yolk sac kesesi gözüktü fakat embriyo ve kalp atışı gözlenmedi

Mrb canım senın durum inşallah iyisindir bugün gittim sata göre 9 hafta 5günlük gecen hafta hiçbirşey yoktu belirsiz idi resim bukez fasulye kadar bebek var kalp atışı yok
Canım inşallah bir kaç gün sonra kalp atışını da duyarsınız bak geçen haftaya göre gelişme var bende gittim kan tahlili yapalım sonuca göre muayene edelim dedi 3:30da gidicem tekrardan beklemelerdeyim ben hala zaman geçmiyor vallah; kalp atışı için haftaya falan gelin demedi mi doktor

İnşallah canım sende güzel haberler verirsin dr ümitsiz kalp atmaz düşük olur haftaya yine gel ama ümit yk diyor gecen hafta bebek te yoktu bu kez var bakalım nasip

İnşallah canım sende güzel haberler verirsin dr ümitsiz kalp atmaz düşük olur haftaya yine gel ama ümit yk diyor gecen hafta bebek te yoktu bu kez var bakalım nasip
Canım 12. Haftada duyanlar var moralini yüksek tut inşallah meleklerimiz bize sıkı sıkı tutunacaktır

Mrb canım senın durum inşallah iyisindir bugün gittim sata göre 9 hafta 5günlük gecen hafta hiçbirşey yoktu belirsiz idi resim bukez fasulye kadar bebek var kalp atışı yok
Canım geldim doktordan malesef benim hamilelik serüvenim sona erdi bu gün 30000-50000 arası olması gereken beta degerim sadece 8600 çıktı kese azcık daha büyümüş yolk sac biraz daha gelişmiş doktor şansımın yüzde birden az olduğunu söyledi bu gittiğim ikinci doktordu ikiside aynı şeyleri söyledi son bir umut cuma günü başka bir doktora daha randevu aldım oda aynılarını söylerse cumartesi günü kürtaj olucam kaderimde bunuda yaşamak varmış Rabbim inşallah senin yavruna can versin kan versin uzun ömür versin bitanem inşallah ileride benimde sağlıklı bir gebeliğim olur

Arkadaşlar hepinizin mesajlarını tek tek okuyamadim ama kendimi anlatayım size... Gecen sene oğlumun doğumundan 8 ay sonra ikinci oglusuma hamile olduğumu öğrendim sevincten havalara uctum . doktora kontrole gittiğimde kese var ama bebek yok haftaya gel dedi gittim gene göremedi kese buyuyo a bebek yok doktor bir hafta daha bekleyelim gene goremezsek alacağız dedi umudumu kaybetmexim başka bir doktora gittim tabi ona obur doktoru hic söylemedim baktı oda göremedi aynen diğeri gibi bos gebelik dedi bir hafta bekleyelim olmazsa alacağım dedi neyse bir hafta daha bekledim gittiğimde tam sekiz haftalikti karnimdan baktı göremedi yok son umut vajinal ult. Bakiyim goremezsem alacağım dedi baktı Allah ima şükürler olsun bebisimi de gördük kalp atışına da duyduk .. Bu seferde dediki kese çok büyük anormal bi durum dedi ileriki haftalarda bebegde kese de çeşitlendi herşey yoluna girdi...simdi doğdu beratim 9 aylık oldu bile Allah omur versin. Diyeceğim o umudunuzu kaybetmeyin bekleyebileceginiz kadar bekleyin.

Ayy kıyamam üzülme nasip herşey başka dr gt..bak bana üç haftadır yok ölü Vs gelişmez daha gecen hafta bebek yok kalp atışı yok dedi dr..ama bugun bebek var kalp atışı yok yine bekle diyo yine düşer diyor üç hafta dır ki düşer büyümesi olmaz dıyo görüntü farklı cıkıyor kafam allak bullak

Canım bu gün başka bir doktora gittim çok umutlu döndüm eve ilk defa gülüyorum günler sonra; yüzde50 yüzde50 şansımız var dedi kese çok güzel büyümüş düzgün dedi ilk defa bebeği gördük toplu iğne başı kadar olmuş salı günü kalp atışı için çağırdı küçücükte olsa bir umut oldu içime en önemlisi doktor harika moral verdi; kuzummmm inşallah yavrularımız sevindirir bizi duyarız kalp seslerini Rabbim yüzümüzü güldürsün inşallah

Hadi gözün aydın canım inşallah bebeğin rabbim tarafından kalbi nurlanır pıt pıt atar güzel haberler bekliyorum benimde malesef olumsuz canım yarın nasipse kürtaj oluyorum kesem on haftalık ile uyumlu cıkmadı zaten bebek bu hafta görünmüstü kalp atışı yoktu inşallah nasipse başka zaman bende güzel haberler veririm.

Canım yeni okudum mesajını benim gittiğim diğer doktor bana öyle diyordu kesen haftanla uyumlu değil sağlıklı gebelik degil ona kalsa bende dün kürtaj olacaktım dün gitmedim onunla olan randevuya esimde telefonla arayıp bir gun önceden iptal etti randevuyu dün doktor nasıl arıyor bir beni bir eşimi neden gelmiyorsunuz diye pes dedim böyle sey görmedim hayatımda adam beni kürtaj yapabilmek için elinden geleni yaptı tamamen ticaret zihniyetli bir insandı kurtaji 1500-2000 tl arası yapıyormuş ve her gidisimizde cok moral bozan bir insandı hiç iyi şey söylemiyordu onu bırakıp başka doktora başladık diğer doktorda kan degerlerime taktı Şansın bu gebelik icin yüzde birden az o kadar diyorum sana pazartesiden sonra kürtaj dedi izmir Aliağa da oturuyoruz biz buranın doktorları da bu kadar kısıtlı kanamalı gebelik geçirdiğim için uzağa gidemiyorduk dün ne olucaksa olsun dedim konak hayat doğum hastahanesine Fugen Erdem Ünsal ona gittik böyle insan görmedim ben bir anne bir abla gibi nasıl güzel yaklaşıyor şansımın yüzde elli yüzde elli olduğunu söyledi ama bu bebek olmazsa sakın üzülme ikinci için garanti veriyorum yüzde 99.9 olucak dedi kanda pıhtılaşmadan şüphelendi bende canım böyle bir durum varsa bebeğin kalp atışını engelliyormus her gün vurulmam için iğne verdi benimde salı günü belli olucak eğer duyamazsak kalp atışını, bir test istedi adını tam hatırlamıyorum ikinciye hazırlık için; sende keşke daha başka doktorlarada görünseydin canım benimde daha birsey belli değil yani salıya kadar umut dünyasında yaşıyorum işte Rabbim inşallah bizede sağlıklı gebelikler nasip eder canım sende doktoruna sorarsın kanda pıhtılaşma olabilirmi bende diye çünkü bebeğin kalbini artırmayan en önemli faktorlerdenmis bu sorun Rabbim acımızı azaltsın sabır versin bizlere canım benimde salı günü olumsuz sonuçlanırsa ağustos ayından sonra yine başlayıcam bebis çalışmalarına vazgeçmek yok canım hem bu sefer daha bilinçli olarak ilerletiriz süreci verende Allah alanda Allah kaderimizde ne varsa yaşayacağız ama elbet Rabbim bizimde kucağımıza sağlıklı bebisler verecek inşallah canım benim

Hadi hayırlısı canım güzel haberler olsun ben bir kaç dr gezdim Nasip bukadar mıs.kürtaj oldum ağrım var canım detaylı anlatırım sonra

Hadi hayırlısı canım güzel haberler olsun ben bir kaç dr gezdim Nasip bukadar mıs.kürtaj oldum ağrım var canım detaylı anlatırım sonra
Canım çok geçmiş olsun inşallah Rabbim en kısa zamanda sağlıklı bir gebelik nasip eder; benimde salı günü belli olucak çok korkuyorum bende kürtajdan ailemde uzakta benimde kimsem yok burda çok bunaldım vallah Rabbim en kısa zamanda yüzümüzü güldürsün inşallah vazgeçmek yok elbet bizimde bebislerimiz göbüşlerimizde büyüyecek Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin canım yat güzelce dinlen vücuttaki ağrıdan çok yürek ağrısı daha çok acıtıyor insanın canını inşallah atlaticaz bu zor günleri pes etmek yok canım

hiç korkma kurtajdan canım anestezılı oldum.......agrım var derken adet agrısı tarzındaydı oda ılk ıkı saat vs...snra normal oturdum yedım ıctım gezdım...dr dınlen dedı ama evde hareket halınde oldum yanı gezdım derken...ınan kurtaj snrası kımseye ıhtıyac yok...korkma yanı

canım senınde bugun galıba sımdıden gecmıs olsun durumunu yazarsın
Canım bu gün 3:30da randevum dün gece çok ağrılı kanamam oldu acilde iğne yaptırdık kanam halen devam ediyor bebek karnımdamı değilmi ondan bile emin değilim düşmüştür belkide ilk defa bu kadar çok ağrı ve kanama oldu hayırlısı arkadaşım Rabbim inşallah en kısa zamanda bizlerinde yüzünü güldürsün doktordan gelince yazarım gelişmeleri canım

canım senınde bugun galıba sımdıden gecmıs olsun durumunu yazarsın
Canım daha yeni geldim eve kesemiz büyümüş bebeğimiz bebek şeklini almış amaaa kalp atışı yok ölcem kahrıma cumartesi günü saat 10a randevu verdi yine kalp atışı duyulmazsa hemen kürtaja giricez o yüzden hazırlıklı olarak aç ve susuz gel dedi; anlamadığım nokta kalp atışı olmadan bu bebek nasıl büyüyor cumartesi büyük ihtimal biticek benimde çokta korkuyorum canım kürtajdan bayılma süreci falan nasıl oluyor birde bayıldıktan sonra ağızdan solunum yolu açık kalsın diye hortum gibi birşey sokuyorlarmı annem öyle dedi offf arkadaşım artık birşey hissetmiyorum sadece çok yorgunum biran önce geçsin şu zaman geride kalsın bu kötü günler onu istiyorum

cnm bende aynı durumdayım kanamamda var halen bekliyoruz bir ümitle rabbim sabır versin çok zor bide benim 3 yıl olmamıştı ummadığım anda annelik hissini koydu rabbim içime inş bunu sağlıkla daim kılar inş. sanada hayırlı haberler almayı nasip etsin inş

belirsiz beklemekte o kadar çok yoruyorki insanı canım çok zor süreçlerden geçiyoruz benimde kanamam var pregesteron içiyordum doktor bu günden itibaren bırak dedi belki vücut kendisi atar diye aklım karmakarışık canım cumartesi gelmek bilmez inşallah sen güzel haberler alır müjdeni bizimle paylaşırsın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…