Yolda kaybolan Erkek halleri

DryaSzr

Edeple gelen lütufla gider
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2007
2.985
1.454
--------------------------------------------------------------------------------

* Arabaya biner, yol haritasını arka koltuğa fırlatır...
* “Ben biliyorum, doğru yol buuu” diye bağıra-çağıra yanlış yola girer...
* Ormanın içine dalar, hâlâ doğru yolda olduğunu iddia eder...
* “Bu yolun sonu doğru yola çıkacak” diye 5 mil daha gider...
* Camı açar sağdan-soldan geçen adamları görür ama bir şey sormaz... Çünkü camı sadece hava almak için açmıştır...
* Bu arada ormanın sonu doğru yola çıkacak ya, biran önce orman yolu bitsin diye gaza bastıkça basar...
* Yol kenarındaki büfede durur, koca bir sosisli sandviç alır, adama elindeki haritayı uzatır ve nereden gitmesi gerektiğini haritada göstermesini ister...
* Arabaya geri döner, “Al işte... Haritaya ne gerek var, şuradan sapacakmışız” diye büsbütün kelalaka bir yola girer....
* Bir saat de o yolda gittikten sonra, artık hava kararmaya başlamıştır ve ıssız yollara girilmiştir...
* Bu arada bir geyik ezmekten kılpayı kurtulur... Geyiğe küfür eder...
* “Yanlış tarif etti” diye büfeciye söylenir...
*Bu arada da “Zaten o evde kalmış kızkardeşine sırf sen istediğin için gidiyoruz” diye bir itirafta bulunur..

* Yolda birilerine daha rastlanır... Tekrar arabadan inip yol sorulur...
* Arabaya geri dönüp “İlerden dönecekmişiz, ordan da sağa dönecekmişiz” diye söylenir...
* İlerden dönünce sağa dönüş olmadığını görür...

* Ve büyük itiraf gelir; “Galiba kaybolduk”...

zaten insanın basın a ne gelirse bu erkeklerin cok bilmişliğinden gelirrr yalanmııı :roflol::roflol::roflol::icecream:

babam her yol sorma girişiminde bulunduğunda biz çileden çıkarız annemle.çünkü babam her 10 dakikada bir yol sorar.işini sağlama almak için olduğunu söylesede biz artık farklı düşünüyoruz :)))

sırnaşık şeyewet yaa....bildiklerinden diil bu bilniş halleri...öwgüyü sewerler yaa sırnaşık şey ama genelde sonu hüsran görüldüğü üzere...

Aynen benim kocam:eek:klava: :eek:klava::eek:klava:gecenlerde 1 saatlik yolu 3.5 saate goturdu bana,ustelikde aynen anlatildigi gibi issiz bir orman yoluna girdik,ayy sanki o olayi anlatmislar ha,ustelik birde yanimizda gps cihazi vardi,ya adama bakin bu alet sasirtiyor adami deyip makinanin gosterdigi yoldan degilde kafasinin estigi yerden gitti,sonucta saatlerce arac kullanan kendisi oldu,donuste gps i takip ederek geldik ve sadece 1 saatte evimizde olduk...

Babam da böyle yaa Bilmediğimiz bir adrese gideceksek annemle beni sıtmalar tutuyor resmen.. :) Tarifi almamakla ısrar eder, aldığı tarifi unutur :) Bizi dinlemez biz sağa dön deriz dönmez sonra niye sağa dön demediniz yaaw der :)

X