Yorumlarınızı bekliyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siyaset saçmalıktır. Bütün Siyasetçiler yer içer gezer tozar bir eli yağda bir eli balda dır. Yetmez 7 ceddini zengin yapar ama halka :Ekmeğin yoksa pasta ye der geçer gider. Mutlu olabileceğin kafanın barıştığı biri ile sevgili ol. Aynı siyasi partiden olup Zulüm görmek saçmalık. BDV yi aç oku bol bol tavsiye ederim.
Neden aynı siyasi görüşten olup zulüm göreyim ki? Yazdıklarımdan ne anladınız? "İsterse katil olsun yeter ki aynı siyasi görüşten olsun" mu dedim? Ayrıca siyasetin saçmalık olması sizin görüşünüz. Bana göre öyle değil. Neyse, iyi geceler.

Siyasi partileri boşverip köpük partileri, yılbaşı partileri, kostüm partilerine iştirak ederseniz bulabilirsiniz bence

Siyasi partileri boşverip köpük partileri, yılbaşı partileri, kostüm partilerine iştirak ederseniz bulabilirsiniz bence
O tarz partilere de gidiyorum. Geçen yıl gittiğim yılbaşı partisinde bir çocuk beni bulup mesaj atmıştı hatta. Sorun bulup bulamamak değil yani. Kendi görüşüme uygun biri olsun istiyorum. Bu arada siz de yanlış anlamayın diye yazıyorum. İlla X partisi olsun benim partim olsun diye de bir ısrarım yok. Yakın görüşten olması yeterli benim için. Buradaki herkese garip gelmiş bu isteğim ama herkesin kendine göre bir beklentisi vardır yani :KK66:

Birbirinize bel altı yorumlar, iyiymiş valla.
Ayrıca keşke konuda dünya görüşü denseydi, siyasi görüş diye belirtilince konu başka yerlere gidiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X