaj yayımladı.
Takipçilerine üzgün olmamaları konusunda tavsiyede bulunan Cabau; "Kimse kapalı kapılar Ardında gerçekten ne olduğunu bilemez. Ben de sabırlı olmak zorundayım. Bu sevmekle alakalı olan birşey değil. Yaşadığımız evreni çok seviyorum" şeklinde konuştu.

"İSTANBUL HARİKA BİR ŞEHİR"

Öte yandan Sneijder'in eşi İtalyan basınında çıktığı iddia edilen demecinde ise; İstanbul ile ilgili hiç bir problemi olmadığını belirterek; "İstanbul'da bir kaç defa bulundum ve gerçekten harika bir şehir" diye konuştu.

"KİRLİ OYUNLAR OYNANIYOR"

Kocasının kararı ile ilgili durumun henüz netleşmediğini de ifade eden Cabau; "Galatasaray ile ilgili gelişmeleri ben de bekliyorum. Bazı insanlar kirli oyunlar oynuyorlar. Yakında her şey açığa çıkacak. Herkes gibi ben de neler olacağını bilmiyorum. Bu süreç beni de tedirgin ediyor. Şu anda yaptığım tek şey beklemek. Inter'i de seviyorum özellikle de taraftarlarını" dedi.

Dün verdiği demeçle birlikte bir kez daha beğenimi kazand kendisi :) Real Madrid ' mahvedeceğiz diyerek :))

X