Yorumlarınızı bekliyoruz , muhabbete buyrun

zarifenur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2017
859
1.069
Merabalar kızlar :KK66:
Arkadaşlarla bir konuda tartışırken buraya yazmak aklımıza geldi , fikirlerinizi , tecrübelerinizi belirtirseniz seviniriz.:KK52:
Konu sosyal medya üzerinden arkadaşlık kurmak.
Sosyal medyada tanışıp , çok güzel dostluk kuran yada sevgili olup evlenen birileri varmı acaba aramızda ?
Yani ben bana yazan herkese yazıyordur düşüncesiyle basıyorum engeli . Normal hayatta bile tanıdığımızı zannettiğimiz ama sonradan hiç tanıyamamışım dediğimiz arkadaşlarımız oluyo.:sinirli:

Bazı arkadaşlarımda kısmetin nereden geleceği belli olmaz tanışmaktan zarar gelmez diyorlar :KK53:

Siz ne düşünüyorsunuz maksat muhabbet olsun buyrun :kahve::KK54:

Son düzenleme:
Ben de ilk zamanlar sizinle ayni fikirdeydim sosyal medyada herkes herkese yazar.
Ama bir iki tane iyi ornek cikiyor.
Onlari istisna diye dusunuyorum.
Bir de simdi tanisip mutlu olanlar ilerde olucak mi bilinmez omur dedigin uzun bir sure :)

Ben de ilk zamanlar sizinle ayni fikirdeydim sosyal medyada herkes herkese yazar.
Ama bir iki tane iyi ornek cikiyor.
Onlari istisna diye dusunuyorum.
Bir de simdi tanisip mutlu olanlar ilerde olucak mi bilinmez omur dedigin uzun bir sure :)
Ya mutlu olmama mevzusu her durum için geçerli normal hayatta da tanışıp zaman sonra anlaşamayanlar oluyor. Onu spsyal medyada tanıştık diye ye bağlayamaz da kimse :KK66:
Sadece o tanışıp mutlu olma aşamasına nasıl geliniyor sorun orda :))

Güzel dostluklarım oldu hâlâ da devam eden. Sonuçta bir araç değil mi, sadece biraz daha dikkatli olunması gerekiyor bence. Bu arada kısmet demişken tamamen doğru bir hadise üniversitede arkadaşım ve ablası bir gün sıkılıp rastgele numara çevirmişler tabii o zamanlar yok instagram, fb falan aradıkları numara da başka şehirde benzer bir bölüm okuyan bir üni ogrencisi çıkmış neyse sonuç evlenmislerdi :))

Güzel dostluklarım oldu hâlâ da devam eden. Sonuçta bir araç değil mi, sadece biraz daha dikkatli olunması gerekiyor bence. Bu arada kısmet demişken tamamen doğru bir hadise üniversitede arkadaşım ve ablası bir gün sıkılıp rastgele numara çevirmişler tabii o zamanlar yok instagram, fb falan aradıkları numara da başka şehirde benzer bir bölüm okuyan bir üni ogrencisi çıkmış neyse sonuç evlenmislerdi :))
:oha::oha::oha:

Ya nasibinse gelir yemenden diye boşuna dememişler :)

Ya mutlu olmama mevzusu her durum için geçerli normal hayatta da tanışıp zaman sonra anlaşamayanlar oluyor. Onu spsyal medyada tanıştık diye ye bağlayamaz da kimse :KK66:
Sadece o tanışıp mutlu olma aşamasına nasıl geliniyor sorun orda :))

Tabi ki oyle ama amac sizin icin iyi olucak birini bulmak degil mi o anlamda yazdim.
Sizin icin problem olucak birini internet veya internet disi bulmanin farki yok isi de aci veriyorsa anlami kalmiyor.
Bir de bazilari zaten internet uzerinden oldugu icin yine bu sebeple ayrilabiliyor.

Benim ki sosyal medya olarak değilde internet üzerinden farklı bir tanışma hikayesi oldu :)
9 Ağustos 2011 de ve sonuç olarak evlendim ve bir bebek bekliyoruz..
Her ne kadar sanal bir dünya olsada karşınızda ki insan " İnsan" ise her şey gerçekten çok farklı olabiliyor.
Güzel dostluklar kurulabileceğine canı gönülden inanıyorum.
Allah doğru insanlarla karsilastirsin ♥️

Bu da hikayemdi :)

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/sanal-asktan-oteye-giden-hikayem.753221/

Benim ki sosyal medya olarak değilde internet üzerinden farklı bir tanışma hikayesi oldu :)
9 Ağustos 2011 de ve sonuç olarak evlendim ve bir bebek bekliyoruz..
Her ne kadar sanal bir dünya olsada karşınızda ki insan " İnsan" ise her şey gerçekten çok farklı olabiliyor.
Güzel dostluklar kurulabileceğine canı gönülden inanıyorum.
Allah doğru insanlarla karsilastirsin ♥️

Bu da hikayemdi :)

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/sanal-asktan-oteye-giden-hikayem.753221/
Okudum hikayenizi . Çok etkileyici gerçekten inşallah bi ömür mutlu olursunuz bebişiniz sağlıkla gelir dünyaya :)
Allah herkese sizinki gibi tevafuklar nasip etsin :)

Bence sosyal medya dan tanışıp mutlu olma ihtimali az. Çünkü gerçekten herkese yazılıyor. Babaya bile güvenin kalmadigi devirde... Eskiden su başları varmış ne güzel.. Orda tanışır görülür muş kızlar..
Bizim mahallede de tatlı su çeşmesine hergun giderdi ablalar ben çocukken.. Hepsi de koca buldu 7 8 kişilik grup tular. Sonra bir bir azaldılar evlenip... Aklıma bu geldi nedense :halay:

X