yoruldum...

25 yaşında sevgiliniz
Türkçe öğretmeni
Ataması fazla olmayan bi bölüm.
Ben olsam ders çalış diyeceğime git kısa yoldan meslek edin yaşın geçiyor polislik subaylık için başvur derim ,

Ha bi de bi erkeğe ne yapması gerektiğini sürekli söylemek zorunda kalıyorsanız bu hayat boyu böyle devam eder .

Ciddi adımlar atmadan önce birbirinizin hayatına secimlerine karışmadan yapabiliyor musunuz önce bunu ön görmeli sonra bi de olduğu gibi kabul edip etmediginize bakmalisiniz kendi akisinda mutluysa adam neden siz illa diyorsunuz illa istiyorsunuz diye bir şeyi yapsinki ? Böyle kabul etmiceksiniz adamı değiştirmelisiniz adamın kriterlerini değil.

Insanlar kendini çaresiz hissettiğinde ne yapmali biliyor musun? Kendini koyvermenin o dayanilmaz akışına🤪 bırak. Pasife al hayat-ı... Imkansiz degil dene başarısısın...🤪🤪 Sıcak kumlardan serin sulara dalmak gibi haz verecek garanti ediyorum🤣
Neymis bu ask yaw😂 ben niye bilmiyom🤔

Bu adamla ömür geçmez ben diyeyim.🤦 Ki sen bu adamla yola çıkacaksın ve sadece sen cabaliyorsun gibi geldi bana. Adamın o tarak ta bezi yok. Yıpranan sen olacaksın gibi geliyor. Bazen olmuyorsa olmuyor dur zorlamamak gerek. Herkes kendi hayatına baksın öyle daha mutlu olursun bence. Kendine iyi bak daha çok gençsin hayatta başarılar 🤲

merhaba
artik düşünmekten ve bu konu hakkinda konuşmaktan yoruldum. sizinle de paylasmak istedim belki bakis açımı değiştirecek yorumlar alirim
2,5 yıllık bir beraberligim var. ben universite son sınıftayım erkek arkadasim kpssye hazırlanıyor. uzak mesafe iliskisi yasiyoruz ve gorusme araligimiz cok uzun en son 6 ay önce gördüm onu.
onun bu sene atanmasi gerekiyor artik. benim mezuniyetimden sonra artik bir adım atmak istiyoruz ama hic ciddiye almıyor. calistigini ve yeterli olduğunu söylüyor ama kendini kandirdigini dusunuyorum cunku çalışmıyor. her gün dışarıda arkadaşlarıyla.
bense surekli evdeyim. mezun olmak için ders calisiyorum ve iki haftada bir dışarıya cikiyorumdur en fazla. evimiz bahçeli bu yüzden zamanimi havanın güzel oldugu gunlerde bahçede geciriyorum. yasadigim sehirde hiç arkadaşım yok, çünkü yeni taşındık ve yabanciyim burda. pandemi surecinde de sosyallesemedim haliyle ve kendimi çok yalnız hissediyorum.
bundan dolayı defalarca konuştuk, tartıştık.. sinavi için endiselendigimi ve biraz da benimle ilgilenmesini istediğimi söyledim. bahsettigim sey 7/24 kesintisiz iletisim değil. ama hal boyle olunca denk gelemiyoruz bile. uzaktan yapilabilecek cok fazla sey yok ama benimle vakit geçirmek istedigini görmüyorum.
sizce ne yapmalıyım ne demeliyim? her gun seni ozluyorum bugun bana zaman ayirir misin demek istemiyorum. 25 yaşında birine ders calis da denmiyor, denmemeli. ama gelecegimiz için sadece ben düşünüyor gibi hissediyorum.
Yazdıklarını bir başkası yazmış gibi dışardan bir göz olarak okursan ne yapman gerektiği açıkça ortada aslında.
Sorumluluk duygusu çocuk yaşlarda kazanılır. 25 yaşındaki bir adamın sorumluluk alması için uğraşmak zaman kaybıdır.
Siz onun annesi değilsiniz. İşini ve sorumluluklarını bilmeyen, sürekli gütmek zorunda olduğunuz biriyle yaşamak çooook zordur.
2.5 yılınız için bir ömür huzurunuzdan ve mutluluğunuzdan vazgeçmeyin derim.

Yazdıklarını bir başkası yazmış gibi dışardan bir göz olarak okursan ne yapman gerektiği açıkça ortada aslında.
Sorumluluk duygusu çocuk yaşlarda kazanılır. 25 yaşındaki bir adamın sorumluluk alması için uğraşmak zaman kaybıdır.
Siz onun annesi değilsiniz. İşini ve sorumluluklarını bilmeyen, sürekli gütmek zorunda olduğunuz biriyle yaşamak çooook zordur.
2.5 yılınız için bir ömür huzurunuzdan ve mutluluğunuzdan vazgeçmeyin derim.
aslinda evliligi benden cok istiyor ve sorsaniz gelecegimiz icin cok emek veriyor. hakli oldugu noktalar var oncesinde her yolu denemistir çalışmaya baslamak icin ama bu yil o kadar bos vermis durumda ki... bir anda kestirip atmak istemiyorum. bunların dışında guzel giden bir iliskimiz var. biraz zamana birakmaya karar verdim artik.

merhaba
artik düşünmekten ve bu konu hakkinda konuşmaktan yoruldum. sizinle de paylasmak istedim belki bakis açımı değiştirecek yorumlar alirim
2,5 yıllık bir beraberligim var. ben universite son sınıftayım erkek arkadasim kpssye hazırlanıyor. uzak mesafe iliskisi yasiyoruz ve gorusme araligimiz cok uzun en son 6 ay önce gördüm onu.
onun bu sene atanmasi gerekiyor artik. benim mezuniyetimden sonra artik bir adım atmak istiyoruz ama hic ciddiye almıyor. calistigini ve yeterli olduğunu söylüyor ama kendini kandirdigini dusunuyorum cunku çalışmıyor. her gün dışarıda arkadaşlarıyla.
bense surekli evdeyim. mezun olmak için ders calisiyorum ve iki haftada bir dışarıya cikiyorumdur en fazla. evimiz bahçeli bu yüzden zamanimi havanın güzel oldugu gunlerde bahçede geciriyorum. yasadigim sehirde hiç arkadaşım yok, çünkü yeni taşındık ve yabanciyim burda. pandemi surecinde de sosyallesemedim haliyle ve kendimi çok yalnız hissediyorum.
bundan dolayı defalarca konuştuk, tartıştık.. sinavi için endiselendigimi ve biraz da benimle ilgilenmesini istediğimi söyledim. bahsettigim sey 7/24 kesintisiz iletisim değil. ama hal boyle olunca denk gelemiyoruz bile. uzaktan yapilabilecek cok fazla sey yok ama benimle vakit geçirmek istedigini görmüyorum.
sizce ne yapmalıyım ne demeliyim? her gun seni ozluyorum bugun bana zaman ayirir misin demek istemiyorum. 25 yaşında birine ders calis da denmiyor, denmemeli. ama gelecegimiz için sadece ben düşünüyor gibi hissediyorum.
bu kadar hastalık başını alıp gitmişken her gün dışarıda olması da saçma

Erkek arkadasınız daha "gençliğini" yaşıyor gibi. Normal 25 yaşında daha. Yani evlenme, sorumluluk alma gibi bir ilgisi yok.
Daha çok kendi hayatini yasamak istiyor gibi duruyor buradan.
Gözden irak olan, gönülden de irak olur. Arkadaslariyla vakit geçirmek daha cazip geliyor.

Sınav zamanlarınızda sürekli darlanmak hoş değil. Darlamayın beyabimizi.

merhaba
Onun içinden gelmesı gerekıyor .Hem her yer yasak nasıl her gun arkadaskarıyla?Bırak ne yapıosa yapsın.Zorla gemı yurumez bılıosun .İstese senı zerre ızmez zaten

üstüne gitmenin pek alemi yok gibi geldi bana seni anlıyorum ama bu dönemlerde kendine uğraş bulabileceğin başka şeyler de bulabilirsin tek ilgiyi ondan bekleme

hayir bu sene 100 150 civari alindi
derece yapan arkadaslari atanamadi
ama o kadar rahat ki ben bile ne kadar stres yapıyorum

Atanamayacak olmanın rahatlığı

Bu seneyi KPSS çalışıyorum diye geçirecek

Seneye bir baltaya sap olma zorunluluğu var önümüzdeki 40 yıl da çalışacak

Kimse ona bunun gibi bir off senesi vermeyecek, bu sene sınava girer “atama zaten az” der, seneye bir yerde özelden başlar

İlgi istiyorum diyorsunuz da nasıl bir ilgi zira hayatınızda değişiklik olmayınca telefonda konu da yok

Bugün pembe tişört giydim uyumlu olsun diye de pembe külot ve çorap giydim şeklinde bir sohbet olur sanki

Ben de evdeyim kalktım kahvaltı hazırladım KK da takıldım iş yaptım öğlen yemeği yaptım bulaşıkları topladım iş yaptım akşam yemeği yaptım tv izledim yattım

Tüm günlerim böyle olunca anlatacak değişik bir şeyler olmuyor

Ben ilgi istiyorum değil de cidden ilgi üzerinizde olacak şeyler önemli zira ahh canım cicim ilgisi bir yerde bitiyor

Son düzenleme:
bu kadar hastalık başını alıp gitmişken her gün dışarıda olması da saçma
bu konuda da tartıştık kac kere ben evden çok nadir çıkarım çok dikkat ederim
pandemi var cok fazla çıkıyorsun dikkat et dedim evde olmanin acisini benden çıkarıyorsun dedi bir daha bu konuyu da açmadım..

iki gunde bir 100 soruyla bir öğretmen atabilir mi allah askina siz soyleyin 😅
ya ona soylemeyeyim soylemeyeyim diyorum ama yazık olacak emeklerine ve zamanına...
Ona degilde sizin zamaniniza ve emeginize yazik oluyor farkindamisiniz? Bukadar uzun sure gorusmeyerek iliski yururmunya bence bu iliski bile degil karsi taraf yeterince cabalamiyor falan bence siz zorlamayi ilgi beklemeyi birakin kendi hayatiniza odaklanin

X