Youtube yasaklandı

daha ellerinde devletin ne sırları var kim bilir
ve bunu nasıl kullanacaklar
düşündükçe çıldırıcak gibi oluyorum
bunu yapanların bulunması şart
düşün bugün hükümet değişse bile yeni gelenleri de dinleyip onları da kullanacaklar
ülkenin güvenliği söz konusu çok üzülüyorum gerçekten
En aci konuya dikkat cekmissin simon , olayin boyutu korkunc .

Eger bu hukumet bunlarin kokunu kazimazsa hangi hukumet olursa olsun bunlarin pencesine dusecek . Muhalefeti hukumeti bir olup bu adi herne ise , temizlenmeli bu ulkeden !

Kusura bakmayin ben su an youtube vs dusunecek durumda deyilim ulkem elden gidiyor !

Yerel seçimlerde böyleyse bu ülke, ben genel seçimleri düşünemiyorum zaten.
Dün bir taraf baskın yaptı ve kanaltürk'ün lisansı iptal edildi bugün diğer taraf ses kayıtlarını ortaya sürdü.
Allah sonumuzu hayretsin gerçekten...

kanaltürk zaten gülene yakın bi kurum sanırım
lisansı da nasıl aldığı şaibeli diyolardı haber altındaki yorumlarda ama bilemiyorum asıl durumu
eğer buna tepki olarak yapıldıysa da ben artık herşeyi bekiyorum bunlardan
umarım devlet sırlarını dökmezler

Hırs, kibir, para, koltuk uğruna ne hallere düşürdüler ülkeyi, ne hale getirdiler emeği geçen herkese yazıklar olsun valla :KK50:

kanaltürk zaten gülene yakın bi kurum sanırım
lisansı da nasıl aldığı şaibeli diyolardı haber altındaki yorumlarda ama bilemiyorum asıl durumu
eğer buna tepki olarak yapıldıysa da ben artık herşeyi bekiyorum bunlardan
umarım devlet sırlarını dökmezler

İşte sıkıntı burada ya en baştan neden bu kadar tepemize çıkardılar bunları? Bilmiyorduk kandırıldık falan demesinler, kaç yıllık bir yapılanma bu yeni değil ki nasıl haberin olmaz. Adamlarını MİT'e yerleştirmelerine hiç seslerini çıkarmadılar, sonuç bu işte. :KK47:

İşte sıkıntı burada ya en baştan neden bu kadar tepemize çıkardılar bunları? Bilmiyorduk kandırıldık falan demesinler, kaç yıllık bir yapılanma bu yeni değil ki nasıl haberin olmaz. Adamlarını MİT'e yerleştirmelerine hiç seslerini çıkarmadılar, sonuç bu işte. :KK47:

bunun ayrıntısını bilemiyorum
göz yumulduğu kesin onu kendi de söylüyo iyiniyetimizin kurbanı olduk diyo her mitingde
inkar etmiyo yani
ama bu kadar büyük bi yapılanma olduğunu farketmemiş olabilir mi diye de düşünüyorum
çünkü eninde sonunda bu işin kendine döneceğini tahmin edemez mi bi insan aklım almıyo
yani kendi adamlarını yerleştirir de bu başkasına bağlı bi yapı sonuçta
lideri kendisi değil bu durumda farketmediyse de kendi hatası zaten
şimdi de uğraşıyo işte
ülkemiz ne hale bu yüzden ya çok üzülüyorum
ama artık naparsa yapsın gidecekse de kökünü kazıyıp öyle gitsin
yoksa bunlar her zaman ülkenin başına bela olacak kendi çıkarları için

kanaltürk olayında da hükümet değil de yargı konusunda şaibeli deniyodu haberde
yani kendilerine yakın yargıçlar sayesinde gibi bi ima vardı
ama ne kadar doğrudur bilemem birşey iddia edemem bu konuda

Baktilar Turkiye icinde millet sagduyulu cikti istediklerini alamadilar . Bu seferde uluslararasi ulkeyi zor duruma sokmaya calisiyorlar !
Durumun ozeti budur .
Rabbim bildigi gibi yapsin dis guclerle ortak olan vatan hainlarini . .

Az önce şöyle bir habere dek geldim ve lütfen olmasın:KK50::KK50::KK50:
İşim gücüm face üzerinden:KK5::KK5::KK5:

Bugün Suriye ilgili tapelerin ardından YouTube’un kapatılabileceği gündeme gelmiş ve çok geçmeden TİB’in idari kararıyla popüler video paylaşım platformuna erişim engellenmişti.
Star TV ana haber bülteninde verilen bilgiye göre TİB, Facebook’u da kapatmaya hazırlanıyor. Bu gelişme haberde “Facebook’un da kapatılacağı yönünde ciddi emareler var. TİB’den Facebook’un kapatılması için bir takım başvuruların yapıldığı bilgisi bize ulaştı” sözleriyle duyuruldu.HaberAy

bunun ayrıntısını bilemiyorum
göz yumulduğu kesin onu kendi de söylüyo iyiniyetimizin kurbanı olduk diyo her mitingde
inkar etmiyo yani
ama bu kadar büyük bi yapılanma olduğunu farketmemiş olabilir mi diye de düşünüyorum
çünkü eninde sonunda bu işin kendine döneceğini tahmin edemez mi bi insan aklım almıyo
yani kendi adamlarını yerleştirir de bu başkasına bağlı bi yapı sonuçta
lideri kendisi değil bu durumda farketmediyse de kendi hatası zaten
şimdi de uğraşıyo işte
ülkemiz ne hale bu yüzden ya çok üzülüyorum
ama artık naparsa yapsın gidecekse de kökünü kazıyıp öyle gitsin
yoksa bunlar her zaman ülkenin başına bela olacak kendi çıkarları için

kanaltürk olayında da hükümet değil de yargı konusunda şaibeli deniyodu haberde
yani kendilerine yakın yargıçlar sayesinde gibi bi ima vardı
ama ne kadar doğrudur bilemem birşey iddia edemem bu konuda

Böyle bir şey mümkün değil işte onu demeye çalışıyorum ben de. Bu hükümetten önce de vardı cemaat. Ben çok küçüktüm hatırlıyorum, babam anlatırdı TSKnın içine bile girdiler diye. Yılların emeği var yani birden olmadı. Ama bu hükümet zamanında bu kadar çok kadrolaştılar, buna müsaade edildi.
Dediğiniz gibi ne yapsın etsin kökünü kazıyıp öyle gitsin.

FACEBOOK KAPATILMASINA DK LAR KALDI

yeter ya gerçekten yeter yasaklarlamı iktidar olcaksınız :KK47:

bunu kabul edip haklı mazeret arayanları anlamak istiyorum ama nafile

ya kızlar evet bende şöle bişey duydum bide biz netten hangi siteye girersek ve bu sitelerde yasaklar arasındaysa para cezası hatta hapis cezası vs. gelecek die bişey bu konu ne oluyo fikriniz var mı ben anlamadım hiç bişey :KK50:

X