Youtube yasaklandı

Sesi mi kısılmış hay Allah :KK14:

Facede gördümde,başbakan için Yasin ve Fetih Sureleri okuyolarmış manevi destek için,yarında duası yapılacakmış...Hıı bu arada,bütün alim ulema başbakanı destekliyomuş,arkalarındaymışlar,Mekke Medine inliyomuş...Sinirlerim çok bozuldu,gülsem mi ağlasam mı bilemedim... :26:

Mekke'nin Medine'nin inlediği falan yok daha 2 ay önce kutsal topraklardaydım hemde 20 gün, oradaki vatandaşlarımızdan tek duyduğum allahım memleketimize hayırlı yağmurlar ver şeklinde idi. İnsanlar işgüzar, uyduran istediği gibi uydurabiliyor.

dün vardı, bu sabah benimde gitti

dns değiştirmekte zor geldi,

yasak ne zaman kalkar acep

YouTube, Twitter, Facebook...
Ozgurluk bunlardan mi ibaret sizce hayatta??
Herkesin gorusune saygim var, fakat eger ortada bir ulusal guvenlik problem soz konusuysa, sizce ne yapilmaliydi?
Aferin cok guzel yaptiniz, bizim icimizi disimizi her seyimizi yayinlayin, biz de size alkis tutacagiz mi denmeliydi??

ABD ve Avrupa Ulkelerinin (hatri sayilir) herhangi bir tanesinin boyle bir skandali olsa?
Ulusal guvenliklerinin bir problemi olussa, sizce ne yaparlardi?
ABD`de yasamis biri olarak, 12 Eylul zamaninda orada bulunmus biri olarak, bence gereksiz tepki veriyor halk....
Tas ustunde tas birakmazlarken en ufak bir guvenlik aciginda, bence su an az bile yapiliyor...

Yani her ulke gelismis, bir biz mi gelisemedik?
Ozgurlugumuzu sadece Youtube vs. gibi siteler ile mi sinirladik?
Kaldi ki hepsi yurtdisi tabanli firmalar...

Herkesin gorusune saygim var, fakat eger ortada bir ulusal guvenlik problem soz konusuysa, sizce ne yapilmaliydi?
Aferin cok guzel yaptiniz, bizim icimizi disimizi her seyimizi yayinlayin, biz de size alkis tutacagiz mi denmeliydi??

ABD ve Avrupa Ulkelerinin (hatri sayilir) herhangi bir tanesinin boyle bir skandali olsa?
ABD`de yasamis biri olarak, 12 Eylul zamaninda orada bulunmus biri olarak, bence gereksiz tepki veriyor halk....
Tas ustunde tas birakmazlarken en ufak bir guvenlik aciginda, bence su an az bile yapiliyor...

abd konusunda çok haklısın
onların o dönemdeki politikaları çok sertti ve her önlemi alıyolardı
şimdi türkiyeyi eleştirmeleri de bana komik geliyo o yüzden
şu aşamada ben de youtubeun kapatılmasını normal buldum ilk etapta ama dış ülkelerde dinleyebliyo sanırım hala
o konuda youtube içeriği kaldırmaya yanaşmamış diyolar dün tvde programlarda söylüyodu
isteyen de dsn değiştirip giriyormuş zaten
o yüzden yasaklamak değil de başka önlemler alınmalı bence

Son düzenleme:

aynen katılıyorum...

Ulusal güvenliğimiz için twitterı, facebooku yasaklamak çok mantıklı gerçekten tüm dünya dinliyor, biliyor bir tek ülkenin vatandaşına yasak :KK14:

abd konusunda çok haklısın
onların o dönemdeki politikaları çok sertti ve her önlemi alıyolardı
şimdi türkiyeyi eleştirmeleri de bana komik geliyo o yüzden
şu aşamada ben de youtubeun kapatılmasını normal buldum ama dış ülkelerde dinleyebliyo sanırım hala
o konuda youtube içeriği kaldırmaya yanaşmamış diyolar dün tvde programlarda söylüyodu

Herkes dinleniyor... Bu artik alenen ortada...
Kim oldugun, hangi konumda oldugun fark etmiyor... Ister basbakan ol, istersen pentagonda onemli bir sahsiyet...
Bu bu kadar barizken, insanlarimizin bu kadar yersiz "aman yarabbim youtube kapandi, twitter kapandi, napicaz"demesi sacma...
Bu kadar kor olmamak lazim...

12 Eylul doneminde, onlar bir suclu aradi, buldular, gittiler ulkeyi talan ettiler.
Sonrada butun Muslumanlari afaroz ettiler... Bizzat yasamis biri olarak, bizim ulkemiz yine sessiz kaliyor bir cok seye...

Allah devletimizin sonunu hayır etsin :KK19:
kimse üzülmesin,birlik bozulmasın....
Allahımmmmmm sana emanetiz ..

Ulusal güvenliğimiz için twitterı, facebooku yasaklamak çok mantıklı gerçekten tüm dünya dinliyor, biliyor bir tek ülkenin vatandaşına yasak :KK14:

Dedigim gibi, fikirlerinize saygim var.
Fakat sizce cozum ne olmaliydi o zaman?
Senin sahsi goruntulerin veya hayatindaki onemli bir noktan alenen yayinlansa sen ne yapardin?
Hadi ulkesel bakma konuya, sahsi bak... Aferin youtube cok guzel yakalandim, sende ifsaya musade et mi derdin?
Kaldirilmasini mi isterdin? Kaldirilmadigi zaman ne yapardin?

Bu kadar basite indirgemek dogru degil bence...

kapatma amacına ulaştı mı, ulaşmadı mı
aslında ulaştı, tüm dünya görmeye devam ederken, yasak sebebiyle biz göremiyoruz, yani pazar günü oy verecekler göremiyor

Son düzenleme:
kapatma amacına ulaştımı ulaşmadımı
aslında ulaştı, tüm dünya görmeye devam ederken, yasak sebebiyle biz göremiyoruz, yani pazar günü oy verecekler göremiyor

evet asıl amaç seçime kadar bişeylerin duyulmasına engel olmak:KK51:

bunu söylemeyen kalmadı artık herşey ortada

kapatma amacına ulaştımı ulaşmadımı

chess herkes konuşuyo biliyo zaten
buna katılmıyorum o yüzden
şu anda tv programları dahil pek çok yerde tartışılıyo uzun uzun
kimsenin haberi yok değil ki
herkesin haberi var

haberi olmayanlar da zaten gündemi takip etmeyenler olur

X