Youtube yasaklandı

DNS lerini blokladırlar ya, ben beklerim valla artık herşey olabilir, zaten hiç birşeye de şaşırmıyoruz artık
ben bugün bi ara gmail ime giremedim, onu bunu bloklayım derken birşeyleri karıştırdılar herhalde

Zaten herşey arapsaçına döndü. Bende beklerim vallahi :KK14:

Ortada yolsuzluk suçu değil , yolsuzluk iddiası var .

Ve evet bu iddia sebebi ile oy vermeyecek insanlar var .

İnsanların seçme hakkını iddialarla etkilemek ne derece doğru ?

Bakınız iddialar gerçek olabilir ama olmayabilir de , o sebeple bildiğimizi sandığımız şeyler sadece bir algı oluşturma lobiside olabilir ne dersiniz ?

Ben olmayabilir kısmını irdeliyorum elbette , sizde olabilir kısmını bir düşünün derim .

Konusmalar yalanlanmadi.dinleyenleri mahkemeye verecegim demek konusmalari kabul ettigi anlamina gelmiyor mu?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bilgisayardan az bucuk anlayan hala twittera ve youtubea girebiliyor zaten,
ben bu yasagin mantigini anlamiyorum
sebebi belli tamam ama, olacak seylere engel olmaz ki yasaklamak.
ses kaydini, görüntüyü koyacak olan her türlü ulastirir.:26:

bence erdogan onu savunan seslerin git gide azalmasina ve kisilmasina sebeb oluyor.
ben her zaman akpyi savunacak birseyler söyleyebilirdim,
ama savunabilecek hicbirsey birakmadilar...
gözümde tüm inandiriciligini yitirdi maalesef.

o güclü durusunun yerini hatalarini ört bas etmek icin komik cirpinislarlari aldi.

Ortada yolsuzluk suçu değil,iddiası var.
Güzel cümle.:KK31:
Aynı zamanda bu iddiaları içeren fezlekeleri okutmayan bir meclis başkanı da var.
Buna ne diyorsunuz?
Madem iddia,okutsunlar da millet de öğrensin neymiş.
Ama yook,okutmadan reddettiler.

Benim kullandığım dns de patlamış galiba, değil twitter ı youtube u google ı bile açmıyor. :KK53:

Ortada yolsuzluk suçu değil,iddiası var.
Güzel cümle.:KK31:
Aynı zamanda bu iddiaları içeren fezlekeleri okutmayan bir meclis başkanı da var.
Buna ne diyorsunuz?
Madem iddia,okutsunlar da millet de öğrensin neymiş.
Ama yook,okutmadan reddettiler.

canım kılıçtaroğlunun da 7 fezlekesi var ve okutmadı . okunsun demişler o da anayasa mahkemesine gitmiş herzaman ki gibi . araştır internetten daha detaylı yazıyorEn Büyük TÜRKİYE

canım kılıçtaroğlunun da 7 fezlekesi var ve okutmadı . okunsun demişler o da anayasa mahkemesine gitmiş herzaman ki gibi . araştır internetten daha detaylı yazıyorEn Büyük TÜRKİYE
Kendisi fezlekeleri hakkında 'Aklanmak istiyorum' ve 'Dokunulmazlığımı kaldırın' demiştir.Kendisi hakkındaki fezlekeler meclise jet hızıyla gelirken,eski bakanlarla ilgili fezlekeler bekletilmişti.

Soyledigin seyler Amerika'da olsa Youtube filan degil ilk once Ulusal guvenligi tehdit ettikleri ve gorevini yapamadiklari icin guvenligin basindakiler gider. Tabi ondan once bu olaylarin dogrulugfunu kabul eden bizzat kasette konusan kisiler... Yurtdisinda boyle birsey kabul edilemez. Amerikan askerinin cani herseyden kiymetlidir, boyle bir durumda olen aAmerikalinin ailesine milyonlarca dolar tazminat odemek zorundadir cunki Amerika.. Ondan once de bu kadar tape karsisinda hukumet de coktan dusmus olurdu zaten. Aklanmadan da asla bir daha secilemezlerdi. Youtube'a kasedi yollayan ceza gorurdu, ama Youtube'un kapatilmasi Amerika gibi demokratik bir ulkede hayal bile edilemez bu yuzden. Ancak Youtube'un bizzat devleti dinlettirdigi ve kasdi kendinin yukledigi yargi yoluyla ispatlandiginda boyle birsey sozkonusu olabilir. Amerika'da devlet yonetimi bir kisinin veya bir partinin keyfinde degildir, kanunlar ve mahkemeler bu isler icin var ve gorevlerinin basindadirlar. Hic bir kisi ABD devletinin ustunde degildir orada.

Amerikada yasamis gibi konusuyorsunuz??
Bush gibi bir baskani gordu o ulke, 1 tanesini de degil...
Soylediklerinizin bir cogunda dogruluk payi olmak ile birlikte, isin ic kismi oyle degil malesef.
Disardan gorunen kismi dediginiz gibi....

Amerikada yasamis gibi konusuyorsunuz??
Bush gibi bir baskani gordu o ulke, 1 tanesini de degil...
Soylediklerinizin bir cogunda dogruluk payi olmak ile birlikte, isin ic kismi oyle degil malesef.
Disardan gorunen kismi dediginiz gibi....

Gibisi fazla, Amerika'da yasiyorum. Bush gibi bir baskani gordu derken? Yolsuzluk yaptigina dair iddialar mi vardi? Yargiya mudahalede mi bulunmustu? Rusvet aldigi iddialari mi vardi? Kendi halkina, kendinden onceki baskanlara, ABD nin kurucusuna hakaret mi ediyordu? Amerikan bayragindan rahatsiz mi oluyordu? Kendini secmemis olan Amerikali halki terorist mi ilan etmisti? Halk icindeki azinliklari mi ayristiran demecler veriyordu? Din uzerinden siyaset mi yapiyordu? Nedir? Haa.. Savas yapti Irak ile diyorsan onu da bagimsiz kongre ve senatoyu sundugu gerekcelerle ikna ederek yapti, kendi kafasina gore degil.. Amerika'da kimse kanunlar ustu degildir. Amerika demokratik bir ulkedir, demokrasisi de cok kesin kanun ve kurallarla guvence altina alinmistir. Kimse istedigi gibi at oynatamaz ABD'de. Birak hirsizligi yolsuzlugu yarginin onunde set olmayi, Amerika en sevilen liderlerinin basinda gelen Clinton'u bir baskana yakismayacak seks skandali iddiasi yuzunden gunlerce yargilamis, hatta suclu bulmustur. Amerika'da baskan halkina karsi sorumludur. Halk icinde ahlaksizlik sayildigi halde siradan birsey olan "esini aldatma" olayindan ben bugune kadar Clinton'dan baska yargilanan bir insan gormedim Amerika'da, o kadar yani... Hirsizlik iddiasi, yolsuzluk iddiasi, dolapla duzenle Amerikan askerini oldurterek savas cikartma iddiasina ne yapar bu ulke bir dusun... Turkiye'deki gibi youtube kapatip ustune bir bardak su icirtmez, emin ol.
Amerika'yi ovuyormusum gibi oldu ama dogrusu da bu. Amerika'yi Turkiye gibi sirke kimse donduremez. Keske ayni seyi kendi memleketim icin de diyebilseydim, ama durum ortada ne yazik ki..
Simdi, neymis isin ic kismi? Aciklayin da herkes bilsin.

Gibisi fazla, Amerika'da yasiyorum. Bush gibi bir baskani gordu derken? Yolsuzluk yaptigina dair iddialar mi vardi? Yargiya mudahalede mi bulunmustu? Rusvet aldigi iddialari mi vardi? Kendi halkina, kendinden onceki baskanlara, ABD nin kurucusuna hakaret mi ediyordu? Amerikan bayragindan rahatsiz mi oluyordu? Kendini secmemis olan Amerikali halki terorist mi ilan etmisti? Halk icindeki azinliklari mi ayristiran demecler veriyordu? Din uzerinden siyaset mi yapiyordu? Nedir? Haa.. Savas yapti Irak ile diyorsan onu da bagimsiz kongre ve senatoyu sundugu gerekcelerle ikna ederek yapti, kendi kafasina gore degil.. Amerika'da kimse kanunlar ustu degildir. Amerika demokratik bir ulkedir, demokrasisi de cok kesin kanun ve kurallarla guvence altina alinmistir. Kimse istedigi gibi at oynatamaz ABD'de. Birak hirsizligi yolsuzlugu yarginin onunde set olmayi, Amerika en sevilen liderlerinin basinda gelen Clinton'u bir baskana yakismayacak seks skandali iddiasi yuzunden gunlerce yargilamis, hatta suclu bulmustur. Amerika'da baskan halkina karsi sorumludur. Halk icinde ahlaksizlik sayildigi halde siradan birsey olan "esini aldatma" olayindan ben bugune kadar Clinton'dan baska yargilanan bir insan gormedim Amerika'da, o kadar yani... Hirsizlik iddiasi, yolsuzluk iddiasi, dolapla duzenle Amerikan askerini oldurterek savas cikartma iddiasina ne yapar bu ulke bir dusun... Turkiye'deki gibi youtube kapatip ustune bir bardak su icirtmez, emin ol.
Amerika'yi ovuyormusum gibi oldu ama dogrusu da bu. Amerika'yi Turkiye gibi sirke kimse donduremez. Keske ayni seyi kendi memleketim icin de diyebilseydim, ama durum ortada ne yazik ki..
Simdi, neymis isin ic kismi? Aciklayin da herkes bilsin.

Neden bu kadar saldirgan davrandigini anlamadim?
Herkes gibi bende fikrimi paylastim, bende Amerika'da yasadim, fakat Turkiye'de yasamadigim donemlerde hic bir sekilde siyaseti irdelemedim. Icinde yasamak ile disardan gormek baska birsey... Sadece veriler datalar ile olmuyor malesef, icinde yasamak baska birsey gercekten...

Fikirlerine saygim var, fakat tek beklentim fikirlerime saygi o kadar...
Zaten sandiklar cevabi Verdi, artik tartismak cok manasiz...

X