Yorgan yastık saklama teknikleriniZ...

Denizkizi2425

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2016
1.603
1.392
31
kızlar baslıktanda anladığınız gibi yastık ve yorganlar,carsaflar bunları evinizde nasil saklıyorsunuz..?
Evimde hersey düzenli olsun istiyorum..göz önünde olmasını istemiyorum ..
Bazanın altına sıgmayınca gardırobun üzerine hurçlayıp koydum ama orada da gözüme batıyor :KK43:
Bugün onlarla ıgrasıp düZene sokucam ..
Bunların dışında bazamda çeyizim ve kışlıklar da var..
Onları cıkartıp sadece yastık yorganları sıgdırıcam inş.
Daha önce bi kaç kez hepsini sıgdırmayı denedim ama olmadı.. :KK43:
Bugün ümitle tekrar kolları sıvıyorum..
Çeyiz ve kıslıklara gardıropta yer ayarlıyıcam.. ( sandıgım yok)
Ahhhh ahhh inşallah hepsi olur...bende stres oldu kızlar...fikirlerinize çok ihtiyacım var genel olarak

Evde düzen için ekstra dolaplar lazım maalesef. Sığdırmaya çalışsanız da istediğiniz gibi düzenli olması zor. 1. Çözüm ekstradan dolap alıp yaptırmak. 2. Çözüm yorgan yastıkların ihtiyaç fazlası olan kısımı ihtiyaç sahiplerine vermek ( ben böyle yaptım. Evlenirken 12 yorgan 8 battaniyem vardı. Şu an 4 yorgan 3 battaniye) 3. Çözüm de vakumlu hurç.

Düzen için ekstra alanlar ve az eşya lazım.

Evde düzen için ekstra dolaplar lazım maalesef. Sığdırmaya çalışsanız da istediğiniz gibi düzenli olması zor. 1. Çözüm ekstradan dolap alıp yaptırmak. 2. Çözüm yorgan yastıkların ihtiyaç fazlası olan kısımı ihtiyaç sahiplerine vermek ( ben böyle yaptım. Evlenirken 12 yorgan 8 battaniyem vardı. Şu an 4 yorgan 3 battaniye) 3. Çözüm de vakumlu hurç.

Düzen için ekstra alanlar ve az eşya lazım.
Evim cok büyük değil bende ferah olsun diye dolap falan almak istemiyorum iki kişiyiz evde zaten..vermeye de ğek kıyamıyorum şimdi... Ama sizinki kadarda fazla değil :KK66:
Vakumlu hurçun dayanıklılık konusunda emin değilim.. Memnun kalan varmı ?
Yada kullanıyormusunuz ?

Nevresimleri gardırop içine koydum , tek ve çift kişilikleri .yorgan ve yastıkları vakumlu poşetle bazanin altına koydum..koltuk altlari bazaliysa orayada fazla eşyaları koyabilirsiniz

Buna benzer yorumlar okudum..o yüzden bnde alıp almamakta tereddütteyim.. Yorganları bazanın altına basıl yerlestirirsiniz ?
Baza altını çok zorlamayın eğer dolu ise bazanın alt kısmı çöker fazla eşya ve ağırlıktan ötürü eğer sandık tipi kanepe var ise bir kısmını oraya koyabilirsiniz vestiyerde olur.

Nevresimleri gardırop içine koydum , tek ve çift kişilikleri .yorgan ve yastıkları vakumlu poşetle bazanin altına koydum..koltuk altlari bazaliysa orayada fazla eşyaları koyabilirsiniz
Vakumlayıp vestiyere falan koyabilirsin.
Kızlar vakumlu hurçlar dan tacsiye ediyorsunz sanırım ...
Ama bunlardan emin değilim..
Uzun süre kullanıp memnun kalan var mı ??
Gardırop yada vestiyer.. İkisinide değerlendiricem ama vestiyer de canta ve dıs kıyafetlerim var yine gardıroba kaldık

Benim 5 tane yorganım bazanın icinde ustelik kıslarimda yaninda. Nasil sigdiramadiniz ne kadar esyanız var.
Ceyizleriniz icin kucuk ceyiz hurclari var annem bana ondan almis iki hurc. Kucuk nişan sandiklarimda duruyor. Sizde o sekilde dolaba koyabilirsiniz

Baza altını çok zorlamayın eğer dolu ise bazanın alt kısmı çöker fazla eşya ve ağırlıktan ötürü eğer sandık tipi kanepe var ise bir kısmını oraya koyabilirsiniz vestiyerde olur.
Malesef kanepelerimin hiçbiri sandıklı değil :KK43:
Vestiyer olurmu ki
Ama zaten orası dolu...
Ooofff offf şu vakumlu hırçlaro deniyicem

Benim 5 tane yorganım bazanın icinde ustelik kıslarimda yaninda. Nasil sigdiramadiniz ne kadar esyanız var.
Ceyizleriniz icin kucuk ceyiz hurclari var annem bana ondan almis iki hurc. Kucuk nişan sandiklarimda duruyor. Sizde o sekilde dolaba koyabilirsiniz
Canm yastıgımda cok var bir bölümü tamamen yastık alıyor.. Katlama seklıniz nasi ? Hurç ilemi koydunuz ?

Vakumlu torbaları tavsiye ederim. Saglamlarindan alıp ağzını güzelce kapatirsaniz vakumu gayet iyi durabiliyor. Biz senelerdir kışlık kıyafetten yorgana hepsini öyle saklıyoruz.
Tavsiye edeceğin marka varmı canım.. Bi de hangi boyutlar ideal oluyor .. Gerçi üzerinde yazar..
İnternetten spariş edeceğim

X