Youtube yasağı kalktı

Yaptıkları hile hurdalar yayılmasın diye yasaklamışlardı zaten seçimden sonra kalkacağı belliydi ağustosta yeni yasaklara kadar rahatız artık :KK53:

bende hala açılmıyo
yavaş yavaş açılacak heralde bu :KK1:

kalktığına çok sevindim pepe trotro vs leri izlemeyediği için kızımla savaşıyorduk :KK1:

Ülke olarak; işsizlik, ekonomi aileme planlaması gibi konulara yoğunlaşacağımıza youtube, twitter kapatılıyor ! .. anlamsız buluyorum.

Az once son dakika yaziyordu ilgili videolar kaldirilmadigi icin tekrar kapatilmis :/

yasak kalkmayacak diye birşey gördüm facete doğru mu acaba :26:

Biz orada ki videoları göremesek ne olur tüm dünya gördü zaten bizim ülkemizden göreceğini
Yalama yaptılar resmen bir şey değil de gerçekten komik duruma düştük dış devletlere karşı:KK50:
Bu zamanda, bu rejimle örtüşmeyen hareketler bunlar

yasak kalktı diye haberlerde alt yazı görmüştüm bende sevinmiştim meğerse doğru değilmiş umarım bi an önce bu yasağı kaldırırlar.öce twitterda ayarları değiştirmekten bi hal olmuştuk şimdi de youtube için ayarları değiştirmeye bi hal oluyoruz.

sınavım için izlemem gereken videoları izleyemedim en çok ona gıcık oldum çünkü sadece oradan ulaşabiliyordum:KK20:

yasak kalktı diye haberlerde alt yazı görmüştüm bende sevinmiştim meğerse doğru değilmiş umarım bi an önce bu yasağı kaldırırlar.öce twitterda ayarları değiştirmekten bi hal olmuştuk şimdi de youtube için ayarları değiştirmeye bi hal oluyoruz.

yok doğruydu, önce benim paylaştığım haber çıktı dün sabah, akşamına da diğer haber

amaan öğrendik artık yasaklardan geçmeyi. kapasa ne kapamasa ne. anca tatmin oluyorlar sindiriyoruz diye. o da umrumda değil artık gerçi. :KK31:

amaan öğrendik artık yasaklardan geçmeyi. kapasa ne kapamasa ne. anca tatmin oluyorlar sindiriyoruz diye. o da umrumda değil artık gerçi. :KK31:

twitter ı bile yasakken hem tel den hem bilgisayardan açıp girebildim ama şimdi youtube u açamıyorum yaa :KK47::KK47: bilgisayarın ayarlarının içine ettim sanırım :KK37: nasıl başardınız da giriyorsunuz youtube a :KK14::KK14:

X