Çorbalar Yöresel Çorba Tarifleri III

En başarılı bulduğunuz çorba tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    1.095
  • Anket Kapalı .
Acılı ve ekşili, bayılırım. Tarifini bekliyorum o zaman:kk77:
Yapayım tüm kk' ya dağıtayım aşure gibi :KK49:

Kız hastayım ya ne güzel olur şöyle bir arabaşı yapanım olsa ... Acılı ekşili deyince bi hoş oldum :KK70:
Geçmiş olsun canım :KK74:valla acılı ekşili deyince benim de canım çekti ama tavuk olayı aklıma gelince vazgeçtim :dondurma:

Çorba yapacak arkadaşlarım ve yarışma müdavinleri:kk77:
Çorba sunumunuza tarih eklemeniz gerekiyor.Kağıda o günün tarihini yazıp sunuma ekleyeceksiniz...
Bir de kağıt ( tarih yazılı)olmadan sunum resmi eklemenizi istiyoruz...Oylamada kullanmak için....En az 2 sunum resmi olacak...:KK66:
Bilenler bilmeyenlere duyurursa sevinirizEn Büyük KK

Çorba sunumunuza tarih eklemeniz gerekiyor.Kağıda o günün tarihini yazıp sunuma ekleyeceksiniz...
Bir de kağıt ( tarih yazılı)olmadan sunum resmi eklemenizi istiyoruz...Oylamada kullanmak içinEn az 2 sunum resmi olacak...:KK66:
Nevreste ablacığım bugün yarışmaya katılmış bir arkadaş ama o kağıda yazmamış, haberi olmadı mı acaba..

Bir de kağıt ( tarih yazılı)olmadan sunum resmi eklemenizi istiyoruz...Oylamada kullanmak için....En az 2 sunum resmi olacak...:KK66:
Geçenki yarışmada, fotoğrafları direkt yükleyemedim. Sürekli hata verdi sistem, kolajdan başka yol kalmadı. Onda da karman çorman birşey oldu. Tek tek yüklemenin bir yöntemi var mı?

Geçenki yarışmada, fotoğrafları direkt yükleyemedim. Sürekli hata verdi sistem, kolajdan başka yol kalmadı. Onda da karman çorman birşey oldu. Tek tek yüklemenin bir yöntemi var mı?
Tarayıcıyı değiştirebilirsin:KK66:
Başka sosyal ağa ekleyip,tekrar kopyalayıp buraya ekleyebilirsin...
Bir de kolaj yöntemi var:KK66:

X